Eşimin Ailesine Nasıl Davranmalıyım?

ne yazık ki biraz sessiz ve sakin mizaçlı olunca bu işler bu şekilde gidiyor. Yapmanız gerekenler eşinizin kıymetini bilin ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edin. Ailesi ile içli dışlı olmayın tecrübe ile sabittir. Bu konu hakkında ne eşinizle nede ailesiyle konuşmayın . Çünkü inanın en acısız ve sancısız olanı unutmak

Ben olsam arayıp sormam bayramda mecbur giderdim ama mesafeli olurdum.Kaynanam doğum sonrası bana sorun çıkardığı için onu aramıyorum kandiller hariç,görüşmek için görüşüyorum eskisi gibi kesinlikle değilim.

o kayserili kayinvalidenin etlerini pincik pincik yaparim. onlara sapir supur bize gelince yarabbi sukurunu gectim, ne ovuyosun buyuk oglunu gelinini yaa, ne ne. bananeeee. ne yaptiysan yaptin, ne aldiysan aldin ne sattiysan sattin. gozume sokarcasina ne anlatiyosun desene konu sahibi? bende kayseriliyim, bizimkilere elini verirsin kolunu kaptirirsin. gerci bu her kayinvalide icin oyle, tepene cikarmiican. saygi hormette bi yere kadar. kayningille gorusmemen guzel, o nebicim eltiymis oyle. huzurunuzu ne hakla bozuyorlarmis pardon.

annenin tutumu anneminkine cok benziyo; aman saygili ol kizim, aman buyutme kizim, aman bosver kizim, aman napalim kizim falan filan. gerci annemin benim bazi cingeneliklerim hosuna gitmiyo dersem yalan:))

da sen neden agliyosun ki? uc senedir evlisin, uc senedir konu bu degil mi zaten. onlar yuzunden dert sahibi mi olucaksin konu sahibi sal cayira amaaan.

sıcak davranmanız imkansız bence davranamazsınız apaçık haksızlık yapilmis

Aman beş dakka ara hal hatır sor geç kapa gitsin evin ayrı yolun ayrı şehrin ayrı eskiyi özlemenin altında sadece bu yatmaz bence başka sıkıntıların mı var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…