eşimin ailesi,etkilenen eşim

Bordo bereli diyorsun sağa sola kamera taktır yalan söyledi mi aç göster anca öyle akıllanır
çok felaket ya telefonda kpnuşuyoruz diyorum ki anne niye böyle söylüyosun eşime ne gerek var orda bişey demek istemedim şimdi konuşalım istedim diyorum, o yanındakine şöyle tercüman ediyor orda huzursuzluk çıkaracaktım çıkaramadım bari buraya gelince çıkarayım demişim gibi anltıyor bi dk dedim noluyo ya :)
bi kere huzursuzluk çıkarmak isteyen ağzıyla açık açık söyler mi dimi :)
kadın benim anneme beni kötü göstermeye çalışıyor kendi çevresindekilere neler etmez

Mümkün mertebe şahitsiz kayıtsız iş yapma. Gerekiyorsa telefonda ses kaydı al
Bunla baş başa kalınmaz.
Kızılcık şerbetindeki Fatihin yeni karısı gibi entrikalı hatun

o yokken oluyor bunlar demez öyle konuşmaz oğlunun yanında ne tıslayacaksa kp ve eşim yokken tıslar anlat derdini anlatabilirsen
Benim babannemde öyleydi 12 yaşındaki bana anneme tavrından sarılmadığını bilirim 1000 küsür km'yi onlar için gitmiştik. Bi sene kavga çıkardı en son babannem yine yalnızken büyükbabamla babam yokken. Annem de sakin sakin cevap verdi ama 20 yaşındaydım o zaman gözümün önnüde babannem kardeşim ben annem için gelme dedikçe annem oğlun geldikçe gelcem dedi daha da çıldırdı tutamadı artık kendini en son basbas bağırıyodu. Sinirlendim araya girdim çağırdım babamı ben annemi alıp gidiyorum ister gel ister gelme dedim bizimle geldi tabiki. Uzunca bi süre de baya bi mesafe oldu. Eşininde bu tip bi tavır sergilemesi lazım yoksa evliliğiniz bi gün bitmeye mahkum malesef

Keşke bana da gelme dese oğluna getirme karını tek gel dese canıma minnet açık seçik ne istediğini bilen bi kötüyü tercih ederim bunun ne olduğu belli değil o kadar sinsi bi kadın ki ne laf çıkaracağı belli değil ve genel olarak olaylardan sıyrılmasını çok iyi biliyor ağlayıp sızlayarak safa yatarak 50 yaşına gelmiş.
Gitmeyi düşünmüyorum artık mecbur değilim devamlı gerginlik çekmeye belki o yüzden bile hamile kalamıyo olabilirim sinirden stresten

Fırsat bu fırsat bu kadınla hiç görüşme. Çünkü saldırmaya yer arıyor belli. Birine etek mi alınır hediye diye. Akıl var mantık var. Çocuğuma bile denemeden zevkine uymadan almam.(3 yaş) eşin de çok seviyorsa görüşsün anasıyla sana bulaşmasınlar. Terbiyesizler. Önce düğün stresi dedim de yok bu resmen kavga dövüş istemek

Etkileniyor olabilirsiniz evet. O raddeye gelmesi 21 sene almış, annem yalnız babannemlere gidermiş benimle yarım saat uzak köydeki annesine 1 hafta sonra gitmek isteyince surat yaparmış ama büyük babam gönderirmiş. Neyse bu bambaşka bi mevzu. yani neyle uğraştığınıza ucundan şahit oldum bakın çocuk halimle bana da yansıyodu bu durum. Eşiniz anlayış göstermeden sizi sürekli aynı ortama sokacaksa görüş diye ısrar edecekse bence çocuk için acele etmeyin zaten. Önce eşinizin bu dengeyi kurmasını bekleyin derim ben. Yani en azından görüşmek istemiyor oluşunuza saygı duymayı öğrenene kadar. Kendi iyiliğiniz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…