Eşimi denedim ve ...

çok merak ediyorum..
bu vur tekmeyi gitsin diyenler acaba aynı şey başlarına gelse hemen aynısını mı yaparlar?
vay be!! hepiniz mi bukadar cesursunuz yani?
bu bir tesadüf olmalı...

bebeğim sana süper bi fikir hemen bi buluşma ayarla başka bi kız arkadaşını ayarla ama o kızı hiç görmemiş olduğuna emin ol....

kızla buluşsunlar kayıt cihazı falanedindir yanında kızın.... ne bilem ayağını sağlam kazığa bağla kamera bile olur gizli gizli...

onlar konuşurlarken bi yerde güseellce ya da bu mahkemede nasıl olursa daha ii çözümlenir nafaka falan ... eve götürü de evde yakalarsan belki daha ii sonuç veriri sürüm sürüm süründürüsün....

neyse herne şiklde olursa olsun baass ikisini de yol saçını başını kocanın ver mahkemeye kurtul anam.... işte bu kadar.
:1shok: yok daha neler

eşini sewiosan ve ewliliğini sürdüreceksen bu testi sonlandırmanı tavsiye ederim ama ewliliğe dewam etmiyeceksen ve ona karşı bişey hissetmiyorsan en iyi kanıt buluşma yeri verip kendin gitmen ve suratına tükürmen en iyisi olacaktır hiç bir şeyi inkar edemez bu koşullar altında bi de merak ettim kaç yıllık ewlisin.....

facebookta daha yeni sizin yaşadığınız duruma benzer video dolaşıyordu belki bileniniz vardır...
karı koca aynı hastanede çalışıyorlar...kadın aynı sizin gibi farklı bir msn adresiyle kocasını ekliyor ve kocasıda kabul ediyor...bir kaç gün sohbet sonrasında kadın kocasına randevu veriyor...kocası buluşma yerine giderken kadın kocasının devamlı dinlediği radyo programını arıyor çünkü emin kocasının o sırada radyoyu dinlediğinden ve radyo progamından kadın herşeyi anlatıyor ve sonunda sakın eve gelme diye kocasına radyodan sesleniyor...ne kadar zaman sonra bilmiyorum ama kadın programı tekrar arıyor ve boşandıklarını bildiriyor...

bence onunla yazisanin siz oldugnuzu ve onu denemek icin yaptiginiz soyleyin.daha fazla uzatirsaniz size yuklenebilir ...tam da elinizde kanit varken...

bir evlilik bu kadar çabuk bitebiliyormu ya anlayamıyorum dayak yok eziyet yok milletin canı sıkılıyor evliliğini bitirmek için numaralar bile yapıyorlar ya anlayamıyorum

bir evlilik bu kadar çabuk bitebiliyormu ya anlayamıyorum dayak yok eziyet yok milletin canı sıkılıyor evliliğini bitirmek için numaralar bile yapıyorlar ya anlayamıyorum
yani arkadaşım pes diyorum hiç kimse boşanmak için evlenmez ama siz bu olayı nasıl bukadar hafife alabiliyorsunuz adam hiç düşünmeden tlf nosunu veriyor hemen buluşma teklif ediyor demekki bu adam bu kadını her türlü aldatıyo ha sanal ha gerçek hiç farketmez bence ne yapcak bu kadın sineyemi çeksin lütfen bu kadar basit değil bence

merak edıyorum bu oyunu sÜrdÜrÜrken nasıl ona hıÇ bırŞey olmamıŞ gıbı davranıyosunuz ben olsam dayanamazdım yanı nebılım bana saÇma gelırdı hıÇ gerek yok bu tÜr oyunlara alırsın konuŞursun madem ayrılmak ıstıyosun bahaneye gerek yok...

Eğer bu evliliği bitirecekseniz oyuna devam edip tüm pisliklerini ortaya çıkarın..:kızgın:
Ancak eğer evliliğinizi bozmaya niyetiniz yoksa vazgeçin bu işten,daha çok midenizi bulandırmayın..
Elinize ne geçecek ki,daha çok yıpranırsınız,üzülürsünüz.:nazar:

kesinlikle katılıyorum laaleye...
bu arada konuyu açan arkadaş bir daha hiç uğramamış.acaba ne yaptı?CADIARZU

Eğer bu evliliği bitirecekseniz oyuna devam edip tüm pisliklerini ortaya çıkarın..:kızgın:
Ancak eğer evliliğinizi bozmaya niyetiniz yoksa vazgeçin bu işten,daha çok midenizi bulandırmayın..
Elinize ne geçecek ki,daha çok yıpranırsınız,üzülürsünüz.:nazar:

katılıyorum acı bi durum olsa gerek.

ben boyle birseyi asla yapmam..supheleniyorsam takip ederim belki ama denemem..ha diyelim ki yaptim ve esinin verdigi tepkiyi verdi esim...
guzel bir kiz arkadasimi ayarlarim, onunla bulusmasi icin... veya teleonda konusmasi icin...baska bir sehirdeymis gibi davranir,bulusma ertelenir boylece...ama esimin o kizla neler konustugu benim icin yeterli olur...
sakin bulusmaya sen gitme,bak biliyodum sen oldugunu der kalakalirsin..!

ee siz bu oyunu oynarken nasıl ona hiç birsey yokmuş gibi davranabiliyorsunuz?
ve neden böyle bir oyuna gerek duydun heyecan falkan mı arıyorsun anlamıyorum....
evlilik bu kadar basit olmamalı eger seviyorsanız böyle seylere kalkışmayın zararını sen ödersin bence!
yuvanızı yıkmaya niyetliyseniz karışmam.

yani arkadaşım pes diyorum hiç kimse boşanmak için evlenmez ama siz bu olayı nasıl bukadar hafife alabiliyorsunuz adam hiç düşünmeden tlf nosunu veriyor hemen buluşma teklif ediyor demekki bu adam bu kadını her türlü aldatıyo ha sanal ha gerçek hiç farketmez bence ne yapcak bu kadın sineyemi çeksin lütfen bu kadar basit değil bence

canım şüpheleniyorsa konuşsun bikere böle basit oyunlara gerek yok ya herkes gerçekci olsun eşin sana böle bir oyun yapsa sen düşmesen bile onun yaptığını öğrensen ne düşünürsün aşağılayıcı bir durum bence yapmıyor yada yapıyor olsan bunlara gerek yok yapıyorsa çekirge sıçrar hesabı mutlaka ortaya çıkar ben oynadığı oyuna tepki göstermiştim
ayrıca herkes aynı düşünseydi inan bu dünya çekilmezdi canım:smiley-cool:

Olayın mantığı yanlış ki, eş ilgisiz diye böyle bir yola başvurulur mu? Resmen adamın aklına flörtü sokmuşsun. Belki hiç alakası yoktu, bugüne kadar kaç kadın ona tanışma teklifinde bulunup kur yapmıştır ki, sanıyorum hiç..
Hem iş yerinden giriyormuş msne, yanında iş arkadaşlarının olmadığını biliyor musunuz, kendi çaplarında eğlenmediklerini..

Bu senaryo ne ilk ne son olacak ,
Olan yine kadına olacak,

Yalnız burada senaryoyu yazan da oynayan da arkadaşımızın kendisi,hiç girmesek de böyle şeylere bize olan bizim suçumuz olmasa.
Koca da aldatıyorsa eninde sonunda ortaya çıkar zaten,eşeğin aklına karpuz kabuğunu düşüren yine kendisi olmuş

Çok karışık bir durum ama aynı olayı bende denemiştim tabiki bu güvensizlikden değildi ama o zmnlar çok sorunum vardı senin gibi yapıp ekledim ama sonucu hüsran değil mutluluk olsun slmlar falan nerden muhabettleri ben yazmadan yazmazdı bende üstelemedim ertesi gün o bana yazdı ve bana erkek arkşımın olup olmadığını sordu evettt dedim düştün şimdi bende yok dedim hımm benim sevdiğim bir kız var ve onunla çok ciddi düşünüyorum şu sıralar biraz sorunluyuz demezmi ayhh aşkımm bnm kıyamam ona çok sevinmiştim tabi çakmasın dei birkaç ay sonra hiç o msni açmadım ama o olaydan sonra arada bi açardım falan arkşca konuşuyor yaptım ama biz kızlar ya da evli bayanlar belki bu ters gelebilir ama inanın bazen hiç çareniz kalmıyor bu yüzden seni anlıyorum ama dikkat et bence bana hep böle oyun yaparlar diye üste çıkabilir ve bence sen o eklediğin msnden sor bi belki sorunu var seninle paylaşamıyor çünkü insanlar bazen yabancıya daha rahatca konuşuyor.....umarım en kısa zmnda sorunuzu halledersiniz güzelim

bencede buluşma ayarla ve git bakalım gelecek mi
ama sen biraz geç git ki o gelmiş olsun önceden seni görmüş geri dönmüş olmasın
bakalım bundan sonra neler söyleyecek

bu kadar şey yazılmış merak ediyorum konu sahibi nerede?

X