Eşimi denedim ve ...

canım senin yazdığını okuyunca birşey aklıma geldibirkarıkoca birbirlerini aldatıyorlar internette ve çokbağlanıyorlar birbirlerine ama hiç görüşmüyorlar sadece yazışıyorlar karı koco yazışıyorlarmış birgün buuşmuşlar şaşırmışlar ve ondan sonra tekrar birbirine aşıkolmuşlar sizde biraz mesajlaşın canım işin şakası çok zor birdurum ama bukonu çok zor biran kendimi düşündüm ama eşini kazanmaya çalış tek taraflı olmadığını düşünüyorum özürdilerim senden birsoğuklukmu görüyor yorum yapamıyorum çokzor bir durum allah yardımcın olsun

kızlar ama adam inkar etse bile sen olduğunu biliyordum diye ama..bir kere ecemcim adam sen olduğunu tahmin edip ben evliyim diye kestirip atsaydı..bu sefer eline hiç kanıt veremezdi..

IP numarasını nasıl çakmadı ki hayret belliki bilgisayarı çok bilmiyor eşin... yuvanı yıkmak istiyorsan devam et güzelim. ama elinde sağlam deliller olsun o klasik lafları söyleyemesin yani.... :mymeka:

şunları okuyorum
ya
tek dileğim var allahtan
allah bana bunları yaşatacaksa
hiç evlilik yapmayım ya
ahhh canım benim, bir arakadaş yazmış bak
uzatmak seni incitir
bitreceksen bile uzatma
numaranı ver
anlasın bence
en iyisi bu!
sonrada hiç konuşma
devam etmek istersen kafan göre bakarsın
istemezsende, en iyi cevap susmak canım benim...
ahhh ahh allah sabır versin sana..

erkek milleti iste, cok zor bir durum allah yardimcin olsun ve hayirlisini versin sizin icin

evet en son dün gece evdeyken yazmis tekrar slm diye. Tabi o kisi Yani ben offline iken.
Bazi arkadaslar böyle oyunlara gerek yok yazmislar ama siz benim nasil bir durumda oldugumu bilmiyorsunuz. Kac kez ayrilmayi istedim biliyormusunuz? Defalarca söyledim ayrilmak istiyorum diye. Ama her seferinde aileler araya girip cocugunuz var diye baristirdilar.
Benim ailem her seferinde ne yapti ? aldattimi dövdümü kumarmi oynadi diye soruyorlar. "Sadece" anlasamiyorsunuz diyorlar. Bende bir nevi onlara ispatlamak icin ve sonunda ondan kurtulabilmem icin bu oyunu yaptim ve aileme bile ben oldugumu söylemek istemiyorum cünkü yine beni ona grei döndürecekler...

annem kizinin "bosanmis" olmasini istemiyor. daha dogrusu benim bosanmis bir kadin olarak yasamami ve pisman olacagimi söylüyor. Babam ben kücükken vefat ettigi icin anneme zamaninda cok "dul" muamelesi yapildigi icin ayni seyleri benimde yasamami istemiyor.

evet en son dün gece evdeyken yazmis tekrar slm diye. Tabi o kisi Yani ben offline iken.
Bazi arkadaslar böyle oyunlara gerek yok yazmislar ama siz benim nasil bir durumda oldugumu bilmiyorsunuz. Kac kez ayrilmayi istedim biliyormusunuz? Defalarca söyledim ayrilmak istiyorum diye. Ama her seferinde aileler araya girip cocugunuz var diye baristirdilar.
Benim ailem her seferinde ne yapti ? aldattimi dövdümü kumarmi oynadi diye soruyorlar. "Sadece" anlasamiyorsunuz diyorlar. Bende bir nevi onlara ispatlamak icin ve sonunda ondan kurtulabilmem icin bu oyunu yaptim ve aileme bile ben oldugumu söylemek istemiyorum cünkü yine beni ona grei döndürecekler...

Kendi isteğinle mi evlendin canım??

annem kizinin "bosanmis" olmasini istemiyor. daha dogrusu benim bosanmis bir kadin olarak yasamami ve pisman olacagimi söylüyor. Babam ben kücükken vefat ettigi icin anneme zamaninda cok "dul" muamelesi yapildigi icin ayni seyleri benimde yasamami istemiyor.

bu oyun üzerine annen boşanmış bi kızı olarak kabul edecek mi peki :sm_confused:

oyuna devam ve buluşmaya eşinin hiç görmediği bi arkadasını yolla
ve uzaktan izle bi süre sonra sürpriz diye çık ortaya ve canını oku
kesinlikle susup kabullenme asla ve asla

Bu arada ne olursa olsun ben yine tasvip etmiyorum bu oyunu,aileni ikna etmeye çalış bu şekilde bitirme evliliğini çok yıpranırsın.

bence elinde daha çok kanıt biriktir daha uzat konuşmalarını ve buluşacagin gün kocana birlikte gezelim mi falan de tabi o işim var diyecek eee işte sonuçta seninle buluşmaya gidecek haberi yok... işte o zman hiçbişeyi inkar edemez

canım annenin zamanıyla şimdiki zaman farklı..
herşey senin tavırlarınla alakalı.. sen kendine dul yaftası yapıştırmazsan kimse yapıştıramaz...

Kendi isteğinle mi evlendin canım??

Evet canim bizim 4 senelik bir flört dönemimiz oldu, daha sonra evlenmeye karar verdik.
Ozamanlar aklimin ucundan bile gecmezdi bunlar....

Ben bu yazismalarimizi biraz daha uzatip inkar edemeyecegi dereceye getirmek istiyorum. Cünkü simdi bulusma ayarlarsam, bir cok arkadasinda dedigi gibi sen oldugunu biliyordum diyecek kesin.

X