Eşimi denedim ve ...

arkadaşlar bence kocası topikte yazılanları okudu ve kk yı yasakladı sanırım.ne akıllar vermişsiniz kıza öyle ben bile şaştım kaldım.

ecem öfkeyle kalkan zararla oturur.biz kadınlar gecmişte neleri göğüslemedik.hangimizin annesının başına gelmemiştir.malesef yaradan onları defolu yaratmış.sen bu konuyu uzatma istersen neler yapabıleceğinini görsün yüzüne vur.ama yuvanı yıkma.unutma yastık değişir yazı değişmez.
ben eğitimciyim 2 öğrencimin ailesi senın durumunda. ilginçtir biri aldatanın oğlu diğeri diğer kadının kızı ama yavruların ikiside perişan.(birbiri ile ilişkide değiller. farklı kişilerle ama)yani az sabır lütfen. cenneti analara müjdelediğine göre rabbim sınavımızı kolay geçirsin seninkide buymuş.
bildiğini bildir ilgini kes bırak o senı peşinde koşsun sen üstune düştükçe havaya girer.neler kaybedebileceğini göster ona.daha bakımlı ol.ılgılenme onunla.sana döner zaten. ALLAH YARDIMCIN OLSUN.SABIR .SABIR. BIRAZ SABIR ...

Son düzenleme:
Eğer bu evliliği bitirecekseniz oyuna devam edip tüm pisliklerini ortaya çıkarın..:kızgın:
Ancak eğer evliliğinizi bozmaya niyetiniz yoksa vazgeçin bu işten,daha çok midenizi bulandırmayın..
Elinize ne geçecek ki,daha çok yıpranırsınız,üzülürsünüz.:nazar:

benım dusunduklerımı yazmıssınız bencede en ıyısı bu eger sevıyorum ayrılmam dıyorsanız bu olayı bıran once bırakın ama bosanmak ıstıyorsanzı bende bunu mahkemede kullanmanız sıızn ııcn ıı olur

neler oldu acep? belli ki planı uyguladı ecem. umarım en kısa zamanda buraya neler olduğunu yazaar :KK43:

Not: Bazı arkadaşlar bu tür şeyleri "çirkinleşme" olarak nitelemiş. Bu da şimdilerde moda oldu. Mazlum değil de zalim haklı.

herkese ayri ayri tesekkür ederim...
Beni cok duygulandirdiniz Sagolun ....

Simdi son gelismelere gelelim, en son esim bana yani "o" kisiye evli oldugunu ve benimle görüsmek istemedigini yazdi. Tel numarasini is yerinden bir arkadasi yazmis... kendi aralarinda dalga geciyorlarmis ama sonra rahatsiz olmus ve bu oyunu devam ettirmek istemiyormus... bendende yani "o" kisiden özür diledi ve adresimi silecegini benimde onunkini silmememi istedi...
Iste bu kadar kizlar,

Simdi son gelismelere gelelim, en son esim bana yani "o" kisiye evli oldugunu ve benimle görüsmek istemedigini yazdi. Tel numarasini is yerinden bir arkadasi yazmis... kendi aralarinda dalga geciyorlarmis ama sonra rahatsiz olmus ve bu oyunu devam ettirmek istemiyormus... bendende yani "o" kisiden özür diledi ve adresimi silecegini benimde onunkini silmememi istedi...
Iste bu kadar kizlar,

Canım son gelişme gerçekten çok güzel olmuş.ama sen içindeki o kuşkuyu atabilecek misin yanı temiz bir sayfadan başlayabilecek misin.??

Iste bu kadar kizlar,

senin için iyi olanı sanırım bu, okuduklarımdan tam istediğin değilmiş gibi gelse de gözüme, belki de hayırlı olan da budur.

:kahve:

Iste bu kadar kizlar,

Yaaa neden bu durumda içe sinmeyen bir şey yok ki? Ecem'in eşi hala daha mesaj atan kadının Ecem olduğunu bilmiyor sonuçta. Ecem'den özür dilememiş, O kadından özür dilemiş, ona demiş "Beni sil" diye. Şimdi Ecem daha fazla kafanı karıştırma. bu da son olsun tamam mı? Daha da kurcalama :) Aranızın kötü olmasına rağmen kadına yanaşmadı sonuçta. Demek ki bu onun için bir karakter meselesi.
Umarım her şey düzelir ikiniz için de.

Iste bu kadar kizlar,

iyi bari böyle sonuçlanmasına sevindim hırsla kalkıp zararla oturmadın sonuçta sabır en güzel ilaçtır..

canım eşin bu durumu devam ettirir istese o buluşmayada giderdi ama yapmadı.bence eşine güven ve nasıl sorunlarımızı aşarız diye düşün.çocuğunda varmış.ama bu evliliği mecburiyetten değil gerçekten istediğin ve mutlu olacağına inandığın için sürdür.ve sorunlarızı aşmanın bir yolunu bulun yuva kolay kurulmuyor allah mutluluk versin

eğer evliliğini sonlandırma niyetindeysen buluşma ayarla ve işi bitir.. dahası yok bence..kolay gelsin allah yardımcın olsun seni unutanı sende unut...
seni kçümseyeni sen...

Iste bu kadar kizlar,

Guzel sonuclanmis insAllah oyledir...:nazar:

bence yaptığınız çok ayıp.eğer eşinize güvenininiz kalmadıysa medeni insanlar gibi konuşun ve yollarınızı ayırın.kaç tane evlilik internet ve telde tanışmalar yüzünden son buluyor bence eşinizde suç yok en sadığım diyen insanın bile merakını uyandırır böyle bir olay.siz kafanızda bu evliliği nasıl bitiririm diye bir proje yapmışsınınz ve adım adım onu gerçekleştiriyorsunuz.eğer çocuklarınınz varsa aileniz adına çok üzüldüm.bence gene aynı mail edresiyle aynı şahıs olarak onunla dalga geçtinizi birdaha rahatsız etmemesini yazın.ve eşinize daha çok ilgi gösterin.sonucu şimdi gördüm ve adınıza sevindim mutluluklar.

Son düzenleyen: Moderatör:
bunun ayip olup olmadigini kim belirliyor? SIZ mi? ben yaptigimdan pisman degilim ve eminimki bir cok kadin esini bu yoldan olamasada deniyor. Simdi bana kimse ahlak dersi vermesin. Herkes önce kendine baksin. Bu yorumlardan sikildim artik sevgili tatli cadi. Benim sorum bu degildi....
Ama sonuca benim adima sevindigine sevindim

Sevgiyle kal

X