Eşimi denedim ve ...

Zor bir karar vermeniz gerekiyor. Ya bu işi bitireceksiniz yada sineye çekip evliliğinize devam edeceksiniz. Eğer bitirmek niyetindeyseniz daha fazla oyuna gerek yok. Eşinizin yüzüne gerçekleri çarpıp yolları ayırma zamanı gelmiştir. Çünkü devam ettirirseniz size açıklaması "zaten senin olduğunu biliyordum" olur.
Burada böyle bir konu daha açılmıştı şimdi tam olarak hatırlamıyorum ama, işi uzatmadan kararınızı vermeniz gerekir.

bence de eviliğini bitirmeye kararlıysan buluşma ayarla ve buluş.
seni görünce yüzündeki ifadeyi merak ediyorum.

ben böyle oyunların tabiri caizse eşeğin kulağına su kaçırmak olduğunu düşünüyorum.

bazı arkadaşların söylediği gibi bence de bir kadın kalkıp bir erkeğe "seni çok beğendim, şöyle hoşsun, böyle güzelsin, yiğidim" şeklinde konuşursa; "kusura bakmayın bayan ben evliyim çabuk beni silin msn'nizden" diyecek erkek parmakla sayılıdır..

belki eşiniz sizi öncesinden aldatmıyordu, ama şimdi sizi sizinle aldattığını için evliliğiniz sallantıda.
tabiki de koca suçlu, ama ben bu kadar hafiyeliğinde işte bu sebepten çok hayırlı olmadığını düşünüyorum..

Buluşmaya gitseniz bile zeytinyağ gibi üste çıkar bir şekilde..

''Sen demek msn le başkalarını ekleyip, buluşuyorsun senin ne işin var böyle şeylerle?'' der, yine seni suçlu çıkarır..Erkek milleti kılıfına uydurur..

Daha farklı bir yol olmalı..

Kedinin aklına ciğer sokmuşsun resmen, keşke ilgisiz oluşuna başka çözümler arasaydın. Geçmiş olsun, kabullenmesi zor bi durum

bence de eviliğini bitirmeye kararlıysan buluşma ayarla ve buluş.
seni görünce yüzündeki ifadeyi merak ediyorum.
kusura bakma ama sırf sen merak ediyorsun diye bile bile lades diyemez..
canım keşke ilgisizliğinin sebebini bu yolla aramasaydın..
resmen aklına sen sokmuşsun..
belkide senin yaptığını öğrenince ona olan güvensizliğinden dolayı daha çok sinirlenicek..
bekide daha önce hiç böyle birşey yoktu ve adamın aklına sen soktun bunu..
Buluşma zamanı ayarlamadan çnce iyice düşün derim ben..

her erkek genellemesini görünce sinirim zıplıyor.
Neden bir kaç densizin yaptığı şey herkese mal ediliyor anlamıyorum.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

malesef hala böyle düşünenler var. Düşmez kalkmaz bir Allah kimse başına ne geleceğini bilemez.
Bır gün o kınadıkları, kötü gözle baktıkları yerde olurlarsa hiç şaşırmam
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Konu sahibi arkadaşım eğer evliliğini bozmak niyetinde değilsen hiç uğraşıp kendini üzme, iyice cıvıklaştırıp mideni bulandırma.
Yalnız bende keşke hiç böyle bir şey yapmasaydın diyenlerdenim, ama başladın madem ve
kesinlikle bitti bu iş diyorsan sonun kadar git ve yaptığı rezilliği suratına vur.
Ama öyle sağlam ol ki asla üste çıkamasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
eğer evliliğinizi gözden çıkardıysanız..
ayrılmak için bahane arıyorsanız gidin buluşun..

ama bunları yapamayacaksanız konunun üstüne gitmeyin..

tabii ki bu saatten sonra içiniz rahat ederse...:kahve:

ne dıyorsun anam ne gunlere kaldık sahsen benımkı yapıcak oyle once kor testeryle orasını sonrada gozlerını oyardım ha gebertırdım kesın ne dıcegımı bılmıorum sasırdım ya

bence bu olay seni çok yıpratacak.. ama şu saatten sonra geri dönüp herşeyi unutmakta biraz zor gibi sürekli içinde bi kuşku olur ömür boyu diye düşünüyorum zor bi durum gerçekten..eger evliliğimi gözden çıkardım bu adamla artık yapamam diyorsan sonuna kadar git sağlam deliller olsun elinde bence
benim aklıma şöyle bişey geldi ne kadar doğru olur bilmiyorum..hatta doğruluğuda tartışılır belki ama ucuz yollu bi hat alıp bide cep telefonu eşini telefondan deneyebilirsin mesajlar konuşmalar falan sesini kaydedersin bide kayıtlı mesaj olur elinde..en azından sağlam bi kanıt diye düşünüyorum cep telefonunu ondan başkası kullanamaz yaa... ama lütfen bitti bu evlilik diyorsan yap bunu... tekrar geçmiş olsun

evliliğini bitirmek istiyorsan geç adamın karşısına BEN AYRILMAK İSTİYORUM de.. ne bu entrikalar bu oyunlar yaa..

canım öncelikle bazı arkadaşlara hiç katılmıyorum bu adam sanalda olsa seni aldatıyo bunun başka açıklaması yok bence yok kankisine şifresini vermiş falan bence hepsi hikeye zaten sende şüphelenmişsin değilmi adam sana soğuk ilgisiz kavga hakaret hepsi var şimdi yapman gereken bencede bir buluşma ayarla bir arkadaşınla git o nekadarda üste çıkmaya çalışsada sen tavrını koy bak nasıl itiraf edicek ben aldatmaları kesinlikle affetme taraftarı değilim sanalda yapan gerçektede yapar emin ol yok ben ayrılamam çok seviyorum dersen hiç kurcalama konuyu kapat derim ayrıca :eek:klava::eek:klava:şu genelleme yapanlara çok sinir olduğumu söylemeden de geçemicem lütfen herkesin kocası bir değil lütfen

Eşimle yeni berber olmaya başladığımızda yani bundan 11 yıl önce bende eşime yani o zamanlarki sevgile böyle numara yapmıştım arkadaşım aramış ve görüşmek istemişti neyse eşim ben tanışmak istemiyorum deyip suratın kapatmıştı telefonu sonra aklına gelmiş benim olabilceğim ve keşke gıcıklık olsun diye konuşsaydım dedi.Belki eşin anlamıştır çünkü hemen öyle atlamaz yaa zannetmiyorum tabi erkek milletine güven olmaz ama bu kadarda sazan değildir heralde.Sende kendini üzmek için zorlamışsın,belkide adamın aklına olmayan şeyi gtirmişsin.Sen bir kadınla görür yakalarsın yada emin olursun o zaman bişeyler yaparsın ama hiçyoktan bak içini bulandırdın.

canım öncelikle bazı arkadaşlara hiç katılmıyorum bu adam sanalda olsa seni aldatıyo bunun başka açıklaması yok bence yok kankisine şifresini vermiş falan bence hepsi hikeye zaten sende şüphelenmişsin değilmi adam sana soğuk ilgisiz kavga hakaret hepsi var şimdi yapman gereken bencede bir buluşma ayarla bir arkadaşınla git o nekadarda üste çıkmaya çalışsada sen tavrını koy bak nasıl itiraf edicek ben aldatmaları kesinlikle affetme taraftarı değilim sanalda yapan gerçektede yapar emin ol yok ben ayrılamam çok seviyorum dersen hiç kurcalama konuyu kapat derim ayrıca :eek:klava::eek:klava:şu genelleme yapanlara çok sinir olduğumu söylemeden de geçemicem lütfen herkesin kocası bir değil lütfen
evet ya şu genellemeye bende sinir oluyorum.
bütün erkekler aynıdır genellemesine..
ister istemez insan şüphe duymaya başlıyor..
bence de çok saçma bir düşünce..

Eğer gercekten ayrılmayı göze alıyorsan
Konuşmayı ilerlet başka konulara dal
Sakın kendini bellie etme, sitem sözleri söyleme
Aklına kurt düşürürsen hemen anlar senin olduğunu
Oda acaba benimkimi diye araştırmalara girer
Sen ne kadar kurnazsan oda kurnazlık yapabilir..
Tamamen işin boyutu sevgili olmaya gelince buluş
Dökümanlarıda dosya yap, suratına çarp
Bu çok çok ağır biliyorum ama
Sen önce neyi yapıp yapamıycağına karar ver
Sonra bu işe kalkış, çünkü çok yara alacaksın
Boşanamazsan bu olay aklından hiç çıkmaycak
Evliliğiniz sarsılacak canım
Sen karar ver kocanı en iyi sen tanırsın

anında sen olduğunu anladım ondan devam ettim dicek. test edildi milyon kere onaylandı. o yüzden elinizde daha sağlam kanıtınız yoksa boşuna kurcalamayın bu açıdan.

arkadaşa katılıyorum
benim çok yakınımdaki birinin başına aynı olay geldi.eşi sen olduğunu bildim onun için yazıştım demiş.
sen eğer evliliğini bitirmek istiyorsan emin olana kadar oyununu sürdür yoksa boşver

http://www.kadinlarkulubu.com/ah-er...miyor-davranmaliyiz-onu-kaybetmemek-icin.html

bakın burada bır baslıkta tartısılmıstı bu konu,

anlıyorsak ustune gıtmelı mıyız olayın seklınde?

ve herkes evet tabı bıtıcekse bıtsın demıslerdı

konu aynı, bakmak ısteyen baksın. hattaa bana nasıl boyle bısey sorarsın bu konuyu nasıl acarsın ne gurursun kadınsın falan demısler
sımdı burada ıstıyorsan bosanıcaksan ustune gıt dıyorlar konu aynı bakın ıstersenız.

Şimdi canım o konuda aldatılmış bir kadın yok
Sadece böyle bir durumda ne yaparsınız diye sorulmuş
Burda canlı kanlı biri var ve al da tıl mış gibi görünüyor..
Yorum farklılıkları burdan kaynaklanıyor..

Ne olursa olsun mideni bulandırmışsın 1 kere... Bence oyunu uzatma daha fazla. Eşinin tanımadığı ve güvendiğin bir arkadaşın varsa, sen de onu ayarlayabilirsin. ılk aşamada o buluşsun, sen de beraberlerken baskın yap ve açıkla aslında o bendim diye. Dökümanları da çıkar. Kıvırcak alan bırakma ona.

ben bunu unutabılırım dıyosan hıc karıstırma.. ama şunuda herkez bıırkı KADIN ASLA UNUTMAZ...yaptıgı cok kotu yanlıs bısey ıgrenc ya bencede arkaadsınla gıt ve bulus yuzles ıncelıdıgı yerden kopsun bence ya hayatta hazmedemedıgım teksey bu... aynı şeyı kadın yapsa demedıklerını yapmadıklarını bırakmazlar olayı kan davasına cevırıırler onlara gelınce erkek tabı elının kırı ne kadar normal bısey...

Bu erkeklerin derdi ne ben anlamadım.Karısını kaybetmeyi göze alamaz ama yinede heyecan arar.Buna çok kızıyorum.Kadın eşinden ilgi görmez itilir kakılır hayatı zehir olur ama yinede böyle arayışlara girmez ki girse Allah affetsin haktır böylelerine....Ama adam evdeki problemlerden,çoluk çocuğun sorunlarından,karısının dırdırından bunalıp hemen yeni arayışlara geçiyorlar.Arkadaşım gerçekten bitirebilceğine inanıyorsan kurcala bu işi yok bitirebilceğine emin değilsen bence daha fazla uğraşma.Allah yardımcın olsun canım.

X