Eşimi denedim ve ...

Arkadaslar bir süredir esimin bana ilgisiz davranislarindan ve sürekli bitmek bilmeyen kavgalarimizdan dolayi onun "gözünün" disarilarda oldugunu düsünmeye basladim,
ve onu test etmek icin msn de yeni bir adres yaptim ve onu ekledim.
Iste msn adresini facebooktan aldim, orda resmini gördüm etkilendim, tanisalim felan yazdim beklemye basladim. Birden ne göreyim slm, bende tanismak isterim benim tel numaram :xxxx diye yazmisss inanabiliyormusunuz? Acik acik cep telefonunu vermis.
Bir kac gün sonra benim tel no mu istedi, izinli gününde bulusalimmi felan yazdi ama ben konuyu uzatmak icin erteledim. Bu arada yazismalarimizida hep kayit altinda tutuyorum.
Simdi kizlar ben emin adimlarla ilerlemek istiyorumki inkar edemesin (yani arkadaslarim beni isletiyordu bende onlari isletmek icin devam ettim diyemesin). Sizce ben nasil devam edeyim kizlar aklim durdu yardim edin lütfen...

Güven güven güven.............
Bu durumu yürüttükçe üzülecek, iyice kıl olmaya başlayacaksın....
Bence daha fazla ilerleme, bundan daha iyi kanıt nereden buLacaksın?
Görünen köy klavuz istemez ama eger gercekten seviyorsan aşıksan otur bir düşün, kaybedeceklerini ve kazanacaklarını..............
.:nazar:

Eğer bu evliliği bitirecekseniz oyuna devam edip tüm pisliklerini ortaya çıkarın..:kızgın:
Ancak eğer evliliğinizi bozmaya niyetiniz yoksa vazgeçin bu işten,daha çok midenizi bulandırmayın..
Elinize ne geçecek ki,daha çok yıpranırsınız,üzülürsünüz.:nazar:

aynen katılıyorrum
bitirecekseniz buluşma ayarlayın sizi gördüğü andaki şoku sizde görüm yüzünün nasıl kızardığını

tam bir pamuk ipliği vakası . çoğu erkeğin düşeceği bir tuzak kurmuşsunuz onlar için çapkınlık başka birşey aldatmak eşini sevmemek çook başka iyi düşünün doğru kararlar alın

ben güya evli degilim ya cnm ama onun evli oldugunu sordugumda konuyu gecistirdi yani kesin bir sey yazmadi, yarin yazacagim tekrar bakalim.
Esimi seviyordum, ama son zamanlarda bu kavgalarimizda süekli
beni assagilayici tavirlari, bir kücük görmeler iyice soguttu kendinden

ben güya evli degilim ya cnm ama onun evli oldugunu sordugumda konuyu gecistirdi yani kesin bir sey yazmadi, yarin yazacagim tekrar bakalim.

İyice emin olduktan sonra, eşinle bir buluşma ayarla.. Bakalım tepkisi ne olacak.....

şok oldum okuyuncaa bencede buluşma ayarlaa vee gelmesini istee tanımadığı bi arkadaşın varsa onunla buluşma yerine gitt ve arkadaşını yolla merhaba desin kız oda bişe yokmuş gibi merhaba falan derse bi atla olaya ve patlat olayı orda onu rezil ett .. bide tokat att ..defolsun gitsin ondan sonraa

Ben Manisa da oturuyorum diyin ,ızmir'e yakın ya o bakımdan... Gelebilir misiniz buraya , ben gelemem ızmir 'e filan diyin ... Sonra da atlasın Manisa 'ya gitsin ... Eğer giderse zaten siz bahanesini öğrenmiş olursunuz , size bir yalan uydurup gidecek ve gittiğinde de "Hava nasıl Manisa 'da ? Döndüğünde ben olmayacağım bol bol hava al oralarda ! " diye mesaj atarsınız olmaz mı...
Ay çok sinirlendim :kızgın: Sinirlenince acayip yaratıcı oluyorum nedense :bbo:

arzuca9432

Bencede üzülürsünüz.Her erkek gibi oda yapmış bence...............................

Bu arada her erkek gibi demesek ! Yani genellemeleri gerçekten doğru bulmuyorum... Herkesin eşi yapacak diye bir şey yok ki...

Son düzenleme:
http://www.kadinlarkulubu.com/ah-er...miyor-davranmaliyiz-onu-kaybetmemek-icin.html

al bakalııım, bir başlık vardı buna uygun...

bana kalırsa eşin seni aldatıyor ama ortaya cıkarınca ben de biliyordum ve seni sınadım yaa sen benle alay eder misin bak gör tarzında konuşmak adına yaptım diyecek gene suclu sen olacaksın.
sen bilirsin. :emir_bebek:

Anlamadım ki...:uhm:
Benimle ne ilgisi var bu konunun..
Olabilir tabii,benim de kocam beni aldatıyor olabilir şu anda..
Ama konuyu ben açmadım,dikkatinizi çekeyim..:eek:

bence herkesin dedigi gibi senin oldugunu biliyordum diyebilir , bende guvenebilecegin bir kis arkadasin varsa ona arattir sohbet etsinler bakalim boyunu ne olacak neler soliyecek be bunude kayit et bir yere ve bulusma yerini ayarla elindeki ses kaydiyla beraber ozaman biliyordum derse bile ses kaydini dinletirsin , ya bilmis olsa bile kocani tanimiyormusun ses tonundan anlarsin senden suphelendigini veya suphelenmedigini ,aslinda keske bu duruma gerek kalmasa :KK43:

oyunu surdur ve butun kırlılrı dokmesını sağla...evlımısın dıye sordun mu...yanı o senı baskası sanıyorya sor bakalım ne dıyecek..senınle ılgılı konusacakmı dene bakalım....

Haklı olarak bir yola girmişsin , erkek milleti kendi o kadar kolay aklamayı beceriyor ki haklıyken haksız duruma düşmezsin umarım..
Arkadaşların da dediği gibi , ben senin olduğunu biliyordum klasik yalanını söyleyecektir yada sen beni nasıl denersin , bana güvenin yoksa bu evlilik bitmiştir zaten falan diyerek seni suçlu ilanda edebilir..
Eğer devam edicem ve kesin bitiricem diyorsan , bir buluşma ayarla , sende git ama ona görünme , bahsettiğin yere geldiğini görünce bi müddet sonra telefonla hiçbişey olmamış gibi ara bakalım ne diyecek neredeyim diyecek , sana başka bir yerde old. çeşitli yalanlarla söylerse de git karşsına dikil telefonda konuşmaya devam ederken..
Artık duruma göre yüzüne mi tükürürsün , değmez diyerek yüzüğü kafasına fırlatıp gidermisin , yoksa bu akşam eve gelme diyip süründürür müsün bi zaman sana kalmış..
Duruma üzüldüm ama , insanoğlu işte..
Özllikle erkekler ne kadar severlerse sevsinler sanırım nefislerinin kurbanı oluyorlar..

merhaba.şok oldum canıım bence iyice konuş ondan sonra uluşma ayarla emin ol sonuna kadar gidersn bir daha

şok oldum okuyuncaa bencede buluşma ayarlaa vee gelmesini istee tanımadığı bi arkadaşın varsa onunla buluşma yerine gitt ve arkadaşını yolla merhaba desin kız oda bişe yokmuş gibi merhaba falan derse bi atla olaya ve patlat olayı orda onu rezil ett .. Bide tokat att ..defolsun gitsin ondan sonraa

bu arkadaşın yazdıklarına katılıyorum bu guzlebifikir gibi egldı bana

şok oldum okuyuncaa bencede buluşma ayarlaa vee gelmesini istee tanımadığı bi arkadaşın varsa onunla buluşma yerine gitt ve arkadaşını yolla merhaba desin kız oda bişe yokmuş gibi merhaba falan derse bi atla olaya ve patlat olayı orda onu rezil ett .. bide tokat att ..defolsun gitsin ondan sonraa

bak bu iyiymiş ozaman sen olduğunu biliyordum zaten diyemez konuştuğu kişinin arkadaşı olduğunu hiç bilmese daha doru olur bence kızda caktırmaz aaaa sen evlimiydin deyip kalkar masadan onlarda yanlız kalır kozlarını paylaşır

bu kadar entrikaya ne gerek varki
bir yazışmada hepsi ortaya çıkar zatende çıkmış gibi
esas bundan sonra ne yapacaksınız önemli olan o

canım anlamıyorum bu erkekleri madem gözün dışarda olacak daha ne evlenipte başkasının hayatınıda karartıyorsun kii oyununu devam ettir ama kızların dediği gibi bununla bi yere varamazsın daha net kanıtlar bulman lazım gerçi aldattığını açıkça belli etmiş ama sen sonuna kadar devam ettir mutlaka daha çok açık verecektir..Allah yardımcın olsun canım

bak bazı adamlar var
kadınla flört eder gıbı sohbet edıyolar son ana kadar
sonra bulusmuyolar
ya da bulsunca sohbe t edıyolar gene ama bı halt yemıylar
yakma başını kendı basını kendı ıcındekı kötu sesle yakacan
demedı deme kaydirigubbakcemile

bencede kurcalamayın.. yine üzülen siz olacaksınız.
ben bu eşini sevgilisini deneme olaylarınıda hazetmiyorum.
ilgi herkesi memnun eder. eşinizde ilgiye tepki vermiş olamaz mı?
telefon numarasını nasıl bu kadar rahat veriyor belkide işletildiğini ,sizin tarafınızdan denendiğini biliyor ve oda size bir oyun oynuyor.
bence her ne yaparsanız yapın kendinize yapıyorsunuz....

konuştuklarınızı kaydedin güzel çıktı alın dosya yapın buluşma teklifinide kabul edin çıktılarla giidn buluşmaya kanıtlarınız olur hem elinizde...

X