Eşimi çok mu bunaltıyorum ?

Merhabalar hemen konuya girmek istiyorum 28 yaşında 5 Aylık evliyim eşimi çok seviyorum onunda beni sevdiğini gerçekten hissediyorum.
Aramızda hiç ciddi bir sorunda yok
Eşim işi gereği çoğu zaman ayakta ve stresli bir işte çalışıyor bnde ev hanımıyım, eve geldiğinde onu çok özlemiş oluyorum sürekli bana sarılsın sevsin istiyorum bu sefer beni bunaltıyorsun diyip duruyor bende çok üzülüyorum bnde ilgiye aç bi insan bazen kendime engel olamıyorum uyuduğunda seviyorum . Sürekli daraltıyorsun diyip bağırıp çağırıyor bende hep üzülen taraf oluyorum sorun bende mi sizce ne yapmam gerekiyor?
Siz hep evde olunca can sıkıntısından eşinize sarmışsınız bence, işe girmeyi düşünür müsünüz? Veya başka uğraşlar bulun bence, eşinizi biraz daha rahat bırakın onun etrafında olmayın sürekli.
Bu şekilde bir deneyin olur mu?

Bende ilk zamanlar öyleydim pencere köşesinde işten gelmesini beklerdim, bırak biraz adam dinlensin dimi yook hemen sarılma hemen oynaşma…

Sonra totosu kalktı bir gün tadım olmasın sarılmayayım hemen ne oldu sana sen bana sarılmadın😨

Şimdi illallah ettik birbirimizden 😪🤣

ya aslında şöyle söyleyim Evlenmeden önce çok yoğun çalışan biriydim hayatım çok aktifti evlilik sebebiyle işten çıktım hep evdeyim bnde bunaldım
Evlenince niye işten çıkıyosun ki? Kendine acilen bir uğraş bul. Sonra iki gün sonra boşanma noktasına gelince ay ben napıcam işim yok çocuğum var diye ağlıyosunuz. Bi de koşa koşa hamile kalmayın lütfen

Evliliğin ilk günleri, ortası falan bilmem. Benim işim masa başı ama çok kez sahada oluyorum özellikle bahar ve yaz aylarında. Etkinlikleri koordine etmek, görevlendirme vs. Hem ayakta, hem kafa kalmıyor ve eve zor atıyorum kendimi.

O an tek istediğim yarım saat bile olsa, ayaklarımı uzatıp, oturmak veya uzanmak. Bunu yapmazsam gergin oluyorum ve eşim temas etse bile tat almıyorum.

Hıı azarlamam ama, içimden gelen bir süre çok vıcık vıcık olmamak. Hani eve gelince sarılır, öpüşürüz vs. Ama bir süre dinlenmem lazım. (Çocukla biraz zor ama)

Normalinde cilveleşiriz, ama o yorgunluğum çıkmalı biraz.

Eşim, daha bir değişiktir mesela. Ben evdeysem, o görevden gelmişse dinlenmeden ilk bana sarılır, koklar, öper ve yarım saat, 1 saat böyle geçer. Onun işi daha yorucu oysaki. (Yapısı gereği süslü cümleler kuramaz, davranışları çok sıcak) Görev süresi uzamışsa, sırt çantasını ilkokul çocuğu gibi fırlatır nerdeyse koşa koşa sarılır, gözü falan dolar.

Ne bileyim, herkes başka huylu. Tamamen ilgisiz olması asla olmaz, yorgunum der (güzel bir dille) ve dinlenince ilgiliyse tamam ama, sürekli böyleyse bu olmaz.

Merhabalar hemen konuya girmek istiyorum 28 yaşında 5 Aylık evliyim eşimi çok seviyorum onunda beni sevdiğini gerçekten hissediyorum.
Aramızda hiç ciddi bir sorunda yok
Eşim işi gereği çoğu zaman ayakta ve stresli bir işte çalışıyor bnde ev hanımıyım, eve geldiğinde onu çok özlemiş oluyorum sürekli bana sarılsın sevsin istiyorum bu sefer beni bunaltıyorsun diyip duruyor bende çok üzülüyorum bnde ilgiye aç bi insan bazen kendime engel olamıyorum uyuduğunda seviyorum . Sürekli daraltıyorsun diyip bağırıp çağırıyor bende hep üzülen taraf oluyorum sorun bende mi sizce ne yapmam gerekiyor?

İlerde nefes almayı keser misin diyeceksin şimdi bu günlerin tadını çıkar. Ama tadında çıkar.

Acilen işe girin.
Uyurken bebek sever gibi koca sevmekten vazgeçin.
Tüm ilginizi ve enerjinizi kocanıza yöneltip adamı şımartmayın.
Alma-verme dengesini bozmayın.
En az iki yıl hamile kalmayın.

Zamanla taşlar yerine oturur, evliliğiniz dinamiklerini bulur.

Not: 30 yıllık evli bir kadın.

X