Eşime zarar verdim

Bana bak tahinli helva asıl ruh hastası sensin bence böylemi tatmin ediyosun kendini böyle zavallıca yazarak burdan herkese çemkirerek insanlar burda dertlerini yazıyor bu yaptıgınız nedir ya sizle mi ugrasıcam
Sakın ol bebeğine iyi gelmez bu davranışların

Bak bosuna ugrasma bence cocuk benden falan alınamaz normal bir aile degiliz senin hicbirseyden haberin yok yazıyosun burdan iyi geceler sana

Evet ama konu sahibi dayagini yiyip adamı bicaklamis. Darp raporda almamis ki. 'karim manyakti, sinir krizleri geçirip beni bıçakladi' der, geçer
Bıçaklama olayı çok ürkütücü Cidden.hakli bile olsa o andan itibaren haksız bana göre eşinin ailesi ne yaptı çok merak ediyorum

Ben çıkan kavga sebebine daha çok şaşırdım. Tabi bu sebebin sonucu bir felaket. İkinizinde doktora gitmesi gerek. Onun dışında verilecek bir tavsiye yok doktor konusunda birbirinizi ikna edin kafi.

Bana bak tahinli helva asıl ruh hastası sensin bence böylemi tatmin ediyosun kendini böyle zavallıca yazarak burdan herkese çemkirerek insanlar burda dertlerini yazıyor bu yaptıgınız nedir ya sizle mi ugrasıcam
Zavallı olan belli. Hâlâ eşimle birbirmizi seviyoruz diyorsun. Çocuğunuzu nasıl dengesizlikler içerisinde büyüyeceksin yazık cidden.

Ben kimseyi tehdit etmedim bana hakaret edildi ona karsılık verdim sadece bir yazıyla burdan insanlara ruh hastası cocuk alınmalı vs yazılamaz ki zaten onlar bos yorumlar bu tarz yazılarla muhatap olmuyorum iyi geceler

Burda bile sakinliğini koruyamiyorsun Allah aşkına yavrum için biraz sakin ol

Ben kimseyi tehdit etmedim bana hakaret edildi ona karsılık verdim sadece bir yazıyla burdan insanlara ruh hastası cocuk alınmalı vs yazılamaz ki zaten onlar bos yorumlar bu tarz yazılarla muhatap olmuyorum iyi geceler
Normal yazi dediğiniz eşinizi bıçaklanamaniz yalnız. Çok normal sizin için herhalde. Pırıl pırıl bir kafa.

Zavallı olan belli. Hâlâ eşimle birbirmizi seviyoruz diyorsun. Çocuğunuzu nasıl dengesizlikler içerisinde büyüyeceksin yazık cidden.
İyi geceler
Oyle bi alinir ki, devlette mis gibi bakar büyütür.
Ama sadece bu yetmez bir de sizi kisirlastirmalari lazim.
devletmi guldurme beni siz anlamadınız galiba neyse iyi geceler sizede

Adam nerde şu an olaylardan sonra aynı evde değilsinizdir umarim

Şimdi boşanmayacaksanız ne zaman boşanacaksınız?Ya da birinizden biri diğerini öldürünce mi bitecek bu evlilik ?cidden su ortamı mi layık görüyorsunuz çocuğunuza.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…