Eşime zarar verdim

Ailelerimiz ne diyor bu olaylara onların düşüncesi ne yönde

İnanın ben onunla evli kalıyorsam o da benimle o sebepten evli kalıyor sadece bu yazıyla değerlendirilmemeli hicbirsey insanlar neden cinnet geciriyo sürekli siddet gordukleri icin benimkide bir cinnet anıydı ve o yuzden korkuyorum artık demekki herkesin basına gelebiliyormus
Evli kalmak için geçerli Bir sebebiniz yok ki.
Ha aileye ne deriz v.s kafasındaysanız malesef hayatınız çok daha kötü olacak buna inanın.
Artık siz birbirinizi sevemezsiniz, saygı duyamazsınız, fedakarlık yapamazsınız, evde huzurlu olamazsınız.
O yara kapanmaz artık eşiniz sizden korkacak siz ondan korkacaksınız. Düşünsenize bir ömrünüz böyle geçiyormuş. Korkunç....

İnanın ben onunla evli kalıyorsam o da benimle o sebepten evli kalıyor sadece bu yazıyla değerlendirilmemeli hicbirsey insanlar neden cinnet geciriyo sürekli siddet gordukleri icin benimkide bir cinnet anıydı ve o yuzden korkuyorum artık demekki herkesin basına gelebiliyormus
Siddet gordugunuzde polis cagirip kocanizi evden uzaklastirmak yerine adami bicakliyorsunuz. Akil mantik var. Adam biraz zeki olsa hastanesen darp raporu alir size uzaklastirma cikarip evden kovdurur velayeti de alir.

Siddet gordugunuzde polis cagirip kocanizi evden uzaklastirmak yerine adami bicakliyorsunuz. Akil mantik var. Adam biraz zeki olsa hastanesen darp raporu alir size uzaklastirma cikarip evden kovdurur velayeti de alir.
Ne velayeti benim daha once polis cagırmadıgımı ne biliyorsunuz

Şu an eşin nerde sen nerdesin? ailelerin tutumu ne merak ettim

Burda kimse kimseye hakaret edemez nokta
Kimse size hakaret etmiyor ki zaten. Birçok kabahat var ve sizin anlattığınız metinde yazıyor zaten hepsi.
İftira yok, şahsi bir mesaj yok.
Kabahatiniz de yenilir yutulur cinsten değil. Hayırdır, evladınızı sizden daha çok düşünüyor olmaları mı hakaret?
Üyeleri tehdit ederken mangalda kül bırakmayan kudretli kadına ne oldu? Niye koruyamadınız kendinizi?
Yarın çocuğunuzu nasıl koruyacaksınız?
Başı sıkışınca şiddete ve yaralamaya başvuran biri olduğunuzu kendiniz yazmışsınız.
Ne diyelim size, aferin mi?
Boşanmak bile aklınıza gelecek en son seçenek değil.
Bir kendinize gelin!

Nesiniz siz ali kıran baş kesen mi?
Buldum bakalım hangimizin buluyorsun? Çok korktuk. Ruh hastası seni.
Bana bak tahinli helva asıl ruh hastası sensin bence böylemi tatmin ediyosun kendini böyle zavallıca yazarak burdan herkese çemkirerek insanlar burda dertlerini yazıyor bu yaptıgınız nedir ya sizle mi ugrasıcam

normal olan birinin yapacağı bir sey değil ki, bu sebeple cocuk alinmali bunlardan
Keske her isteyen cocuk sahibi olamasa ya, ana babasini da secemiyor ki insan, denk geldigi psikopatlara bak yavrunun.
Ne ogrenecek, nasil yetisecek bunlarin elinde.

COCUK YAPMADAN EHLIYET ALINMASI ZORUNLU OLSUN YA, HASTADIR OYLEDIR BOYLEDIR ANLARIZ AMA UREMESINLER BUNLAR BOYLE KOLAYCA

Kimse size hakaret etmiyor ki zaten. Birçok kabahat var ve sizin anlattığınız metinde yazıyor zaten hepsi.
İftira yok, şahsi bir mesaj yok.
Kabahatiniz de yenilir yutulur cinsten değil. Hayırdır, evladınızı sizden daha çok düşünüyor olmaları mı hakaret?
Üyeleri tehdit ederken mangalda kül bırakmayan kudretli kadına ne oldu? Niye koruyamadınız kendinizi?
Yarın çocuğunuzu nasıl koruyacaksınız?
Başı sıkışınca şiddete ve yaralamaya başvuran biri olduğunuzu kendiniz yazmışsınız.
Ne diyelim size, aferin mi?
Boşanmak bile aklınıza gelecek en son seçenek değil.
Bir kendinize gelin!
Nasıl etmiyor ne sosyal hizmeti kaldı ne ruh hastalıgı ne bilmemnesi Allah askına kimse normal degil bende hata yazmıs bulundum

X