Eşime zarar verdim

Boşanmanın dışında ne olabilir ki? ikinizde kendinize hakim olamiyorsunuz. Terapi alın madem..

İkinizde normal değilsiniz. Ya boşanacaksınız ya beraber tedavi göreceksiniz başka çaresi yok. Bu durumda sizin için en hayırlısı boşanmak bence. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Ne kadar haklı olursan şiddet varsa haksız olursun. Adamı bıcaklamışsın kafam gözüm diyorsun. Böylesinide yeni gördüm valla.

Acilen boşanın bebeğiniz için boşanın, böyle bir aile ile büyümesin. İkiniz de birbirinize şiddet uygulamışsınız, bana sataşıyor ne demek, çocuğun için gerekirse sakin kalacaksınız.

Ne diyeceğimi bilemiyorum,sorunlarınızı halletmemissiniz,sadece halının altına süpürüp,üstüne bir de çocuk yapmışsınız.Birbirinize daha fazla zarar vermeden boşanmalısınız.Eşinizin yaptığı kabul edilemez ama sizin yaptığınız asla kabul edilemez,kendinizi haklı çıkaracak bir sebep değil bu.Umarim o çocuk sağlıklı bir şekilde büyür,ona çok üzüldüm.

Daha son çaresi mi kalmiş bunun sacmaladiniz artik ya. İş bicaklamaya kadar gitmiş hala boşanmak son çare filan diyordunuz. Evde birbirinizi sopalayip bicakliyorsunuz hala ne bu illa evli kalacagim, ne oluyor evli kaliyorsunuz da.
Duzelecegini de dusunmuyorum kusura bakmayin. Bu dayak, bicaklanma unutulacak şeyler degiller bence. Şu aşamadan çok saygili sevgili bir birliktelige gelen ömrümde duymadim.

Öfkenizi kontrol edememek sadece size değil çocuğunuza da zarar verir.

Geçenlerde çocuğunu hastanelik eden anne haberi vardı ona bile dönüşebilirsiniz öfke nöbetleriniz yüzünden.

Aynı şey eş için de geçerli. O çocuğu sosyal hizmet sizden alır. Bunun için tedavi olun ve birbirinize uzak olun!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…