Esime kavusmam icin dua.. Noluur!

doru diyon canim , en azindan ailen destekliyorsa uzulme alama desem elde deyil deyilmi , zaten seven uzulup alar hep sevmeyenler nebilir ama Insallah Allah sevenlerin yuzunu bir gun gelir guldurur , belkide bu bi intihamdir sabret cn , sabreden muradina erermis derler canim kuzumm

Bekliyorum canim 8 aydir bekliyorum ne ses var ne telefon ya hic mi ozlemedi hic mi cani yanmiyor onunda nasil basini aksam yastiga koyuyor bilmixorum bir kere gorsem konussam a yok bilmixorum canim ne yappacagimi bilmiyorum

Bekliyorum canim 8 aydir bekliyorum ne ses var ne telefon ya hic mi ozlemedi hic mi cani yanmiyor onunda nasil basini aksam yastiga koyuyor bilmixorum bir kere gorsem konussam a yok bilmixorum canim ne yappacagimi bilmiyorum

canim __ senin icin duaciyim , Insallah yakinda kavusursun yuzun guler mutlu olursun canim :KK16:
Allah hayirlisiyla sizi kavustursun Insallah sende dua et akli basina gelirde doner ariyir ,
senin yuzun hep gulsun derim canim :KK16:

eşinin böyle bişiy yaptığına ben bile inanamıyorum gerçekten canım :KK43: sen kötü bişiy zaten söylememişsindir onlarla ilgili ..nası yani ya bi öyle bi böyle :KK43:
Yok o yaziyor mesajlari biliyorum.. Gece yalniz kaliyor, özlüyor, duygulariyla hareket ediyor.. Sonra gündúz oluyor, belki ailesiyle konusuyor, belki sadece görmek yetiyor, tekrar mantigi devreye giriyor. Yani ailesini karsisina alamicagini oda biliyor...
Ben ailesiyle ilgili kötù bir sey demedim, sadece onlarda mutlu olmamizi isteselerdi o evden cikarirlardi bizi dedim!
Benim kücük görümcem var, nisanli, onun nisanlisinin ailesinin de 3 katli evi var, normalde o da o aileye öyle gelin gidecekti, yani o eve. Ama son duyduguma göre esimin ailesi ayri ev diye tuturmus. Anliyacaginiz o kizlari cani yanmasin diye akilari calisiyor da, oglu oldugu zaman daha dogrusu el kizi oldugu zaman mi düsünemedik oluyor!
Ben çok usandim bu gel, gitlerden. Onun bir iyi bir kötü olmasina! Yoruldum!! Icimden hickira hickira aglamak geliyor! Nefes almak zor geliyor! Bagirmak, avaz avaz bagirmak istiyorum!! Ya sucum sevmek! Böyle suç mu olur!! Sacimi oksamasin, öpmesin, gözlerini görmeyim, ama canimi yakmasin artik!!
Biktim!! Hiç bana kizma hakki yok, biraktim diye, ben kendi sonumu sirf belki böyle mutlu olur diye hazirladim! Bile bile ucuruma yürüdum! Simdi neden kendimi tutup da atmiyorum o ucurumdan bilmiyorum!

aynı şeyler bendede oldu benm için dünyalara bedelsin diyen adam ben yüzüğü attıktan snra ailesine ne diceğini bilemedi için gıkı bile çıkmadı..ben belki aklı başına gelir sahiplenir diye düşünmüştüm ama insanda yürek ve cesaret olmadıktan soınra öyle pısırık gelip pısırık gidio..sonradanda dizlerini dövüyolar ama nafile o salaklar için...sen sonra görüştünmü hiç tatlım peki

hayır canım ne aradı ne sordu, bir insan bu kadar mı adi olur, bir dakika yanımdan ayrılmak istemeyen, her akşam yorgun argın zorla beni dışarı çıkaran, çıkmasam beni görmek mi istemiyosun diye alınan adam , ailesi ile dandik bir mesele yüzünden tartışır gibi olduk diye (yani tartışma bile değildi) anasının babasının peşine takıldı gitti, kardeşi bana düşmendı daha tanımadan ki kızı iki kere gördüm topu topu, abisi beni çok seviyo diye kıskandılar resmen ve ayırdılar. ben de aynı senin gibi pişman olur döner yalvarırı dedim ama insanın içinde adamlık yoksa vallahi onu da yapmıyor. dönen sonradan özür dileyen bile emin ol ki daha insan , hatasını anlamış demektir. ama benim ki tam bir gavur evladı çıktı öyle ki hazır gelinliğimi özene bezene yaptırdığım bile geri verdi hiç acımadan . Yüce Rabbim işini bilir , ona havale ediyorum, her nerede canı yanmış bir kız var ise bu erkke milleti ve ailesi yüzünden Rabbim yanlarına bırakmasın , kendi kızları da aynını yaşasın , görsünler nasıl oluyormuş mileltin evladının canını yakmak, aah ah canım işte böyle...

hayır canım ne aradı ne sordu, bir insan bu kadar mı adi olur, bir dakika yanımdan ayrılmak istemeyen, her akşam yorgun argın zorla beni dışarı çıkaran, çıkmasam beni görmek mi istemiyosun diye alınan adam , ailesi ile dandik bir mesele yüzünden tartışır gibi olduk diye (yani tartışma bile değildi) anasının babasının peşine takıldı gitti, kardeşi bana düşmendı daha tanımadan ki kızı iki kere gördüm topu topu, abisi beni çok seviyo diye kıskandılar resmen ve ayırdılar. ben de aynı senin gibi pişman olur döner yalvarırı dedim ama insanın içinde adamlık yoksa vallahi onu da yapmıyor. dönen sonradan özür dileyen bile emin ol ki daha insan , hatasını anlamış demektir. ama benim ki tam bir gavur evladı çıktı öyle ki hazır gelinliğimi özene bezene yaptırdığım bile geri verdi hiç acımadan . Yüce Rabbim işini bilir , ona havale ediyorum, her nerede canı yanmış bir kız var ise bu erkke milleti ve ailesi yüzünden Rabbim yanlarına bırakmasın , kendi kızları da aynını yaşasın , görsünler nasıl oluyormuş mileltin evladının canını yakmak, aah ah canım işte böyle...
bendede aynı şekilde oldu ama bizim ailelerimizle ilgili bi sıkıntımızı yoktu..zaten onun ailesi hiçbişiy için oralı olmadığından hiç yüzgöz bile olmadık..ama ben yüzüğü attığım için bidaha ben aileme ne dicem diye çekti gitti.şimdi iykide böyle oldu diorum ilerde en ufak bişiydede zaten çekip gitcekti..ne baba olur ne de eş olurdu bana :)

inşallah bin pişman olup dönsün yalvar yakar olsun canım inşallah, sabret canını üzme hiç , değmez . Allah herşeyin en iyisini ama en iyisini bilir! buna inan ! canı yanan sabretsin, can yakan canı yanacağı günü beklesin diye boşuna dememişler. sen önce kendini sevmekle başla işe, bu can bize Allahın hediyesi, biz de o canı sevicez, kimse için yıkılmicaz!

bendede aynı şekilde oldu ama bizim ailelerimizle ilgili bi sıkıntımızı yoktu..zaten onun ailesi hiçbişiy için oralı olmadığından hiç yüzgöz bile olmadık..ama ben yüzüğü attığım için bidaha ben aileme ne dicem diye çekti gitti.şimdi iykide böyle oldu diorum ilerde en ufak bişiydede zaten çekip gitcekti..ne baba olur ne de eş olurdu bana :)

benimkinin de ailesi hiçbirşeyle ilgilenmedi , sorun da bu oldu ya zaten. hiç sebepsiz yere beni istemediler, kız kardeşi tanımadan garez olmuş bana , kendi düğününü yaptı ama o acımasız vicdansızlar... bir zararımda olmadı ki ne istediler benden anlamadım ama Allah neye müstehak iseler karşılarına çıkarsın tez vakitte! haklısın öyle insanlardan baba da olmaz koca da ! en ufak bir tartışma da bırakır giderler , öyle adamlık mı olur, adam dediğin sevdiğine sahip çıkar düğün üzeri ortada mı bırakır.. inşallah kendileri gibi vefasız sevgisiz insanlarla karşılaşırlar da eş diye gelin diye alıp görürler günlerini! Allah ettiklerini yanlarına bırakmaz canım inşallah,..
Rabbim hayırlısını çıkarsın karşımıza, ama önce elimize ayağımıza bir kapansınlar pişman olup da inşallah... Rabbim o günleri de tez vakitte göstersin... amiiin

Ben size nerden baslasam anlatmaya bilmiyorum ki...
Esimle bir kaç kere konustuk, görüstük.. En son ben sensiz nefes alamam, benden baskasini sevmicegini söz ver filan dedi.. Ve dün gece.. Her seyin koptugu an... Mesajlar atti iyi degilim sensiz olamam, ben yasiyamam diye... Bende sen korkaksin aileni karsina almayi beceremedin, beni sevdigine emin misin dedim, oda evet tabiki çok seviyorum seni bebegim dedi!
Sabah oldu bir baktim mesaj, heycanla okumaya basladim..
' Ben sana bir zarf attim, seni denedim, sen ailemi kötüledin, ailemin suçu yok, rahat birakin beni, esyalarini baban alsin'
Bende kararimi verdim.. Yarin avukata gidicem, bitirecem!!:KK5:

Allah yardımcın olsun , hakkında hayırlısı olsun, sen değerlisin bunu sakın unutma, çok pişman olur sonra inan çoook arar seni daha ama sen güçlü ol!!! allah kimsenin yaptığını yanına bırakmaz, o ailesi de çok pişman olur sonra bak görür duyarsın!

bende buna benzer seyler yasadım cnm.tek fark benım kayınvalıdem hep yanımdaydı..4 ay kabus gıbıydı.uzaklastı sogudu sorun benım aılemdı.ayrılmak ıstedı evlerı ayırdı...ben hep dua ettım hatta camii hocasına gıttım dedım neolur yardım edın nasıl dua etmelıyım...bana dedıkı her aksam ya manii 100 kere tespih çek...ve 1000 tane ihlas suresi(hergece degıl toplamda)...sabah aksam üşenmedım okudm sürekli...ve geri döndü...ben dualara sıgındım sen de öyle yap..ama sunuda unutma allah sana onu nasip etmezse olmaz..belkıde o çok sevdgn adam senın kdr yürkekli değil.belki ılerde bgnlerden daha kötü günler yasıycaksın..suan cok sevıyorsun bılıyorm inan canının nasıl yandıgını anlıyorum.dua et cnm .allah sana hayırsılı ile eşini nasip etsin...

çok haklısın, belki ilerde daha kötü olacak, belki çoluk çocuk varken adam karaktersiz baksana çekip gidecek sudan bir sebepten. gerçekten seven insan yapar mı böyle , çook daha seveni çıkacak karşısına belki, Rabbim de çıkarsın zaten, böyle insandan hayır mı gelirmiş. Allah yardımcısı olsun ...

çok haklısın, belki ilerde daha kötü olacak, belki çoluk çocuk varken adam karaktersiz baksana çekip gidecek sudan bir sebepten. gerçekten seven insan yapar mı böyle , çook daha seveni çıkacak karşısına belki, Rabbim de çıkarsın zaten, böyle insandan hayır mı gelirmiş. Allah yardımcısı olsun ...

ben bigün yağtığı salaklığı anlıcaüğını inanıyorum zaten o anlamasanda RabbİM gösterir kimsenin hakkı kimsede kalmaz

Nasilsiniz kizlar? Kimsede hiç bir gelisme yok mu?
Var ya hergün dua ediyorum rabbim bir çikis yolu gòstersin hepimize diye..
Benim durumlar iyice karisti. Ailem artik avukat bosanma dan baska söz etmez oldu. Agrima gidiyor ya! Bosanicam anladik da benim nasiyata ihtiyacim yok, destege ihtiyacim var!
Kayboldum, canim yaniyor!
Esime gelince o ayri dert. Kagitlara baslicam artik dedim, bekle dedi. Sana güvenmek istiyorum dedi.. Gitmicegine inanmam lazim dedi.. Bir ev sorun degil gider yarin tutarim ama dedi.. Ne yapmaya calisiyor anlamiyorum!
4 hafta oldu bugün artik daha fazla uzatamam bu süreci. Karar alindi, hüküm verildi aslinda. Bana kalan kirik bir kalp, yarim kalan hayaller, göz yasi ve annelik özlemi.. Ben onun adini kalbime kazimistim.. Onunla bebegimiz olucakti.. Bunlari anlatsam bile bizimkilere tek cvp olmadi olmaz. Nasip. Unutulur. Gel de yüregime sor diyemiyorum ki!
Delirecek gibiyim! Mutsuzum ben!
Sevmenin bedeli bu kadar agir olmamaliydi.. Bir dipsiz kuyuda çikis aramak benimkisi.. Ellinde sonunda bogulacagim..

Nasilsiniz kizlar? Kimsede hiç bir gelisme yok mu?
Var ya hergün dua ediyorum rabbim bir çikis yolu gòstersin hepimize diye..
Benim durumlar iyice karisti. Ailem artik avukat bosanma dan baska söz etmez oldu. Agrima gidiyor ya! Bosanicam anladik da benim nasiyata ihtiyacim yok, destege ihtiyacim var!
Kayboldum, canim yaniyor!
Esime gelince o ayri dert. Kagitlara baslicam artik dedim, bekle dedi. Sana güvenmek istiyorum dedi.. Gitmicegine inanmam lazim dedi.. Bir ev sorun degil gider yarin tutarim ama dedi.. Ne yapmaya calisiyor anlamiyorum!
4 hafta oldu bugün artik daha fazla uzatamam bu süreci. Karar alindi, hüküm verildi aslinda. Bana kalan kirik bir kalp, yarim kalan hayaller, göz yasi ve annelik özlemi.. Ben onun adini kalbime kazimistim.. Onunla bebegimiz olucakti.. Bunlari anlatsam bile bizimkilere tek cvp olmadi olmaz. Nasip. Unutulur. Gel de yüregime sor diyemiyorum ki!
Delirecek gibiyim! Mutsuzum ben!
Sevmenin bedeli bu kadar agir olmamaliydi.. Bir dipsiz kuyuda çikis aramak benimkisi.. Ellinde sonunda bogulacagim..

canım acele etme o zaman boşanmakta, madem eşin de acele etme demiş, boşver ailen ne derse desin, önce öyle derler ama sonra acısını yine sen çekersin. millet yıllarca ayrı yaşıyor da boşanmıyor, sen de acele etme, acele etmek istemiyorum ben hala seviyorum de çık ailene açıkça. üzerime gelmeyin ben bekliyorum ve eğer gerçekten adam olursa eşime dönücem de! hayat senin karar senin! yarın öbür gün herkes kendi işine gücüne dalıyor, akıl veren çok oluyor ama onlar bi kenara çekilince sen kalıyosun öyle derdinle başbaşa . sen de sakin ol azıcık kafanı topla. hayat sadece evlilik ve koca demek değil ki azcık da zamana bırak ama boşanma bir süre madem ayrı yaşayın. kendi kararını kendin ver karar veremiyosan da azcık bekle acele etme. Allah Allah ya, sanki çok kolay hemen boşan gitsin . 4 hafta ne ki millet yıllarca bile ayrı yaşıyor. bekle bakalım az! ha baktın senin ki adam olmadı boşanmak istiyor, bırak gitsin nereye isterse o zaman. ama ailen dedi diye değil sen kendin istediğin için boşan boşanacaksan da!

Ölüyorum ben!! Nefes almak canimi yakiyor! Çagresizlikten deliriyorum!
Persembe saat 2de avukatla görüsmem var. Ailem öyle bir ambargo koydu ki, benim ellimi kollumu bagladilar! Esim kapiya geldi konusmaya izin vermediler! Gitti! Gitti ya gitti! O gün bugün bir mesaj bile yok. O gün annesi de ztn yengemi aramis esyalari alin biz bitirdik diye!
Ya keske konusabilseydim!! Esim su an facelerde onu bunu ekliyor. Unutmak icin belki. Bilmiyorum. Belki delirtmek icin. Ama tek bildigim var ben nefes alamiyorum!! ÖLÜYORUM!! Gözümün yasini silen yok! Sacimi oksayan!! Onsuzluk beni mahfediyor!!
Nolur yardim edin! Kücücük bir dua olsa bile nolur benim icin dua edin! Yalvaririm hepinize! Bosaniyorum canim yana yana! Sanki bir damarimi bulmuslar eziyet ede ede canimi aliyorlar! Ölsem bu kadar canim yanmicak ya!! Özlemek? Özlemiyorum ölüyorum!
Onsuz, kokusunu hissetmeden, gözlerine bakmadan deger mi bu hayat!! Sizden yardim dileniyorum! Çünkü ben bir mucize bekliyorum!!
Simdi yazarken bile hiçkira hiçkira agliyorum! Buraya yazmak sacma gelir belki bazilariniza ama anlatacak bir rabbim var derdimi birde burasi! Ya ben onu kendimden çok seviyorum! Benim kalbimi söküyorlar yerinden! Yardim edin!!

Canım ya kendini fazlaca yıpratma bence
hayırlısını dile hayırlısı ne ise o olsun
barışınca tekrar aynı şeyleri yaşayacaksan canın yanacaksa bırak bir kere yansın
sanada yazık

Ölüyorum ben!! Nefes almak canimi yakiyor! Çagresizlikten deliriyorum!
Persembe saat 2de avukatla görüsmem var. Ailem öyle bir ambargo koydu ki, benim ellimi kollumu bagladilar! Esim kapiya geldi konusmaya izin vermediler! Gitti! Gitti ya gitti! O gün bugün bir mesaj bile yok. O gün annesi de ztn yengemi aramis esyalari alin biz bitirdik diye!
Ya keske konusabilseydim!! Esim su an facelerde onu bunu ekliyor. Unutmak icin belki. Bilmiyorum. Belki delirtmek icin. Ama tek bildigim var ben nefes alamiyorum!! ÖLÜYORUM!! Gözümün yasini silen yok! Sacimi oksayan!! Onsuzluk beni mahfediyor!!
Nolur yardim edin! Kücücük bir dua olsa bile nolur benim icin dua edin! Yalvaririm hepinize! Bosaniyorum canim yana yana! Sanki bir damarimi bulmuslar eziyet ede ede canimi aliyorlar! Ölsem bu kadar canim yanmicak ya!! Özlemek? Özlemiyorum ölüyorum!
Onsuz, kokusunu hissetmeden, gözlerine bakmadan deger mi bu hayat!! Sizden yardim dileniyorum! Çünkü ben bir mucize bekliyorum!!
Simdi yazarken bile hiçkira hiçkira agliyorum! Buraya yazmak sacma gelir belki bazilariniza ama anlatacak bir rabbim var derdimi birde burasi! Ya ben onu kendimden çok seviyorum! Benim kalbimi söküyorlar yerinden! Yardim edin!!

canım ailen çok mu katı? nasıl izin vermiyolar hayret... sen çok acı çekiyorum çok seviyorum dedin mi onlara ? ciddi ciddi karşına alıp konuştun mu? çok ilginç gerçekten. ayrıca kendini bırakma Allah büyüktür kısmetinizde kavuşmak varsa değil ailen feriştahı gelse karşı koyamaz . boşanıp yıllar sonra barışıp evlenenler bile var lütfen topla kendini. Allahın gücüne gider bak insanlar evlatlarını toprağa veriyor ve bu acıya bile katlanıyor , sen ölmekten bahsediyorsun. yapma , onun yerine dua et, Allaha sağlıklı olduğun için ailen olduğu için şükret ve hayırlısını dile. hakkında hayırlı ise inşallah bir çözüm yolu çıkacaktır öyle düşün . dua ediyorum sana, Rabbim yardımcın olsun.

bence onunla dışarıda buluş ve ayrı ev için anlaşmaya çalış. hemen boşanma bence..
ailesi yüzünden. dava açan sen olma.

birde sekine duasını çok oku. kendin ve eşin için.

onunla buluşmadan öncede oku üzerine üfle onun.

Son düzenleme:
bence onunla dışarıda buluş ve ayrı ev için anlaşmaya çalış. hemen boşanma bence..
ailesi yüzünden. dava açan sen olma.

birde sekine duasını çok oku. kendin ve eşin için.

onunla buluşmadan öncede oku üzerine üfle onun.
O artik benimle bulusur mu bilmem.. Arasam acar mi onu da bilmiyorum.. Sagol freeware verdigin dua icin. Allah senden razi olsun!

X