Esime kavusmam icin dua.. Noluur!

Amin canim hic mi kaynanan aramadi sormadi ya esin oda mi birdaha aramafi yada mesaj cekmedi
Dün bizim akrabanin biri geldi büyük olarak.. Ben bir konusim karsi tarafla ne olacaksa olsun dedi..
Ama ne kaynanam ne onlardan biri aramadi.. Aslinda ben bugun ariyip konusmak istiyorum ama.. Cesaretim yok..

Dün bizim akrabanin biri geldi büyük olarak.. Ben bir konusim karsi tarafla ne olacaksa olsun dedi..
Ama ne kaynanam ne onlardan biri aramadi.. Aslinda ben bugun ariyip konusmak istiyorum ama.. Cesaretim yok..

Kiminle kaynananlami bence esini ara canim gurur yapma yoksa benim gibi hergun aglarsin uzulursun pisman olurdun keske arasaydim diye

Kiminle kaynananlami bence esini ara canim gurur yapma yoksa benim gibi hergun aglarsin uzulursun pisman olurdun keske arasaydim diye
Yok canim esimden bahsediyorum. Kaynanami ararmiyim. Esimi aradim. Grselim 3de dedim.. Ne diyecegimi de bilmiyorum aslinda.. Sadece özledim..

Canim benim ailem hicbir zaman ayirici olmadi tam tersine yapici oldu ama esimin ailesi yuvami yikti diyorum ya bu nasil anne baba hic mi yurekleri sizlamiyor ben kaynana olsam yemin ederim alirim oglumu ve gelinimi konusurum ya da birilerini araya sokarim ama yok tik yok 8 aydir benim esim annesine cok duskun evlendikten sonra cikti

evlendikten sonra olur zaten tatlım. erkekler annelerine ihanet etmiş gibi hissdiyolar evlenince. benim eşimde öyleydi. çok seven adam aşkımdan ölen adam annee kuzusu olmuştu resmen . anasıda maassallah elinden geleni yaptı beni egale etmek için ama yemedi tabi:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: bu geçici bi dönem bi süre sonra geçiyo. şu an önemli olan eşinin sana karşı sevgisi. eğer eşin seni seviyorsa ana baba dinlemez benim eşim gibi.çıkar gelir ama sevmiyorsa yeterince barışsanda fayda vermez.

kaçan kovalanır.eşinde bu mantığı çok güzel biliyor ve kullanıyor.sırf seni sinir etmek için yapıyor herşeyi ve başarıyorda.sana bir önerim var.biraz zor ama sabret ve sende arama. o bitsin bu iş dediğinde tamam sen hiç açık kapı bırakmadın de.bak bakalım işler değişiyormu. gönül bu hep erişilmezi olmayacağı ister.eğerki o adam bunlara rağmen hala sana gelmiyorsa .zaten gelmesin ondan bir hayır çıkmaz.bugün gitsen aynı meseleler yine olur. tabi başına gelmeden konuşmak kolay ama biz kadınlar biraz güçlü omalıyız. hakkında hayırlısı.

kaçan kovalanır.eşinde bu mantığı çok güzel biliyor ve kullanıyor.sırf seni sinir etmek için yapıyor herşeyi ve başarıyorda.sana bir önerim var.biraz zor ama sabret ve sende arama. o bitsin bu iş dediğinde tamam sen hiç açık kapı bırakmadın de.bak bakalım işler değişiyormu. gönül bu hep erişilmezi olmayacağı ister.eğerki o adam bunlara rağmen hala sana gelmiyorsa .zaten gelmesin ondan bir hayır çıkmaz.bugün gitsen aynı meseleler yine olur. tabi başına gelmeden konuşmak kolay ama biz kadınlar biraz güçlü omalıyız. hakkında hayırlısı.

Bana mi soyledin canim

Dün gözüme bakip seni sevmiyorum dedi.. Bende iyi o zmn bitsin dedim.. Eve geldim hakaret dolu mesajlar atti.. Sucluyan mesajlar.. En son da git su bosanma davasini aç dedi.. Bense tmm o zmn dedim. bu hale gelmemin tek suclusun sensin dedim. Sen adam olsaydin bu halde olmazdik, sevmesini beceremedim usandim artik ne halin varsa gör kimin koynunuda sabahlicaksan sabahla dedim! Cvplar geldi giden sensiz, sen asaliksin bilmem ne dedi. Cvp bile vermedim. Bugunse yalvardi gel diye! Seni seviyorum goruselim, herseyi sinirimden yaptim dedi! Ama bu kez çok kirdi! Çok üzdü! Derdi benim canimi yakmak! Simdi de seni seviyorum diyip yakiyor! Yoruldum! Aglamaktan da biktim!

Dün gözüme bakip seni sevmiyorum dedi.. Bende iyi o zmn bitsin dedim.. Eve geldim hakaret dolu mesajlar atti.. Sucluyan mesajlar.. En son da git su bosanma davasini aç dedi.. Bense tmm o zmn dedim. bu hale gelmemin tek suclusun sensin dedim. Sen adam olsaydin bu halde olmazdik, sevmesini beceremedim usandim artik ne halin varsa gör kimin koynunuda sabahlicaksan sabahla dedim! Cvplar geldi giden sensiz, sen asaliksin bilmem ne dedi. Cvp bile vermedim. Bugunse yalvardi gel diye! Seni seviyorum goruselim, herseyi sinirimden yaptim dedi! Ama bu kez çok kirdi! Çok üzdü! Derdi benim canimi yakmak! Simdi de seni seviyorum diyip yakiyor! Yoruldum! Aglamaktan da biktim!

Canim ya sana birsey soylimmi o senden bunu beklemiyordu o sandiki sen ona yalvaricaksin sen dedinya o zaman bitsin o eve giti dusundu gercekten seni seviyor o inan konud onunla o da annesinin dolduruslarina geliyor uzulme canim ee ben ne
Yapim gene seninki senin le mesajlasiyor ya benim ki aramiyor bile

Canim ya sana birsey soylimmi o senden bunu beklemiyordu o sandiki sen ona yalvaricaksin sen dedinya o zaman bitsin o eve giti dusundu gercekten seni seviyor o inan konud onunla o da annesinin dolduruslarina geliyor uzulme canim ee ben ne

Bugun hic konustunuzmu esinle

aslında ikinizede söyledim yaralı ve kibariye.

bak gördün mü nasıl kaçan kovalandı. daha ileri gitme ama hemen yelkenleride suya indirme.kırdın beni filan de. inş iyi günler sizi bekliyecek

aslında ikinizede söyledim yaralı ve kibariye.

bak gördün mü nasıl kaçan kovalandı. daha ileri gitme ama hemen yelkenleride suya indirme.kırdın beni filan de. inş iyi günler sizi bekliyecek
Insallah hdogan insallah...
Kibariye senin esin sosyal agalarda yok mu? Ne bilim konusmak icin bir yerde yok mu?

Kızlar tabii dua edilmeli Allah herşey kadirdir fakat bazı küçük şeyleri evlilik için fedakarlık yapıp görmeyin eşiniz size bağlı kalsın.

bu erkek aileleri neden bu kadar kötü olmak zorunda , anaları kardeşleri, en cahilinden en okumuşuna neden bu kadar hainler. canım Allah kolaylık versin. kavga etmeden kendini ağırdan sat, hanımefendi ol ki eşin kim iyi kim kötü anlasın. ben senle mutlu olmak için evlenmiştim, böyle olacağını bilemedim de. ama kavga etmeden güzellikle ve ağır başlılıkla ... Allah güzel kalbine göre versin inşallah canım ...

evlendikten sonra olur zaten tatlım. erkekler annelerine ihanet etmiş gibi hissdiyolar evlenince. benim eşimde öyleydi. çok seven adam aşkımdan ölen adam annee kuzusu olmuştu resmen . anasıda maassallah elinden geleni yaptı beni egale etmek için ama yemedi tabi:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: bu geçici bi dönem bi süre sonra geçiyo. şu an önemli olan eşinin sana karşı sevgisi. eğer eşin seni seviyorsa ana baba dinlemez benim eşim gibi.çıkar gelir ama sevmiyorsa yeterince barışsanda fayda vermez.

çok haklısın arkadaşım, bu erkek anaları yok mu yüce Rabbim mübarek cuma günü gelinlerinin ellerine düşürsün muhtaç etsin. kendi kızlarını şımartırlar, gelinlere yapmadıkları eziyet kalmaz kızlarıyla kocalarıyla bir olup, gavur evladıyız biz sanki ama Rabbim büyük!!! herkes ektiğini biçer inşallah.

Allah herkesin yardımcısı olsun, adam gibi adam sevdiğine sahip çıkar ne olursa olsun, anasıyla kavgalı da olsan ben o kızı seviyorum o kadar der ezdirmez susturur herkesi, sükuneti sağlar, iş erkekte biter! ama bana da ana kuzusu çattı, bir dakika ayrılmak istemeyen adam yanımdan bir anasının kız kardeşinin dolduruşuna düğün üzeri bıraktı kızlar, demek adam gibi adam olmak lazımmış gerçekten sevmek için, biz yanlış adamlarla karşılaşmışız , budur! benim eniştem ablamı ailesi istemediği halde , şu gün düğünüm var ister gelin ister gelmeyin dedi ki ailesine o kadar düşkün bir adam daha görmedim ama helal olsun işte seven adam , adam gibi adam böyle olur... maşallah...

Ne oldu canlarr ,
merak ettim sizi , duzelme varmi arada ,
bir havtadir girememistim nete Nasilsiniz ??
Insallah duzelmistir aralariniz , yuzunuz guler hep mutlu olursunuz kizlarr ...

X