Eşime haksızlık mı ediyorum?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu durumu nasıl üstü kirlenmesin diye saatlik olarak çıkarılan marka kıyafetle bir tutuyorsunuz o iş bittikten sonra o marka kıyafet giyilip o lüks arabaya binilecek
Yoo arkadaş haklı, aynı civar, kargocu kargo kıyafeti, elinde kargo olması zaten konu sahibini geren bu değil mi?

Evet son cümlen nokta atışı boşuna linç yiyor şuan

Evet kesinlikle bunda haklısınız, böyle alışan kendi işim diye devam edenler var biri de eski sevgilim, ama konu sahihi için hala geç değil yani çocuk vs de yokmuş

iş arkadaşlarının İstanbul gibi bir şehirde eşini görme ihtimalleri ile Ayvalık gibi bir ilçede eşini görme ihtimalleri arasında dağlar kadar fark var. şu anda çember daraldı diye konu gündeme gelebildi. hayatlarına küçük bir ilçede başlamış olsalar idi belki de daha yeni evlilerken konu patlardı.

siz hiç finansal sermaye, kültürel sermaye, sosyal sermaye, statü, sınıf, katman, lüks ve ihtiyaç gibi kavramlardan haberdar değilsiniz görünüşe göre.

Konunun buraya bağlanacağını tahmin etmemiştim hiç, sürpriz final olmuş.. bence de haksızlık biraz ama bilmem ki.. açıkça konuşabilmelisiniz.

Güzel para var o işte devam etsin. Siz de destek olun ilerleyin buradan. Sahil kasabası mis gibi tadını çıkarın. Ne yapacaksınız insanlarü amaan bişverin takılmayın.

Çok ayıp ya ben eşim yanima geldi diye mutlu olurdum her geldiginde pencereye koşardım sanırım. Üzüldüm biraz

Konu sadece bu ise o adama üzüldüm ben, kadının haklı olduğu yerler var ama asıl derdi insanların eşini öyle görmesi gibi anlatmış ki bu durumda da haksız çıkıyor madem öyle 10 sene niye beklersin adamın başını

Beni 10 sene finanse eden kadının çalıştığı yerde kargocu olmam rahatsız ediyor utanma sebebi ediyorsa keşke 10 yıl önce boşansaydı derim.
Yani adam karısına hiç Allah razı olsun demesin hiç kendi öz eleştirisini yapmasın hemen madur edebiyatı. 10seneyi çöp etsin kadını taşlayalım. Adamda karısının maaşına güvenmiş işte o zaman gurur yapmamış.

Ne kadar doğru bir tespit

Yavrum adam çok ayrı konu be…

Kadıncağız maaşını söyledi, 10 yıl öyle böyle idare etmiş zorunda mıydı asssslaaaa ama idare etmiş o konforu adama sağlamış adamın iki seçeneği vardı ya yatacaktı ya böyle kendince iş tutunma çabaları olacaktı…

Poposu dara düşmemiş ki sigortalı iş bulma derdine düşsün…
Ama sen her işinde destek ol harçlık ver yap et yap et sonra neymiş efendim kargocu eşim utanıyorum…

Haklıyken haksız olmak bu.

Az olsun tatlı olsun diye yorum yapıyorsunuz, eşim en lüks markaları giyer diye satır arası hava atıyorsunuz

Bana kalsa 5 sene önce konuşma yapmalı ya tamam ya devam demeliydi konu sahibi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…