Eşime 14 yıldır boşuna mı katlanıyorum?

Sadece başlığı okuyunca “evet” dedim çünkü katlanmak fiili kullanılıyorsa bence eş için ne olursa olsun boşunadır.

Siz de çok toksik davranıyorsunuz. Bence bir psikolog, psikiyatrist ile terapiye başlasanız hiç fena olmaz. En azından çocukların ruh ve akıl sağlığına faydası olur sizin terapi almanızın.

Tabiki de 5 yaşındaki çocuk annesinin 5 saat ağladığını farketmemiş olamaz. 5 saat de ağlanmaz zaten bildiğin şeyler için. Yani kocanız size değer vermiyor mu? Evet vermiyor. Bu son derece ortada. Değer gördüğünü düşünmek isteyen sizsiniz. Değer veren adam vurmaz, aldatmaz.

Ben çok anaç bir kadınım. Boşanacağımı bile bile ikinciyi ben de yapardım mesela. Zatem 1 çocuguma bakıyorum ikinciye de hayatımı bağlamak bana zor görünmezdi. O nedenle ikinciyi neden yaptınız diyen grupta değilim ben :)

Hara baxırsan

Eklentiler

• IMG_1476.png
    189,3 KB · Görüntüleme: 112
Adam zaten seni aldatmış dövmüş sen hala bana geri dönüp simit almadı bana değer vermiyor diyorsun. Zaten önceden sana değer verdiği için aldatıp dövdü dimi ? Olan çocuklara oluyor çok yazık.

Siz hastasınız bence, yok canı simit çekmişde yok 2-3 tane olması gerek mişde yok içerde ağlarken adam yemek yemişte. Hepimiz hamile olduk bu neyin kafası yoksa dinazor falan mı doğuracaksınız?

Teşekkür ederim. Oğlum tabii gördü ağladığımı, ama bu kadar uzun değil, sonra dışarıya çıktı oynamaya fln. Sanırım evet, değer vermeme gerçeğini kabullenemiyorum. Hele ki hamileyken, hele ki onu geçmişine rağmen silmemişken.

Sizinki sevgi değil. Siz deger gormek icin sorun cikaran tiplerdensiniz. Aslinda sorun olmasa bile. Sürdürülmemesi
Ayda 12 mi herkes kendin de eksik olana üzülüyor
Ona rağmen olmuyor sizi tebrik ederim gercekten

Evet kabullenmek zor. Bunu kabullenmek üzerine çalışmalısınız o zaman. Eşinden değer gören bir kadın olarak yaşamak zorunda değilsiniz. Ayrılabilirsiniz. Ya da böyle de devam edebilirsiniz ama beklentinizi keserek. Bu beklentinin zararı size. Maalesef değer görmek istedikçe olmuyor. Daha da değersizleştiriyor o zaman insan kendini kendi ruhunda.

Profil fotoğrafınıza istinaden yazıyorum;

Eli yüzü düzgün güzel kadın
Eğitim üniversite diploması
Aileden varlıklı olmak
Ailenin destek olması
Tüm bu özelliklere rağmen 20 yaşına girer girmez koşup hemen evlenmek size neler kaybettirmiş farkında mısınız?

Buna da hiç inanmadım çünkü bir şekilde eve almışsınız hatta odanızda yatırmışsınız. Kanepe veya başka oda yok mu evinizde? Kabul edin boşanmaktan ayrılmaktan kocanızı kaptırmaktan korktunuz. Şimdi de aynı şeyden korkuyorsunuz, ikinci çocuğu da bu yüzden yaptınız. Adam sizinle hiç ilgilenmemiş ama çok da suçlayamıyorum, ben sizinle arkadaş bile olamazdım. Aldatmış bir kaç defa dövmüş adam yerde sünger yatakta belini kırmaz kendinizi kandırmayın. İsterseniz 5 çocuk daha yapın sizin evliliğiniz yıllar önce bitmiş. Yaptığınız tek şey bu zehirli ortama çocukları da ortak etmek. Sevgisiz saygısız mutsuz değersiz ortamda kendi kendilerine büyürler.

Maddi gücünüz var niye boşanmıyorsunuz, niye sizi sevmeyen adamdan değer ilgi dileniyorsunuz? İçeride 5 saat ağladım yine de gelmedi yaşını geçmediniz mi? Bunu benim kız da yapardı 6 yaşında. Anne niye gelmiyorsun ağlıyorum hala derdi.

Simit olayına gelince bizim ailede de kırmızı çizgidir. Bırak fırını Türk marketi, sadece susam bulabildiğim bir yerde yaşadığım için simit yapma uzmanı oldum. Buzlukta acil durumlar için yarı pişmiş simit her zaman bulunur. Siz de alın koyun buzluğa ama diğerlerine de bırakın. Bir oturuşta 2-3 simit yiyen bir yiğit-yiğide görmedim duymadım. İçimden bir yuh demedim değil.

Aldatma mevzusunda baristiginix icin o konuya yorum yapmiyorum ama siz gercekten cekilecek gibi degilsiniz. Bu ne simariklik yahu bi kendinize gelin . Adam iyi dayaniyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…