Eşime 14 yıldır boşuna mı katlanıyorum?

Merak ettim acaba aldatılma mevzsundan sonra mı böyle çekilmez bi insan oldunuz, yoksa hep mi böyleydiniz?

Size cevap veren de yok konu başka yere dağıldı ordan devam ediyor ama siz çocuğun yanında ağlamaya başlayıp sonra odaya geçmişsiniz üstüne ağlamanız katlanarak artmış.
Hatta eşinizi beklemişsiniz yirmi dakika gelen giden olmayınca siz gitmişsiniz yanına.
Çocuk da o evde-kaç yaşında bilmiyorum-duymama imkanı var mı?
Siz de aslında eşim duydu da gelmedi demeye getiriyorsunuz.
Yapmayın şunu çocuk ne düşünür annemin simidini yedim çok bozuldu der,bir simit değil ki olay diye bakmaz
Anlattığınız diğer olayları bilmiyor çünkü.
Lütfen yardım alın.
İkinci bebek de kapıda imiş.
Bu şekilde sağlıklı bir ebeveyn olamazsınız ne siz ne eşiniz.
İki çocuk iyidir diye küçüklükten gelen bir öğreti ile mi istediniz yoksa kardeşsiz çocuk büyümez diyerek mi istediniz bilmiyorum ama bu gidişle sorunları boyunu aşmış iki çocuk yetiştireceksiniz haberiniz olsun.
Sonra ben neye katlanıyorum deyip bir gevrekte dağılmasın çocuklar.
Güçlü olsunlar

İyi geceler hanımlar. Flood yapmayınız. Ben gidiyorum

Siz durumun kendi kontrolünüzün altinda zannettiginiz icin, saglikli adimlar ve kararlar almak yerine toksik toksik ilerliyorsunuz. Olan cocuklariniza olacak. Yetiskinler istedikleri kadar kendi hayatlarinin icine edebilir, aldatilmayi yutup diger kadina karsi da zafer kasandigini zannedebilir. Siz bir zafer kazanmadikiz. Evlilik terapi almaniz gerekir

Mən qəşəng danışıram.*
Ardını heç özümdə başa düşmədim ki tərcümə edim.
Ortacag papazi sacin yuzunden guzel konusamiyosun dedim bxbxhxh kedisinin saci ortacag keşişlerine benzemiyo mu B Boniva Bunu bi düsün ndjddj dön kendine bi bak aynada o saclarin haline bxbxgx

Aldatması hariç, onu es geçiyorum, zira hukukta bile affettiğinizde bundan dolayı tekrar dava açamazsınız ve siz affetmişsiniz. Gerçekten eşiniz evliya gibi adammış, sizin şımarıklıklarınıza iyi dayanıyor. Okurken bunaldım.

Cinsel hayatımız yıllardır 2 ayda 1 oluyor o da genelde 5 dk

Geçmişte birkaç kere dayak oldu

9 Ay boyunca yatağımızın yanında yerde bebek yatak süngeri üzerinde yattı.

telefonuna casus yazılım yükledim ve şüphelenmediğim halde aldattığını öğrendim.
Simitten daha önemli mevzularınız varmış simiti yazmasaydınız iyiydi bunlar evlilik bitirmek için yeterli sebepler simit tuzu biberi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…