Eşime 14 yıldır boşuna mı katlanıyorum?

Baya hak ettiğiniz hayat yani eksiği var fazlası yok hiçbir halta delirmeyip buna mı delirdiniz yatın uyuyun gece gece ya

O evdeki çocuğa cok yazık ya annesinin saatlerce agladigina şahit oluyor bir de simit için.

Ayrıca kusura bakmayın ama çok değişik bir psikopatsiniz. Hadi aldatıldığını öğrendin daha ne mesajlasmalari takip ediyorsun elin kadınına aşkım bitanem yazdığını görünce eline ne geçiyor bir de beklemiş adamın sevgilisiyle arası kötü olduğu an ayrılmış ki adam o kadına gitmesin gelip barışmak istesin diye. Vallahi her gün değişik bir şey görüyor insan bu sitede.

Abla konu simit mi sence ? Simitten önce takılman gereken çok şey var

Canınız simit çektiyse bir tanesi yetmiyor mu? Morbid obez olsanız düşünürüm belki.

O kocanın yerinde olsam ben de tepki vermezdim. Kendi kendinize delirmişsiniz.

Esıne kızmak yerıne hak verdım. Cekılecek kahrın yok senınde.. Adam zaten cezasını bulmus.
Bnm kaynana gibisin. Adamı delortırmiş genckende. Yaslıyken de aynıdı. Adam öldü gittı cenesınden. Yazık cok surundu hastanelerde.

Ara sayfalar çok uzun durumum yoktu okuyamadım, bir oturuşta 3 simiti nasıl yediğini açıklamış mı bari onu deyin?
Tek sorun simit sayısı çünkü belli ki zaten.
Bir şey kaybetmedin 1,8 sayfaları okusan kafi zaten ara sayfalarda biz biraz eğlendik dün gece

Bağırmaktan nefes nefese kaldığınız sonra da saatlerce,çocuk da evde iken, sürdürdüğünüz tavrınızı gören çocuk kaç yaşında tam olarak?
Ve Anne ya insan kendi cocugundan cekinir korur kollanir bagirarak azarlayarak degil. Kari koca kapak tencere misali ama cocuklara üzüldüm ya anne baba rol modelinden öğrenip ilerde kötü davranmak normal olarak görecek ve psikolojisi nasil olur bilemem travma olusacak

Ikinci bebege hamileyim dediginiz noktaya kadar kendi karakterinizden eser yok, varsa yoksa adam soyle kotu ben soyle magdurum.

Simit ile birlikte toksik kisiliginiz meydana cikiyor.
Dayaği affetmissiniz.
Aldatmayi affetmissiniz.
Simide gelince cildirmissiniz. Sanirim 14 yilin birikimi simitle patladi ya da o kirilan vazo cok kıymetliydi?

Nerden tutsan elinde kalir, ayrilmamalisiniz, bu sahane evlilik surmeli.

Ha bu arada 2 asiri asermeli gebelik gecirdim, ikisinde de kimseye naz yapmadim, son gune kadar canim ne istese gittim kendim aldim, koltuktan kalkarken garip harektler yapmadım, evimin temizligini kendim yaptim, lohusaligim icin buzlugumu doldurdum, misafirler icin tencere tencere yemeklerimi kendim yaptım ve ben bunları yaparken hiperemezis grevaradum ve preklempsi sebebiyle hastanede yatmis bir gebeydim yasimda ileriydi.

Yüce rabbim beni ılgıt ılgıt aldatan exime şöyle en toksiğinden nasip etsin amin.
Simit mimit geçtim onları, adamı aldattığını öğrendikten sonra planlı biçimde manipüle edip, psikolojik şiddet uygulamak herkesin harcı değil. Siz bu adamı zerre kadar sevmiyorsunuz. Duygu besleyen kadınların böyle davrandığını hiç görmedim. Sadece kendi çıkarlarınız için kullanmışsınız, şimdi de elinize kukla olsun istiyorsunuz. Adam da ezik belli ki ya da artık kendini salmış pelte gibi olmuş. Sevgi zaten yok, saygı da gitmiş. Ya ömürlük işkence ya boşanmak var işin ucunda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…