Eşime 14 yıldır boşuna mı katlanıyorum?

Kadın 2 ayda bir cinsellikle 40 yaşında hamile kalmış.hayy maşllah.

Adama şov yapacağım diye karnınızdaki bebeğe eziyet ediyorsunuz. Vazo kirigina saatlerce ağlayıp çocuğunuza bağıracak seviyeye geldiyseniz bie terapi alın. Gerekirse eşinizle alın. Ayrıca normal sağlıklı bir insan 3 simit, bir çocuk da 2 simit yemez. Hayatınızdaki eksikleri yiyerek dolduruyorsunuz, çocuğunuz da sizi örnek alıyor. Yapmayın gerçekten çok kötü bir tablo çiziyorsunuz uzaktan. Histerik, mutsuz, acısını başkalarından çıkaran. Tedavi olun.

Olayı ben yanlış aktardım sanırım, yani simit değil konu. Değer verilmemesi, simide neden ağlayayım? Ayrıca herkes sipariş, kendin git.. Demiş de bulunduğumuz yerde getir, yemeksepeti.. Gelmiyor. En yakın Fırın araçla 10 dk, araçla da gidemem çunku sorunu var vs.
Oğlumun yanında ağlamadım, odamdaydım, hamileyim ve yıllar boyunca her işe kendim koşan, gr nazlanmayan ben, hamileliğimin sonlarında ilgi beklemiş olabilirim.

Diğer konular da haklısınız, geçmişi kabul edip devam etmem konusu tartışılır tabii.

Okurken beni bile yordunuz adamı çokta haksız göremedim.

Adam ne yapsa yaranamamis. Gitmis almis gelmis hazirlayip tepsiyle ikram etmis. Gene kovalamissiniz. Tam olarak ne bekliyosunuz adamdan? Gak deyince et guk deyince simit. Onu anladim. Ama asil derdiniz adam kapinizda köpek olsun surunsun. Bu mudur?

Bağırmaktan nefes nefese kaldığınız sonra da saatlerce,çocuk da evde iken, sürdürdüğünüz tavrınızı gören çocuk kaç yaşında tam olarak?
Burayı okurken aklıma netflixte kuvvetli bir alkış dizisinde ki çocuğun vazo kırma sahnesi geldi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…