Eşime 14 yıldır boşuna mı katlanıyorum?

Cinsel hayat kötüyken, aldatıyorken, şiddet görmüşken gelmeyen aydınlanma simitten gelmez bence ya.
Bosunami katlandim derken en çok katlanıp hayatını öyle bitirene bir ikinci hayat yokki.....Bariz mutsuzsunuz ve anlaşamadığıniz yitirilenler ortada aldatilmayida sindirmis degildiniz....Güven bitmiş uyum zaten yokmuş....Kağıt üzerinde sürecek bir evlilik gibi görünüyor en kötüsü sizde esinizde sadece çocuklar için birbirinizle yaşıyorsunuz bunu bilmek ağır bunu düzeltecek birşey yok bence bu böyle gittiği yere kadar gider eşiniz hiç güven vermiyor üzgünüm yorumum bu

Durumunuza çok üzüldüm yazmaya geldim eşinizin yaptığı hataları biriktirip hincinizi en ufak şeyden çıkarıyorsunuz ama doğru değil çünkü bir evladınız var sizin her şeyden önce psikolojik sağlığınız önemli. Ya affetmeyin ya da affedip bu toksik ilişkiden çıkın ki sinirli birine benziyorsunuz neden demeyeceğim ikinci çocuk fikri de iyi olmamış sağlıkla gelsin lütfen biraz rahatlayın. Çocuklarınıza yönelin.

Teşekkür ederim. Aslında sinirli biri değildim, yılların birikimi. Başka biri yapsa tepki vereceğim bir durum, aldattıktan sonra o kadar iyi o kadar köpek oldu ki 1 sene kadar. Affettim 2.çocugu istiyordum ve sihirli değnek değmiş gibi değişen kocama güvendim. 1 sene boyunca rol yapmış olamaz diye düşündüm. Ama hamilelikten sonra hareketleri yine değişti. İşin içinden çıkamıyorum, şu anda hormonların da etkisi var tabii.

enn çok çocuğa üzüldüm desem

bide 2 3 simit nedir ayoll

eleştirmiyorum şaşırdım

simit delisi olmama rağman gebeyken de değilken de 1 belki 1,5 ancak yiyebildim

Herkes simide takılmış, yazıyı bu şekilde okuyunca böyle anlaşılabilir, tamam. Ama konu şu ki benim 1 simitten fazlasını Yediğimi 14 yılda biliyor olması lazımdı. Daha doğrusu çayı şekersiz seven kocasının sürekli çayına şeker atmak gibi birşey. Ne istediğim ne sevdiğim 14 yılda umrunda olmamış, değer vermemiş. Yaptığım büyük fedakarlıklardan sonra istediğim buydu sadece.

Karı koca siz birbirinizi bulmuşsunuz da ben çocuğa acıdım. İnşallah aklına mukayyet olarak büyür.

Gerçekten 5 saat ağlamak nedir ya çocuk olsa ağlamaz. Çekilecek dert değilsiniz ayrılmayın ve kimsenin başını yakmayın yazık

Yani sizi bu 14 yıl içinde döven aldatan adamın sizin yediğiniz simit sayısını önemseyeceğini nasıl düşündünüz gerçekten hayret

Adam sizi aldatmış. Simiti bilse ne olur bilmese ne olur. Keşke 2.yi yapmasaydınız ama artık olan olmuş.
Boşverin gitsin. Unutun. Mutluluk oyunları oynayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…