eşimden gizli kredi kartı çıkarttırdım eve gitmesini istemiyorum dertsiz başıma dert aldım 🥲

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben zaten eşim demiyorum. Karı koca gibiyiz dedim . Eşim diyen kişiye de resmi nikah yok diye eşiniz değil diyemezsiniz.
Herkesin kendi tercih istediği gibi hitap edebilir kadını metres , kapama gibi sözleri hakketmiyor . Çok saygısız yorumlar var

Konu sahibinin erkek arkadaşı da geldi

Yoo kadını linclemişsiniz. İnsanları belli kalıplara sokmaktan vazgecin sadece . Herkesin yaşam tarzı , tercihi farklı.

Konuda da cok alakasız yorumlar lincler var baska bişey sormus . Tercihini sorgulayamazsınız
Sadece kredi kartim evime gelsin istemiyorum, ne yapmaliyim diye sorsaydi o zaman bu bir.

Dugun yapip, imam nikahi kiyiyorsa resmi nikahta yapabilir.

Eşi değil ama

annemin 2 dairesi bi miktar toprağı ve 50 küsür büyükbaş hayvanı var yalnız emekli maaşıda alıyor sigortasını babam ödediği için
sanırım anneniz de kuma .yoksa neden neden evlenmesin babanızla?çocukları da olmuş.sebep?neden evli değiller?

Ordaki metres bir hakaret kelimesi değil. Gerçekten metresse ne diyelim başka, metres değilsin, kocanın biricik tek eşisin mi diyelim?

Kocan, görümcen, kayın baban falan yok. Bir sevgilin var, gelirin yok. Kart borcunu kim ödeyecek? Neyi kimden gizliyorsun?

Resmi nikaha gerek yok diyor yarın bir gün adam ölünce ağlar artık niye mirastan pay alamadım hani karısıydım diye doğan çocuk bile gayrimeşru olacak baba hukuken tanımazsa çocuk ortada kalacak öyle

Çok değişik kafalar yaşıyolar

Eşim diyen kişiye de resmi nikah yok diye eşiniz değil diyemezsiniz.
Gayette deriz diyoruz. Nikahı olmayan insanlar eş değildir arkadaşım neyini diretiyorsunuz. Dünyanın her yerinde bu böyledir. Aksini iddia edeni bul getir senden başka hadi.

Maddi olarak görmeye devam kocalarınızı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…