eşimden gizli kredi kartı çıkarttırdım eve gitmesini istemiyorum dertsiz başıma dert aldım 🥲

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet ilk yazdığı mesajın ilk paragrafında çalışmıyorum ve hiçbir gelirim yok yazdı. Sonraki mesajlarında kart limitim düşük zaten yazdı. Üstüne gelindikçe yatlar, katlar, kira gelirleri ortaya çıktı. Birazdan sabancılara gelin gittim diyecek az kaldı :confused:

Belki hepiniz zenginliginin yaninda ezilmeyin diye ilk kendini öyle gösterdi. Size iyilik de yaramiyor :KK12: :lülülü:

Ya bırak pamuk , 18 yaşinda , kuaför çırağı, imam nikahlı ,aslan kocalı ,senelerdir sigortalı , 5 evi 3 dukkanı, kilolarca altını olan kadına akıl verip durmayalim...senden benden akıllı maaşallah....Burda hep linç etmişler ama ben çok takdir ettim kendisini şahsen
Eee bunları varmış da trendyol favorileri almak için adamdan niye para bekliyormuş. Hatta geldiği gün bitiyomus para. Bu kadsr herseyi olanın bi kredi kartı niye yokmuş la. Bide adam duyacak diye buraya konu da açmış.

Dükkanın var kirada ama o kira sana gelmiyor anlaşılan... Gelirim yok (kira da gelirden sayılıyor benim bildiğim), param olmadığı için istediklerimi alamıyorum, eşimin verdiği para bitiyor hemen diyorsun.

Biraz daha çalışman lazım bak, çelişkili ifadeler, olmamış bu, başarısız.
Çürük ahlaklı yobaz ailesi tarafından, çocuk yasinda kimbilir hangi kart horoza para veya hayvan karşiligi ikinci belki de üçüncü karı olarak satilmiş, yaşadiğı şeyleri normal zanneden , internetten satın aldığı ucuz çer çöple bile çoook mutlu olan, düşük limitli kredi kartının tek derdi olduğunu zanneden, bu yüzden burda aldığı tepkilere de şaşırıp çocukca cevaplar veren zavallı bir kızcağızdan ne bekliyoruz ki? Bence çok acı ama fake değil maalesef. Verebileceği tek tutarlı bilgi de ilk yorumundakiler olacak....Bundan sonrası hep kendini kandırmaca....

Ya bırak pamuk , 18 yaşinda , kuaför çırağı, imam nikahlı ,aslan kocalı ,senelerdir sigortalı , 5 evi 3 dukkanı, kilolarca altını olan kadına akıl verip durmayalim...senden benden akıllı maaşallah....Burda hep linç etmişler ama ben çok takdir ettim kendisini şahsen
Bizimki para etmemiş hemşire 😊

saygı filminde bir kız isteme sahnesi vardı yalan söylemeyen damat.
o sahne gözlerimin önüne geldi bu konuda.

akşama kadar hamur işi yiyecek.
komşunun kızlarıyla dedikodu edicek.
gece yatmadan da bi dizler mutlu olur yani.
Zaten benim öyle büyük bir beklentim yok.
3,1 ç.kmekten sıkıldım ben
haftada iki s.ev.irz.
ben przr.vtf de takamam zaten.
taktığım zaman iniyo çünkü...

bu sahneyi bulun izleyin :)

konu sahibi siz misiniz marjinal biz mi anlamadık. madem çok dindarsınız, gereği dışında harcamak haram değil mi, kart haram değil mi. ezbere yaşıyorsunuz valla bu hayatı. beynin yerinde yeller esiyor

saygı filminde bir kız isteme sahnesi vardı yalan söylemeyen damat.
o sahne gözlerimin önüne geldi bu konuda.

akşama kadar hamur işi yiyecek.
komşunun kızlarıyla dedikodu edicek.
gece yatmadan da bi dizler mutlu olur yani.
Zaten benim öyle büyük bir beklentim yok.
3,1 ç.kmekten sıkıldım ben
haftada iki s.ev.irz.
ben przr.vtf de takamam zaten.
taktığım zaman iniyo çünkü...

bu sahneyi bulun izleyin :)

konu sahibi siz misiniz marjinal biz mi anlamadık. madem çok dindarsınız, gereği dışında harcamak haram değil mi, kart haram değil mi. ezbere yaşıyorsunuz valla bu hayatı. beynin yerinde yeller esiyor
he bana kalsa haram değil bu arada yani pek dindar sayılmam... düşündüm de hiç dindar syılmak. dinden tek anladığım kul hakkı yememek. konu sahibinn kafasına göre haram olması gerek

Hanımlar,
üsluplara dikkat etmenizi rica etmiştim, bir uyarıyı espriyle yazınca anlaşılmıyor mu acaba?
Konu sahibesi size K.Kartıyla alakalı bir soru sormuş, bana göre de resmî nikah olmayınca eş olmuyorsunuz, kanunen de eş sayılmıyorsunuz lakin birlikte yaşadığı adam evli mi değil mi bilmiyorsunuz, evli biriyle beraberim de dememiş, bu durumda eğer adamında konu sahibesinin beyan ettiği gibi bekar olduğunu varsayarsak, 2 bekar insanın birlikteliği hakkında hiçbirimiz metres, kapama vb sözler söyleyip kimseyi aşağılayamayız.

Sizlere birkaç site kuralını hatırlatmam gerekiyor çünkü konudaki asıl sorudan uzaklaşıp kişinin birlikteliğine odaklandığınızdan unutmuş görünüyorsunuz.

*** Forumumuz kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaad etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır. Üyeler buraya kendi özgür iradeleriyle geldiklerine göre forum kurallarına uymak durumundadırlar.

*** Forum içi yazışmalarda kullanılacak dil ve üslup, forumun verimli olmasıyla doğrudan ilişkilidir. Bundan ötürü iletilerde küfür ve benzeri kaba ifadeler kullanılmaması ve başka birini küçük düşürücü, tahrik ve hakaret edici söylem ve tavırlardan uzak durulması özellikle gerekmektedir.

*** Kullanıcıların kendi yararları göz önünde tutularak hazırlanan bu kurallar tartışmaya açık değildir.

*** Foruma üye olan kullanıcılar bu metni okumamış olsa da tüm kurallara uymayı kabul etmiş sayılır. Bu kurallar tüm kullanıcılar için bağlayıcı niteliktedir.

Dağıtım adresini değiştiremezsiniz
Kredi kartınızın ödemesini neyle yapmayı düşünüyorsunuz geliriniz yokken?
Garanti bankasından kart başvurusunda bulunmuştum ve iki sefer online olarak teslimat adresini değiştirdim. Hem kart basım aşamasındayken hem de dağıtımdayken. Son belirttiğim adrese teslim edildi. Bankalar arası fark varsa bilemiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X