eşimden gizli kredi kartı çıkarttırdım eve gitmesini istemiyorum dertsiz başıma dert aldım 🥲

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
kime göre neye göre düşük limit görmemiş gibi kocam şu kadar para veriyo ama bana yetmiyo bende şu limitte kart çıkarttımmı yazsaydım
Şu kadar limit diye bir limit yok canım.

Çalışmayan, düzenli geliri olmayan, bankalarda herhangi bir ürünü olmamış, kredi puanı düşük ya da hiç olmayan birine yüksek limitle kart verilmez.

Düşük limitte çıkan kartın da bu şartlarda limiti yükseltilmez. 300-500 bir şey işte limitin.

Henüz basılmadan sana uygun görülen limiti çağrı merkezi göremez senin de haberin olmaz limitten.

Atıp tutma yanı şu limitte çıkardım diye.

Öğrenci bile olmayan, dövizi, birikmişi olmayan 18 yaşında birine ne kadar kredi kartı limiti verebilirler ki zaten?
düğünde takılan altınlar + çeyekleri banka hesabımda gram altına çevirmem + birikmiş paralarım + babamın yıllar önceden ödemeye başlayıp kocamın devraldığı sigortam + üstüme kayıtlı şuan kirada olan dükkan 😚

Şu kadar limit diye bir limit yok canım.

Çalışmayan, düzenli geliri olmayan, bankalarda herhangi bir ürünü olmamış, kredi puanı düşük ya da hiç olmayan birine yüksek limitle kart verilmez.

Düşük limitte çıkan kartın da bu şartlarda limiti yükseltilmez. 300-500 bir şey işte limitin.

Henüz basılmadan sana uygun görülen limiti çağrı merkezi göremez senin de haberin olmaz limitten.

Atıp tutma yanı şu limitte çıkardım diye.
mesajı geldi ama

Öğrenci bile olmayan, dövizi, birikmişi olmayan 18 yaşında birine ne kadar kredi kartı limiti verebilirler ki zaten?
bana işsiz olduğum dönem garanti bankası miles&smiles kart bile vermemişti. Üstelik hesabımda param da vardı 🥲 para giriş çıkışı da sık sık oluyordu. Zaten kendisi de söyledi azcık limitli bir şey diye. Şu an millet çulsuz deyince kuyruğu dik tutmak için zengin gibi davranıyo 🫢

Kocanız nerde ki bu saatte? Ne iş yaptığını, şu an nerde oldugunuzu yazsanız en azından niye ayda bir hafta goruştugunuz aydınlanır....Burdaki fesatlar da ağzinin payını alir
1dissarimsak 1dissarimsak Borellus80 Borellus80 niçin gülüyorsunuz hanımlar...Deminden beri okuyorum kendimi zor tutuyorum, hanımefendiyi iki hesabında da gerekli bilgileri tatlı tatlı almadan hemen ürkutmüşsünüz aman linç etmişsiniz...Nasıl ogrenicez biz şimdi bu rezilliğin aman evliligin ayrintilarını....Hep cahil kalıyoruz sizin fesatliginiz yüzünden... :63:

kızlar imam nikahlı evliyim eşimi mesleği gereği ayda sadece 1 hafta görebiliyorum çalışmadığım için bir gelirim yok maddi durumumuz çok şükür iyi ama alışveriş yapmayı çok seven biriyim psramı hiç tutamıyorum eşimin hesabıma para attığı an bütün para aynı gece trendyol favorilerimde bitiyo 😂 kredi kartımda hiç olmadı daha önce hiç çıkarttırmamıştım banka kartımıda eşim çıkarttı
bazen almak istediğim şeyleri o an hesabımda para olmadığı için alamıyorum zamanı geçincede fiyatlaro artıyo o yüzden kendime kredi kartı çıkarttırmak istedim bi kaç ay önce teklif ettim aşim asla kabul etmedi gerek yok kredi kartı dertten başa değil falan diye ama ben dayanamadım 3-4 gün önce çok ani bir esereklenmeyle online kredi kartı başvurusu yaptım bugünde onaylandı ve inatla bankadan almak istiyorum dememe rapmen kartınız basılmasan adresi değiştiremeyiz dediler o sebeple ilkten ev adresimi vermek zorunda kaldım bugünde kartım onaylandı basım aşamasında
müşteri hizmetleri aynı şeyi söyledi basılmadan teslim alınacak yeri değiştiremeyiz diye
ve pazartesi günü eşim eve geliyor 9 gün beraberiz 😔 eşim evdeyken kartım eve geldin istemiyorum
nasıl bankadan teslim alacağımı belirtebilirim yani aslında çok uzattım özetle şunu sorucam kartımın basım aşaması bitince mesaj geliyormu ve ben mesajı gördüğüm gibi arasam bankadan teslim alma işini halledebilirmiyim
korkum şu ki kartımın basıldığı gün kuryeye verilme ihtimali varmı 🥲 veya verilirse o kartı geri bankaya bıraktırabilirmiyim
görümcemin kartını bir kal ay önce muhtara bırakmışlardı kayınbabam da muhtarla kanka olduğu için görümcemin haberi yokken kartı almıştı görümcemde bi ton azar yemişti benimkinide vermezler umarım

maalesefki bazılarımzın yok imam nikahı mı kaldı yok kocandan mı korkuyosun vb. şeylerini inanın duymak istemiyorum lütfen beni linçlemeyin bu konularda kimseyi ilgilendirmiyor çünkü 😄 sadece konu hakkında bilgi sahibi olan yardımcı olursa çok sevinirim ☺️
Dini nikahta mehir olarak ne istedin ? 🥳🥳😁😁😁

1dissarimsak 1dissarimsak Borellus80 Borellus80 niçin gülüyorsunuz hanımlar...Deminden beri okuyorum kendimi zor tutuyorum, hanımefendiyi iki hesabında da gerekli bilgileri tatlı tatlı almadan hemen ürkutmüşsünüz aman linç etmişsiniz...Nasıl ogrenicez biz şimdi bu rezilliğin boyutlarını....
Düğün fotisi bekliyoruz bir saattir biz de ama😌.

düğünde takılan altınlar + çeyekleri banka hesabımda gram altına çevirmem + birikmiş paralarım + babamın yıllar önceden ödemeye başlayıp kocamın devraldığı sigortam + üstüme kayıtlı şuan kirada olan dükkan 😚
Yalnız şu an 18sin baban nasıl yıllardır sigortanı ödüyor anlamadım. 18den öncesi sigorta başlangıcı sayılmıyor. Yanlış hatırlamıyorsam bazı istisnai durumlar var sadece.

Ya yanlış anlaşılmasın kızı savunduğumdan değilde yorumları okurken gözlerim kanadı. Metres, kapatma yok bilmem ne. Siz bir insana bu yakıştırmaları yapacak hakkı nereden buluyorsunuz? Nasıl böyle ağır ithamlarda bulunabiliyorsuz? Ne kadar çirkin kalbiniz var 😒
Ben de sizin gibi düşünürdüm bir ara. Niye kadına yüklenilir? Bu şerefsizliğin hakareti niye bir tek kadına edilir diye ama oyle olmuyormuş.

Biri kocanıza forumlarda "eşim eşim aslan kocam kral kocam" desin de o zaman görün çirkin kalbi.

Bukadar varlıkta trendyol milladanmı giyiniyorsun sayın 18yaş, stanford mezunu güzellik uzmanı hanfendiii
Para var ama tarz yok demekki
Düğün takılarıda mehir herhalde?

Ben de sizin gibi düşünürdüm bir ara. Niye kadına yüklenilir? Bu şerefsizliğin hakareti niye bir tak kadına edilir diye ama oyle olmuyormuş.

Biri kocanıza forumlarda "eşim eşim aslan kocam kral kocam" desin de o zaman görün çirkin kalbi.
Yahu okadarını anlayamadım bir yere kadar okuyabildim evli bir adamla mı birlikte?

1dissarimsak 1dissarimsak Borellus80 Borellus80 niçin gülüyorsunuz hanımlar...Deminden beri okuyorum kendimi zor tutuyorum, hanımefendiyi iki hesabında da gerekli bilgileri tatlı tatlı almadan hemen ürkutmüşsünüz aman linç etmişsiniz...Nasıl ogrenicez biz şimdi bu rezilliğin aman evliligin ayrintilarını....Hep cahil kalıyoruz sizin fesatliginiz yüzünden... :63:
Bir de dalga da geçtik :KK43: fesatlığımı törpüleyeceğim Piraye hanım başaramadık affedin

Ama en başta hesabımda para olmadığı için istediklerimi alamıyorum, kredi kartını da o yüzden çıkarıyorum demiştin.

Devir teslim töreninin fotolarını alabilir miyiz

Yahu okadarını anlayamadım bir yere kadar okuyabildim evli bir adamla mı birlikte?
Adam eve 3 haftada bir geliyormuş. Ne iş yapıyor diye soruldu, cevap yok. 30 yaşındaymış. İmam nikahlıyım, yani o benim eşim kocam diye dolanıyor. Bu bilgiler ışığında metres dendi. Birlikte yaşamaya karşı olarak değil, bu yaşamı evlilik saymaya karşı olan yorumlar yapıldı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X