eşimden gizli kredi kartı çıkarttırdım eve gitmesini istemiyorum dertsiz başıma dert aldım 🥲

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya yanlış anlaşılmasın kızı savunduğumdan değilde yorumları okurken gözlerim kanadı. Metres, kapatma yok bilmem ne. Siz bir insana bu yakıştırmaları yapacak hakkı nereden buluyorsunuz? Nasıl böyle ağır ithamlarda bulunabiliyorsuz? Ne kadar çirkin kalbiniz var 😒
Bir tane daha feminist(!) geldi 😂

düğünde takılan altınlar + çeyekleri banka hesabımda gram altına çevirmem + birikmiş paralarım + babamın yıllar önceden ödemeye başlayıp kocamın devraldığı sigortam + üstüme kayıtlı şuan kirada olan dükkan 😚
18 yaşında sen neymişsin be abi? Hani hesapta para yoktu? Çeyrek altını gram altına niye çevirdin. Akıllı kadın çeyreği tam altın yapar.

düğünde takılan altınlar + çeyekleri banka hesabımda gram altına çevirmem + birikmiş paralarım + babamın yıllar önceden ödemeye başlayıp kocamın devraldığı sigortam + üstüme kayıtlı şuan kirada olan dükkan 😚

O zaman esiniz kredi kartini neden problem yapiyor. Madem bunca imkaniniz var, kücük limitli kart problem degil ve onun verdigi harcligina da ihtiyaciniz yok. Yani aslinda sizin ona harclik vermeniz lazim

kimliğimde hala bekar yazıyo buna rağmen krallar gibi bi aslan kocam var 😍😍😍😍
Bak ben senin dediğini doğru kabul ediyorum. Adam gerçekten de bekar olabilir buna bir şey demiyorum. Ben de inançlı bir insanım o yüzden insanların imam nikahı kıymasına bir şey demiyorum.

Ancak bir erkek resmi olarak bekar olmasına rağmen imam nikahı kıyıp resmi nikahı neden kıymaz hiç düşünmüyo musun? Eşim dediği kadının kendine bir şey olursa dımdızlak kalmasını neden göze alır? Bunun tek bir nedeni olabilir. O da istediğinde rahatça tüyebilmek. Kadını istemediği zaman tak diye kapının önüne koyabilmek. Keşke burda nispet yapmaya çalışacağına (hoş kimseye nispet de olmuyor yazdıkların) bunları biraz düşünsen

mesajı geldi ama
Ya senin talep ettigin gibi bir limit yok işte. Sana uygun görülen bir limit var. Mevcut skorun, gelirin, ödeme durumun vs gibi etkenlerle belirlenen bir limit. Senin istediğin, seçtiğin değil. Mesaj geldiyse basılmış olma ihtimali var. Ara çağrü merkezini bankaya yönlendir. Aslan kocan kükremesin sonra. :KK70:

Ya senin talep ettigin gibi bir limit yok işte. Sana uygun görülen bir limit var. Mevcut skorun, gelirin, ödeme durumun vs gibi etkenlerle belirlenen bir limit. Senin istediğin, seçtiğin değil. Mesaj geldiyse basılmış olma ihtimali var. Ara çağrü merkezini bankaya yönlendir. Aslan kocan kükremesin sonra. :KK70:
Ya bırak pamuk , 18 yaşinda , kuaför çırağı, imam nikahlı ,aslan kocalı ,senelerdir sigortalı , 5 evi 3 dukkanı, kilolarca altını olan kadına akıl verip durmayalim...senden benden akıllı maaşallah....Burda hep linç etmişler ama ben çok takdir ettim kendisini şahsen

Dükkanın var kirada ama o kira sana gelmiyor anlaşılan... Gelirim yok (kira da gelirden sayılıyor benim bildiğim), param olmadığı için istediklerimi alamıyorum, eşimin verdiği para bitiyor hemen diyorsun.

Biraz daha çalışman lazım bak, çelişkili ifadeler, olmamış bu, başarısız.

Ya bırak pamuk , 18 yaşinda , kuaför çırağı, imam nikahlı ,aslan kocalı ,senelerdir sigortalı , 5 evi 3 dukkanı, kilolarca altını olan kadına akıl verip durmayalim...senden benden akıllı maaşallah....Burda hep linç etmişler ama ben çok takdir ettim kendisini şahsen
Fasfaqiriz.:KK14: cahil, bilgisiz, aslan gibi kocasızız...

Ağlayarak günlüğümüze yazıp gıcırdayan ucuz yataklarımıza gömülelim, uyuyalım derhal. 🥺

Eklentiler

• Screenshot_20221105-014800_Kiwi Browser.jpg
    Screenshot_20221105-014800_Kiwi Browser.jpg
    80,7 KB · Görüntüleme: 56
kızlar imam nikahlı evliyim eşimi mesleği gereği ayda sadece 1 hafta görebiliyorum çalışmadığım için bir gelirim yok maddi durumumuz çok şükür iyi ama alışveriş yapmayı çok seven biriyim psramı hiç tutamıyorum eşimin hesabıma para attığı an bütün para aynı gece trendyol favorilerimde bitiyo 😂 kredi kartımda hiç olmadı daha önce hiç çıkarttırmamıştım banka kartımıda eşim çıkarttı
bazen almak istediğim şeyleri o an hesabımda para olmadığı için alamıyorum zamanı geçincede fiyatlaro artıyo o yüzden kendime kredi kartı çıkarttırmak istedim bi kaç ay önce teklif ettim aşim asla kabul etmedi gerek yok kredi kartı dertten başa değil falan diye ama ben dayanamadım 3-4 gün önce çok ani bir esereklenmeyle online kredi kartı başvurusu yaptım bugünde onaylandı ve inatla bankadan almak istiyorum dememe rapmen kartınız basılmasan adresi değiştiremeyiz dediler o sebeple ilkten ev adresimi vermek zorunda kaldım bugünde kartım onaylandı basım aşamasında
müşteri hizmetleri aynı şeyi söyledi basılmadan teslim alınacak yeri değiştiremeyiz diye
ve pazartesi günü eşim eve geliyor 9 gün beraberiz 😔 eşim evdeyken kartım eve geldin istemiyorum
nasıl bankadan teslim alacağımı belirtebilirim yani aslında çok uzattım özetle şunu sorucam kartımın basım aşaması bitince mesaj geliyormu ve ben mesajı gördüğüm gibi arasam bankadan teslim alma işini halledebilirmiyim
korkum şu ki kartımın basıldığı gün kuryeye verilme ihtimali varmı 🥲 veya verilirse o kartı geri bankaya bıraktırabilirmiyim
görümcemin kartını bir kal ay önce muhtara bırakmışlardı kayınbabam da muhtarla kanka olduğu için görümcemin haberi yokken kartı almıştı görümcemde bi ton azar yemişti benimkinide vermezler umarım

maalesefki bazılarımzın yok imam nikahı mı kaldı yok kocandan mı korkuyosun vb. şeylerini inanın duymak istemiyorum lütfen beni linçlemeyin bu konularda kimseyi ilgilendirmiyor çünkü 😄 sadece konu hakkında bilgi sahibi olan yardımcı olursa çok sevinirim ☺️
Kim size sordu eşiniz imam nikahlı mı yoksa resmi mi diye? Bunu belirtme gereği duyduğunuz için yazmışsınız çünkü içten içe size sorulsun ve siz de kendinizi açıklayın istemissiniz belli ki onaylanma ihtiyacınız var.

Dükkanın var kirada ama o kira sana gelmiyor anlaşılan... Gelirim yok (kira da gelirden sayılıyor benim bildiğim), param olmadığı için istediklerimi alamıyorum, eşimin verdiği para bitiyor hemen diyorsun.

Biraz daha çalışman lazım bak, çelişkili ifadeler, olmamış bu, başarısız.
Evet ilk yazdığı mesajın ilk paragrafında çalışmıyorum ve hiçbir gelirim yok yazdı. Sonraki mesajlarında kart limitim düşük zaten yazdı. Üstüne gelindikçe yatlar, katlar, kira gelirleri ortaya çıktı. Birazdan sabancılara gelin gittim diyecek az kaldı :confused:

Mesajın ilgili kısmını da bırakayım şuraya:

kızlar imam nikahlı evliyim eşimi mesleği gereği ayda sadece 1 hafta görebiliyorum çalışmadığım için bir gelirim yok

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X