eşimden gizli kredi kartı çıkarttırdım eve gitmesini istemiyorum dertsiz başıma dert aldım 🥲

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
böyle bişey olmadığı halde kuruntularınızı okumakta bi o kadar komik kocam yokken canım sıkılıyodu iyi oldu güle sırıta okuyorum
Kocanız nerde ki bu saatte? Ne iş yaptığını, şu an nerde oldugunuzu yazsanız en azından niye ayda bir hafta goruştugunuz aydınlanır....Burdaki fesatlar da ağzinin payını alir

Sen kendin yazmadın mı kart düşük limitli bir şey zaten diye? Şimdi de sanki çok pahalı şeyler almak için çıkarmış gibi konuşuyosun. Kuyruğu dik tutma çabası mı bu şimdi?
Öğrenci bile olmayan, dövizi, birikmişi olmayan 18 yaşında birine ne kadar kredi kartı limiti verebilirler ki zaten?

Kocanız nerde ki bu saatte? Ne iş yaptığını, şu an nerde oldugunuzu yazsanız en azından niye ayda bir hafta goruştugunuz aydınlanır....Burdaki fesatlar da ağzinin payını alir
Evinde ailesinin yanında
Başka nerde olsunki
Haftayada karısını kandırcak şehir dışı/ yurtdışı falan uydurcak bikaç gün konu sahibiyle takılcak
Bazı adamlar metrese ayırdıkları günleri eşinin adet günlerini göre ayarlıyormuş diye duymuştum daha önce öyle birşey olabilir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X