eşimden gizli kredi kartı çıkarttırdım eve gitmesini istemiyorum dertsiz başıma dert aldım 🥲

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Geçen instagramda gördüm
İmam nikah sözleşmesi yapmişlar
Mehiri yazmışlar
İmam imzaliyor
Gelin-damat imzaliyor
Şahitler imzaliyor
Çok romantik ve şık gözüküyordu
Yoktu bizim zamanımızda böyle şeyler
Mehirde ne istemiştim onu bile hatırlamiyorum olsaydı şöyle döküman ne iyi olurdu
Konu sahibinde belki o tarz birşey vardır
Yanında birde aşk böceğimle Allahın huzurunda birbirimize evet dedik bakın çok mutluyuz konulu foto
Vay be işte modern olmak böyle bir şey. Medeniyet bu. Avrupada hep böyle zaten.

parasız çulsuz ?😂
trendyol favorilerimden milla marka 3 tişört 2 eteği alamadığım içinmi kart çıkardığımı düşünüyosunuz gerçekten
Sen zengin misin yoksa? Ayy canım arkadaşım 🥰 Boşver bunlar hep kıskanıyor seni. Beni çıkartacağın yemekte bunları daha detaylı konuşuruz tatlım.

parasız çulsuz ?😂
trendyol favorilerimden milla marka 3 tişört 2 eteği alamadığım içinmi kart çıkardığımı düşünüyosunuz gerçekten
Sen kendin yazmadın mı kart düşük limitli bir şey zaten diye? Şimdi de sanki çok pahalı şeyler almak için çıkarmış gibi konuşuyosun. Kuyruğu dik tutma çabası mı bu şimdi?

İnsan karşısındakini kendi aklının sınırı kadar kandırabilir. Bunu düşünemeyecek kadar toy.🥲
böyle bişey olmadığı halde kuruntularınızı okumakta bi o kadar komik kocam yokken canım sıkılıyodu iyi oldu güle sırıta okuyorum

İmam nikahı diye siz başında ve sonunda yazmışsınız. Sevgilim deseydiniz başında bu kadar uzamazdı.
Banka kartı da zaten eve gelir artık, sevgiliniz bir iki söylenir sonra kapanır konu.

Sen kendin yazmadın mı kart düşük limitli bir şey zaten diye? Şimdi de sanki çok pahalı şeyler almak için çıkarmış gibi konuşuyosun. Kuyruğu dik tutma çabası mı bu şimdi?
kime göre neye göre düşük limit görmemiş gibi kocam şu kadar para veriyo ama bana yetmiyo bende şu limitte kart çıkarttımmı yazsaydım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X