eşimden gizli kredi kartı çıkarttırdım eve gitmesini istemiyorum dertsiz başıma dert aldım 🥲

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya o zaman niye imam nikahı yapiyor? Nikah tercihi olmayan birlikte yaşamaya devam etsin.
Bu yoğurdu sarımsaklasak da mı saklasak, sarımsaklamasak da mı saklasak? Gibi sanki degilmi?. Nikah önemli degil ama Imam nikahsiz olmaz ve modernlikten bahsediliyor. Erkek arkadasim deseydi kimse agzini acmazdi.

Bak,
eşim demiş = evliliğe önem veren biri
İmam nikahı kiymis = evliliğe önem veren biri
Ama resmi nikah yok. Sizin durumunuzdan çok farklı anlıyor musun?? Kimsenin evli olmayanlara metres dediği yok. Avrupa'da görmemişsindir ama Türkiye'de imam nikahlı eşlerin resmi nikah kiymamasinin iki sebebi oluyor
1-kizin yaşı 18den küçük.
2-adam veya kadın ki genelde adam hâli hazırda resmi nikahlı.
Şu durumu içselleştirmeyi bırak artık ya.
Saatlerdir Avrupa söyle böyle siz nereden bileceksiniz Avrupa vatandaşıyım diyorsun. Türkiye'de olanı biteni bizden daha mı iyi bileceksin?
Belkide konu sahibisinin resmi nikahı vardır 😂🤷‍♀️ Böyle bir itham da bulunmuyorum fakat tek erkekler isteyince resmi nikah vs yapılmıyor. Kadının tercihi olabilir birde ondan alsaydık bu cevabı kurgulamak yerine🤔

Belkide konu sahibisinin resmi nikahı vardır 😂🤷‍♀️ Böyle bir itham da bulunmuyorum fakat tek erkekler isteyince resmi nikah vs yapılmıyor. Kadının tercihi olabilir birde ondan alsaydık bu cevabı kurgulamak yerine🤔
Konu sahibi nikahta 17 yaşında olduğuna göre? Sende ciddi bir akıl yürütme sorunu var gerçekten. Artık sıktın.

Kumalığa, erkeğin birden fazla eş almasına yarayan imam nikahı çok gelişmiş feminist bir oluşum çünkü, o yüzden kadının tercihi olunca modernlik abidesi olmuş oluyor değil mi 👏

Ahhh be yaa,don lastiği gibi oradan oraya çekip duruyorsunuz.18 yaşında bir kızın,30 yaşında bir herifle imam nikahı adı altında yaşamasını ne kadar normalleştirdiniz.Yeter ya hu,bir de sizinle aynı fikirde olmayınca yobaz ilan ediliyoruz.

Bu yoğurdu sarımsaklasak da mı saklasak, sarımsaklamasak da mı saklasak? Gibi sanki degilmi?. Nikah önemli degil ama Imam nikahsiz olmaz ve modernlikten bahsediliyor. Erkek arkadasim deseydi kimse agzini acmazdi.
Ailecek resmi nikah yapmıyoruz, imam nikahliyim yani eşiz diyor konu sahibi. Üye gelmiş diyor ki avrupaya yetişemeyeceğiz, modernleşemeyeceğiz. 😁

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X