eşimden gizli kredi kartı çıkarttırdım eve gitmesini istemiyorum dertsiz başıma dert aldım 🥲

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Henüz 14. Sayfadayım. Yazan oldu mu bilmiyorum ama konudan isiltilibalon nickli üyenin vibe'ını alıyorum.

Kendisi sevgilisiyle beraber yasadigi icin burada yazilan yorumlara icerlemis. Halbuki konu bambaskaydi
Ben de sevgilimle yaşıyorum, burda başka birçok kişi de sevgilisiyle yaşıyordur. Eşim, kocam, ya da my husband deme gereği de duymadım, niye diyeyim yani? İmam nikahını eleştirip 18 yaşındaki metres kıza evli değilsiniz dememizden bu yüzden alınabiliyorsa cidden anlama problemi var demektir.

18 yaşını yeni bitirmiş işi sigortası olmayana kredi kartı veriyorlar mı artık ülkemizde?ben ona şaştım.
Ogrenciye bile veriyorlar. Benim vardi. Ustelik ogrenci oldugum icin "aidatsiz" vermişlerdi. 25 yas+mezun olunca kartin ozelligi degisti hatta. O zamanin parasi 300tl limit istiyorum deyince adam 300tl limit mi olur bari 500 yapalim demişti

Ogrenciye bile veriyorlar. Benim vardi. Ustelik ogrenci oldugum icin "aidatsiz" vermişlerdi. 25 yas+mezun olunca kartin ozelligi degisti hatta. O zamanin parasi 300tl limit istiyorum deyince adam 300tl limit mi olur bari 500 yapalim demişlerdi
anladım.ödenmezse nasıl tahsil ediliyor bir araştırayım bunu.

Şakamısınız siz ya . Yorumda biri alakasız sekilde koca parası yiyoruz catlasınlar yazmıslar . Ne derdimiz olacaz kendiinizi cok fazla önemsiyorsunuz
Kocalarımız öder demişler orada siz niye olayı çalışmamaya getirdiniz, çalışılırken de yeniyor koca parası. Her türlü gideri var yani. Siz kendinizin fazla önemseyip, konuda alınganlık gösterdiniz. 18 yaşında imam nikahlı muhtemelen evli sevgilisi olan aklı bir karış havada gence edilen laflardan kendi hayatınızla bağlantı kurarak rahatsız oldunuz. Sizinle hiç alakası yoktu konunun.

Kocalarımız öder demişler orada siz niye olayı çalışmamaya getirdiniz, çalışılırken de yeniyor koca parası. Her türlü gideri var yani. Siz kendinizin fazla önemseyip, konuda alınganlık gösterdiniz. 18 yaşında imam nikahlı muhtemelen evli sevgilisi olan aklı bir karış havada gence edilen laflardan kendi hayatınızla bağlantı kurarak rahatsız oldunuz. Sizinle hiç alakası yoktu konunun.
Konu sahibisi ücüncü sahıstan bahsetmemiş . İğrenc yorumlara sessiz kalamadım konun benle bir ilgisi yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X