eşimden gizli kredi kartı çıkarttırdım eve gitmesini istemiyorum dertsiz başıma dert aldım 🥲

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İlk yorumlar a bakarsanız neden bu kadar savunduğumu anlarsınız . Konu sahibiside kaçtı zaten konu bana kilitlendi

ilk yorumlardan itibaren zaten aynı şey yazıldı.
adam başkasıyla resmi nikahlıysa konu sahibesi metrestir. yok değilse sevgilidir sizin gibi.
yoksa sevgilisiyle yaşayan birine kimse metres yada kapatma demedi. burada kimse onu demez.

konuyuda siz kendinize kitlediniz🤷‍♀️

Daha dün ordaydım
Ordada evli olmayanlar birbirine eşim demiyor
Sevgilim, partnerim, benimki falan diyor ama Eşim demiyor
Kesin bilgi
Gidip geldiysen yaşantılarını anlayamamıssındır tek fransa’ da değil nerdeyse çoğu avrupa ülkelerinde böyle 🙏 çocuklarıyla birlikte yasıyorlar eşimde diyorlar 😊

Her resmi nikah yapmayan gayriresmi yaşıyor oluyor yalnız. Eşi olmuyor, dostu, kapaması, metresi vs. oluyor. Biz boşluk koyalım sen tamamlarsın................. ne istersen onu söyle.

pff ne alaka?
kelime anlamını bilmediğiniz şeyleri kullanmayın bari.

keşke koca parası yemek yerine burda yargı dağıtacaklarına çalışsalar 🫣
Koca parası yemek en sevdiğim aktivite
Bikaç gün tatile gittik adamı batırdım geldim gene
Sevgilim olsa yapamazdım ama çünkü beni terkeder diye korkardım
RESMİ NİKAHLİ EŞİM olunca korkmuyorum, çünkü tapusu bende. İstediğim gibi sömürüyorum, iyide yapiyorum sefam olsun. Metrese ayıracak para bulamiyor 😂😂

Nakit parayı yönetemeyen kredi kartıyla hele geliri yoksa max üç aya patlar.
Ben bile onay vermedim bu işe o kadar yani.
hani kredi kartıyla alışveriş yapınca ayda bir ödemes geliyor, aidatı oluyor... Kart patlayınca al öde diyeceğiniz kişi de o kişi olacağı için batmadan evvel haberi olması daha iyi bence. Kendi adına falan olsa en azından limiti ayarlar.

Gidip geldiysen yaşantılarını anlayamamıssındır tek fransa’ da değil nerdeyse çoğu avrupa ülkelerinde böyle 🙏 çocuklarıyla birlikte yasıyorlar eşimde diyorlar 😊
Yoo demiyorlar 🤣🤣🤣
Avrupa ülkesinde yaşiyorum çünkü ordan biliyorum
Sizin gibi 2-3 gün gidip dönmüyorum
Burda evli olmayan kimse sevgilisine eşim demiyor, birlikte yaşiyor ama ya nişanlıysa nişanlım diyor yoksa partnerim diyor
Boş boş atıp tutana kadar biraz araştırın
Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp sevgili 3 meslekli, nikah karşıtı ama kontrol düşkünü hanfendi

İmam nikahını belirtiyor olmanız kurgu ihtimalini coşkuluyla kafama fırlattı, bi de 18 yaş gençliği böyle işlere girmez.

Fransa'da 3 çocuklu imam nikahlı aile dedin, bir tek Müslüman ailelerin yanında çalıştın galiba. Üzgünüm ama bir haberim var sana... onlar Avrupa'yı temsil etmiyorlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X