eşimden gizli kredi kartı çıkarttırdım eve gitmesini istemiyorum dertsiz başıma dert aldım 🥲

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kadın başka birşey sormuş size . Hayatımı yargılayın demiyor

Kadın başka birşey sormuş size . Hayatımı yargılayın demiyor
Ne sorduğunun önemi yok. Hayatı hakkında ayrıntıları vermişse o ayrıntıların hepsi de yorumlanır. İstemeyen ayrıntı vermesin burası forum sitesi.

Sizin hayatınızla ilgili verdiğiniz ayrıntılardan da aslında evlenmeyi çok istediğiniz ama erkek arkadaşınız evlenmediği için olsun biz de karı koca gibiyiz, zaten evliler de arkadaş gibi diye kendinizi avutuyo gibi bir izlenim oluşuyo haberiniz olsun

Ne alaka hemcinsinizi yerden yere vurursanız. Gördüğüm yorumlar çok iğrenc tabiki savunurum
Yoo kimse yerden yere vurmamış ki, imam nikahının resmi nikah hükmünde olmadığını söylemişler sadece. Ama siz stanford üniversitesi medeni kanun online dersini kaçırmışsınız sanırım

Bence herkes bi gidip yurtdısında bir süre yaşamalı bakış açısını değiştirir

10 yıldır yaşıyorum fikirlerim hala değişmedi, Türkiye'de imamı hacıyı hocayı alet rezilliklerine alet eden çok sayıda ahlaksiz insan var. Evliler çıkıp evliyim diyor, birlikte yaşayanlar istediği gibi yaşıyor ama eşşek kadar adamın 20lik bir kızı kapama yapıp üstüne ben kiliseden izin aldım amma demesi burda duyulmuş görülmüş şey değil. Çokeşli yaşayan insanlar da var ama bunu çıkıp dürüstçe, baştan söylüyorlar ona göre kabul eden ediyor etmeyen etmiyor. Evlenip 2 çocuktan sonra kuma getirmeye kalkan erkek az sayıda, onlar da zaten tekmeyi yiyor.Kısacası insanlar %1000 daha dürüst ikili ilişkilerde, aldatan çıkıp dürüstçe aldattım dtekmeyi yedim iyor, metresler dürüstçe k.hpeyim diyor, çokeşliler ben böyleyim diyor kimseyi kandırmıyor. İmam nikahı denen şey zaten saçmalık, birlikte yaşayacaksan git yaşa bize ne, hocayı dini niye karıştıryorsun kardeşim ... toplumun daha fazla dürüstlüğe ve netliğe ihtiyacı var kesinlikle.

Ben eşim demedim . Ama eş demek hayatı birlikte paylasığın kişiye denir. Resmi nikah , imam nikah bir alakası yok

tamam işte adam ayın 3 haftası karısıyla yani daha çok hayatı onunla paylaşıyor konu sahibesiyle 1 hafta.. bu mantığa göre eşi 3 hafta yanında kaldığı kadın.

Madem ilgilendirmiyor neden uzun uzun anlattınız da direkt konuyu yazmadiniz? Bunun cevabını kendinize verin lütfen.

Kartınız için de gidip bankada müşteri temsilcinizle gorusurseniz o bankaya yönlendirilmesini saglar

Haha böyle mi ego kasıyorsunuz gerçekten. Kendi ayaklarımın üstünde duran biriyim . Birine bağımlılık istemediğim için evlilik düşünmüyorum. Evlilik meraklısı olanlar için gecerli düşünceniz

Ben eşim demedim . Ama eş demek hayatı birlikte paylasığın kişiye denir. Resmi nikah , imam nikah bir alakası yok

Yok çok alakası var , modern insanlar imam nikahı kıyıp da kocam demez o adama , imam nikahında evlilik olmayacağını bilirler , bir de modern kadınlar kocalarindan korkmaz , hiçbir erkekten korkmaz çünkü erkeklerin kendilerinden üstün yaratıklar olmadığını da bilirler , capisci?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…