eşimden gizli kredi kartı çıkarttırdım eve gitmesini istemiyorum dertsiz başıma dert aldım 🥲

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
annemin 2 dairesi bi miktar toprağı ve 50 küsür büyükbaş hayvanı var yalnız emekli maaşıda alıyor sigortasını babam ödediği için
Anneniz size ek kart çıkarsın? Bu hiç aklınıza gelmedi mi? Ben üniversite öğrencisiyken gelirim olmadığı için babam ek kart çıkarmıştı istediğim gibi harcıyordum ordan.

hayatı birlikte paylaştığı diğer kadın ne oluyor bu durumda?
resmi nikahlı ayın 3 haftasını birlikte geçirdiği kadın?

evet eş değiller.belki hayat arkadaşı denebilir.

Sen onu bir geç. Başkasını savunmak için insanlari direkt eleştiren sensin. Gelmişsin yurt dışı yurt dışı. Yurt dışında papaz nikahı ile kız cocuklari eğitimden mahrum bırakılıyor mu? Berdel beşik kertmesi var mı? Burada bir kişi bile sana neden sevgilinle yaşıyorsun diye sormadı eleştirmedi.
Bence konu sahibisin sen. Cevaplarının toyluğundan belli.

Adam kazanıyor kadın yiyor
Adam elindekileri kadında elindekileri sunuyor
Karşılıklı al ver işte
Kadınlar kulübü resmi nikahsız birlikteliği görünüşe bakılırsa kabul etmiyor
Lakin ataerkil toplumun bununla bir sorunu yok
Kadın çok rahat
Bakın hanımefendi k.kartını hırgürde olsa kabul ettirebilirsiniz
Sizden çıkarları olduğu sürece
Ama ya birgün adamın sizle işi biterse
O zaman resmi nikah neymiş anlarsınız

Türkiye neden modernleşmiyor belli oldu burdaki yargılar ile
Görüp gorebileceginiz en modern insanımdir. Modern olmak resmi nikah yapmayıp evliyim diye dolaşmak mi? Kabul edin işte sevgilim deyin. Modern olsanız sevgili olduğunuzu kabul edersiniz.

Kesin yoktur evet...

Peki modernleşmeyle imam nikahını savunmayı nasıl aynı bağlamda bir araya getirebiliyorsun, bunu çok merak ettim ben.

O kadar modern ki artık modernliği aşmış postmodern olmuş.
Benim yok bilmeden iftira atmanız çok yanlıs. Ben istemiyorum buda benim tercihim. Herkes belli kalıplara girmek zorunda değil

Haha çok komiksiniz 3 tane mesleğim var. Kendi ayaklarımın üzerinde duruyorum. Evlenip de bosanmak gibi ayrılmak da normal. İnsanların hayatını çok yargılıyorsunuz size yazık.

mesleklerinizden biri güzellik uzmanlığı mı?
çok yaralı yazıyorsunuz çok açık ediyorsunuz kendinizi?

Görüp gorebileceginiz en modern insanımdir. Modern olmak resmi nikah yapmayıp evliyim diye dolaşmak mi? Kabul edin işte sevgilim deyin. Modern olsanız sevgili olduğunuzu kabul edersiniz.
Ben eşim demedim . Ama eş demek hayatı birlikte paylasığın kişiye denir. Resmi nikah , imam nikah bir alakası yok

Türkiye neden modernleşmiyor belli oldu burdaki yargılar ile
Bu da yeni moda oldu hee. İyi ki bir yargı kelimesini öğrenmişsiniz. Yargı da yargı, yargı da yargı. Kişi buraya konu açıp hayatımı yorumlayın diyorsa insanlar da konuşur. Ben hayatım hakkında konuşulsun istemediğimden açmıyorum konu. Onlar da açmasınlar o zaman. Resmi nikahımız yok, adamı ayda bir hafta görüyorum diyen kişinin insanlar kapama olduğunu düşünür bundan daha normal ne var?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…