Eşimden ayrılmak istiyorum

Neden böyle bi yorum yapıyorsun nerden biliyorsun korunmadığımı kimsem yok diye derdimi anlatmak istiyorum artık eziyetlerden bunaldım diye yazmış olamazmıyım 7aylık hamileyim biraz daha sabır edeyim doğumum yapıp öyle ayrılıyım en azından bi işe girebilirim riye düşünmüyomudurum belki farklı bi fikir gelir de bende kurtulurum çocuğumda diye düşünüp burda paylaşmasmıyım bu seni çok rahatsız ediyorsa neden yargılayıp yorumluyorsun insenlrı üzünce eline ne geçiyor

Gökten zembille düşmedi ya , böyle bir evlilikte bu derece umursamaz olup hemen hamile kalmak hiç akıllıca değil, hem de 2. Evlilik ...
Neden yargılıyorsunuz ki bi yorumları okurmusunuz zaten korunuyordum evleri ayırmışdım haberim bile yoktu iki aylık hamile çıktım ne yapabilirim söylermisin

Gerçekten sana çok teşekkür ederim en akıllıca yorumu yaptığın için saçma şeyler yazmadığın için söylediğin gibi parasızlık ve hamile olmam işleri çıkmaza zorluyor tabikide bu evlilikte benimde hatalarım var ama elimden geldiğince onu memnun etmeye çalışıyorum ailesini onu benimde anlam veremediğim noktalar var oda ayrılmak istiyor eziyetlerinin tahamülsüzlüğünün sebebi bu çünkü maddi açıdan çok zorlanıyor çocuk masrafları eşyamız filan yok yeni yeni alıyoruz buda onu zorluyor bende çalışamıyorum bu sefer ailesinden yardım alıyoruz aileside bu yüzden ayrılmamızı istiyor ama benim gidecek yerim olmadığı için kendimin gitmemi istiyorlar benim kızdığım bu nokta madem bi aileye bakamıycaktın neden evlendin yada ailesi için neden evlendirdiniz geldiniz istediniz bakamıyçaktın hamile bırakmak için neden o kadar uğraştın hamileliğimin ilk aylarında aldırmak istedim ayrı evlere çıktım aldırmadı evi kapattırdı boşanma davasını kapadı

Gerçekten sana çok teşekkür ederim en akıllıca yorumu yaptığın için saçma şeyler yazmadığın için söylediğin gibi parasızlık ve hamile olmam işleri çıkmaza zorluyor tabikide bu evlilikte benimde hatalarım var ama elimden geldiğince onu memnun etmeye çalışıyorum ailesini onu benimde anlam veremediğim noktalar var oda ayrılmak istiyor eziyetlerinin tahamülsüzlüğünün sebebi bu çünkü maddi açıdan çok zorlanıyor çocuk masrafları eşyamız filan yok yeni yeni alıyoruz buda onu zorluyor bende çalışamıyorum bu sefer ailesinden yardım alıyoruz aileside bu yüzden ayrılmamızı istiyor ama benim gidecek yerim olmadığı için kendimin gitmemi istiyorlar benim kızdığım bu nokta madem bi aileye bakamıycaktın neden evlendin yada ailesi için neden evlendirdiniz geldiniz istediniz bakamıyçaktın hamile bırakmak için neden o kadar uğraştın hamileliğimin ilk aylarında aldırmak istedim ayrı evlere çıktım aldırmadı evi kapattırdı boşanma davasını kabul etmedi evet haklısınız bu evliliği asla yapmamam lazımdı kendimce sorunlarım vardı ailevi ama yinede yapmam gerekdi berimde suçum bu

Güçlü olmaya çalışın, kendinizi zayıf hissettmeyin
Kendimi bok gibi hissediyorum annemin vefatı bi ay oldu bide bu dertlerden o kadar sıkıldımki erken doğum riski çabası oldu kendimi kullanıp atılmaya çalışan ama atılcak yer olmadığı için buda kenarda dursun hizmetçiliğimizi yapar denilen bir pislik gibi hissediyorum bunları atladabileceğimi sanmıyorum

Yani evet illa zorluğu vardır. Ama yapan nasıl yapıyor. Benim boşanan arkadaşım var çalısıyor çocuğu da yanında. Yapan yapıyor yani.
Zaten oluru yok bu evliliğin düzeliceğinede inanmıyorum artık kadın sığınmaya gitmeyi düşünüyorum doğurana kadar devlet yardımcı oluyormuş zorlu günleri atlatsam doğum süreci olarak gerisi kolay gbi

Ay rica ederim saçmalamayın.

Bu tehlikeler evliler için de var hatta onlarda bir de evdekinin katil çıkma potansiyeli var.

Haklısınız ikinci evliliğimi ailevi sorunlardan kurtulmak amaçlı yaptım ilk evliliğimden sonra anne evine döndüm babam vefat etmişdi annem abim ve eşiyle yaşıyordum bi çok sebepden dolayı giçinemiyorduk ikinci evliliğimide bu yüzden yaptım yani anlıycanığız hata üzerine hata ilk evlilikden kurtulmak için anne evi ondanda kurtulmak için ikinci evlilik akıllıca değil ama o sıralar iyi bi çıkış yolu gibiydi ikinci evlilikdeki eşim iyi çalışan biri iyide kazınıyor ama elimizde durmuyor paranın nereye gittiği belli değil düzene sokmaya çalıştım olmuyor ilk aylarda bende çalışıyordum zaten düğün filan istemedim eşyada alınmadı eşyalı eve çıktık kenara para atıyordum ama bendeki parayı gördükce yemeden duramıyordu saklıyordum eve para vermediği için geri çıkarıyordum 4 ay sonra kavgalardan ailesinin geçimsizliğinden boşanma davası açtım evi ayırdım çalışıp tek kalıyordum arada geliyordu ayrılmak istemediğini söyleyordu bende ikna etmeye çalışıyordum kabul et anlaşmalı boşanalım nafaka istemiyorum diye sonra iki aylık hamile olduğumu öğrendim evi ayırmadan önce olmuşdu anneme söyledim tek başına bakma çocuk olunca düzelir gibi şeyler söyledi onunda haberi oldu aldırmak istediğimi söyledim annem o kızdılar yeminler sözler verdi tekrar birleştik evleri birleştirdik sonra aldatma ittirme gibi hafif şeddet olayları başladı ayrılmak istedim annem vefat etti yine istiyorum sabır ettim düzelir diye eziyetleri arttı annesi o cidden o kadar bunalttılar ki ölmek daha iyi acısız geliyor anlam veremiyorum sevmiyçekti bakamıyçaktı benim düzenimi neden bozdu kadın sığınmada bi süre devlet bakıyormuş en azından doğum yapana kadar kalsam sonrasındada yardımcı oluyorlarmış onu araştırıyorum

Yaşadığınız yer küçük ve ahlak seviyesi düşük bir yer sanırım. Kadın sığınma evinde doğum yaptıktan sonra bazı derneklerden yardım isteyebilirsiniz. Onlara burda yazdıklarınızı açıklar şehir değişikliği ve iş bulma konusunda yardım istersiniz. Bebeğinizle beraber bir yaşlıya bakabilirsiniz. Eminimki bir yerden bir imkan doğar. Ama sanırım en elzem konu önce doğum yapıp en azından bebeği 5-6 aylığa getirebilmek. Sonrasında şehir değişikliği muhakkak şart. Çünkü bu tarz korkularla ilerde psikolojik sorunda yaşarsınız. Kaygı ve stres bozukluğu oluşur. Evlilik hakkında konuşmadım zaten bitmiş gitmiş bişey ve adamda sizden kurtulmaya çalışıyor. Yazıklar olsun böyle erkeklere, bebek içinde eş dosttan yardım isteyin eski bebek eşyaları bebek arabası beşik vs. yardım edecek muhakkak vardır. Evden el emeği bişeyler yapıp satma imkanınız varmı. Ne bileyim belki kek poğaça sarma falan bir cafeyle anlaşsanız küçükte olsa ek kazanç olur. Yada evde çok güzel çantalar örüyorlar internetten satabilirsiniz belki de.

İnanın 4 aylık evliyken boşanma davası açtım halada açılı ama nasıl oldu nasıl hamile kaldım anlayamıyorum sürekli kavga etmekden konuşamıyorduk bile
İlk anlarda ne mal olduğunu anladığıniz adamla sevişmek bir derece anlaşılır da korunmama mantıksızlığını kimseye anlatamazsınız.....

Harikasınız çok teşekkür ederim en azından beni anlayan biri varmış dediğiniz gibi ahlak seviyesi düşük biyer ve şehir değişikliliği şart evde kek yemek değilde güvenlik sıravlarından geçtim sertifakıyı çıkarmam gerekli sadece bebek arabasınada gerek yok diye düşünüyorum bi süre dediğiniz gibi be beş altı aylık yapabilsem tabi doğurmamda gerekli şu süreci atlatabilsem aslında herşeyi yapabilme imkanım olucak içimi o kadar rahatlattıp cesaret verdinizki annemin vefatı adamın eziyeti hamilelik ve çocuğa nasıl bakıcam derti beni pskolojik çöküntüye sevk ediyor ve n yapıcağımı bilemeden hareketsez çakılıp kalıyorum çok teşekkür ederim yorumunuz için moralimi yerine getirdiniz

İttirme diye bahsettiğiniz şey de şiddettir, affedilecek yanı yoktur. Aldatma da varmış zaten, siz hâlâ boşandım beni rahat bırakmazlar derdindesiniz. Çevremde bir sürü boşanan kadın var, şansını denemek isteyen birkaç kanı bozuk muhakkak çıkıyordur ama hiçbirinden abarttığınız derecede şeyler duymadım. Diyelim ki doğru söylüyorsunuz, o zaman şehir değiştirin.

Eşimin maaşı iyiydi yazmışsınız, o zaman neden eşya bile alamadan evlendiniz? Maaşı iyi olan adam eve bir kanepe bile alamaz mı? Bir mesajda boşanma davası hâlâ devam ediyor derken diğerinde boşanma davasını geri çektirdi demişsiniz. Hangisi doğru? Bilmiyorum ama yazdıklarınızda oturmayan şeyler var.

Bu sitede şiddet ve aldatmanın olduğu berbat evliliklerde, kadınların kullandığı mucize korunma yöntemini de çok merak ediyorum. Acaba şiddet sperm hücrelerinin daha çabuk ulaşmasını mı sağlıyor? Maşallah bu tür konularda korunmasına rağmen hamile kalan kalana.

Son düzenleme:
Boşanma davasını geri çektirdi derken dilekçeyi geri çekti şimdi ben evlendikten 4 ay sonra boşanma davası açtığım için anlaşmalı boşanma olması için onun da dilekçe yazması gerekiyor kabul ediyorum boşanma davasını diyerek dilekçeyi yazdı geri çekti ama kabul etmedim bu da çekişmeleri döndü dava hala açık maaşı iyi hala da iyi sadece kendi şahsi masraflarını harcıyor motoru bilmiyorum bir şekilde yetmiyor evet ekonomi gerçekten çok kötü belki de bu yüzden ben de çalışıp yardımcı olamıyorum eşya ikinci elden ailesinin yardımıyla aldık ama hala eksiklerimiz var ben bunu sorun yapmıyorum zaten doğumdan sonra çalışacağım için o zaman kendim bir şekilde hallederim diye düşünüyordum her türlü ona yardımcı olacağını söylüyordum evliliğin yürümesi için her şeyi yapıyordum siz hata aramak için yorumları okumuşsunuz ona göre de yorum yapıyorsunuz neden bir insan hata aramak için yorumla okur ki o zaman okuma yorumlamadan yani diğer yorumları da oku ya da

Bir faydam olduysa ne mutlu bana. Sen adamın dediklerini boşver, onu bu süreci atlatana kadar kullan. Ne derse desin takmamaya çalış. Biliyorum çok zor, neyle savaşacağını şaşırmış durumdasın. Annen vefat etmiş, arkanda bir kimse yok, gebeliğinin son zamanlarındasın, vücudun normal bir insan gibi sağlıklı dinç değil, hormonların zaten tavan, duygusal olarak çökmüş durumdasın ama sabretmek zorundasın. Geçicek emin ol, zor olacak ama geçecek. Şu dünyada ne sonsuza kadar sürmüş ki. Bu savaşı alnının akıyla verip çok ilerde kızına bugünleri anlatıp güleceksin bile.

Evet ittirmek saç çekmek bu tür şeyler de şiddet bunu ben de biliyorum ama evliliğimi yürütmek için gidecek bir yerim olmadığı için hamile olduğun için çalışamadığım için bir şekilde uyarımı yaptım ne yürütmeye çalıştım elimden geleni yapmaya çalıştım her şeyi denedim olması için kızım için zaten polise söyleyeceğimi söylediğimde bunu bıraktı yapmayı bıraktı yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…