Eşimden ayrılmak istiyorum

Ayrıca ilk evliliğinde 3 yıl evli kaldım hiçbir doğum kontrol ilacı vesaire kullanmadım o halde 3 yılda bir düşük bile olmadı çocuğu geçtim ama bu evliliğimde doğum kontrol hapı kullanmama rağmen 4 ayda hamile kalmışım söyler misiniz bunda benim suçum ne

Yapacak sey belli. Bir süre sabredip cocugunuzu dogurup, calisacak hale gelince ayrilacaksiniz. Siddet varsa kadin siginma evden baska care yok. Gözünüzün bosanma konusunda korktugunu da anlarim, cünkü benim annemin yasi yüksek oldugu ve Toren torba sahibi oldugu halde ona asilmaya calisanlar oldu babam vefat ettikten sonra. Yerinizde olsam soranlara esim asker ve görevde diye yalan söylerdim. Kimsenin baska birsey bilmesine gerek yok.

Adamın ailesi de nasıl bir aile böyle, bebeğinizle size sahip çıkmaları gerek,torunlarını taşıyorsunuz sonuçta..annenizin vefat ettiğini belirtmişsiniz,babanız var mı, yalniź ise babanızın yanına gidin hem babanıza hem bebeğe bakarsınız..anneden bir maaş falan kaldı mı,babanız emekli mi?

Babam annemden önce vefat etti ve ikisindende bişey kalmadı erken doğum riskli gebeliğim var o halde bile kaynanam arayıp sormuyor cidden benim aklım almıyor yani insan gelinin sevmese bile ilk torunu ya torunu için arayıp sormazmı eşim sürekli teyzesini ninesini halasını arayıp konuşmam gerektiğini söylüyor ilk zamanlar yapıyordum ama ne biliyim onlar neden aramıyor her gün tek tek bu insanları aramk gibi bi zorunluluğum neden var manyaklarmı bu insanlar yoksa bendemi sorun var

Bu adamın ekonomik durumu nasıl,kazancıyla kira ev giderlerini ödeyebiliyor mu?bebeğe eşya falan alıyoruz demişsiniz,eşyadan kastınız mobilya mı?anca geciniyorsaniz bunları almayın,sadece kıyafet,acil şeyleri alın..krizden dolayı mi dengesi değişti acaba?siz de kendinizi gariban,onlara muhtaç gibi göstermeyin..bebek biraz büyüsün, annen bakarsa ben de çalışacağım diyin..annesiyle de konusun yuvayi yıkmak kolay,torununuz ordan oraya savrulsa daha mi mutlu olacaksınız diyin..yani kendinizi zayıf göstermeden bir toparlamak için biraz uğraşın..boşansanız bile bir bebekle yaşamanız,çalışmanız mümkün değil...

inanın bunu söyledim ailesi benim yanımda sorunsuz herşeye tmm diyor sonradan ailesinin hepsimi sadece annesimi tam karar veremediğim birileri eşimin düşüncelerini değiştiriyor babamın konulardan haberi yok diye ağzından bi kere kaçırdı galiba annesi sorun yaratan evliliğimizin ilk günlerindede yetişdiremezdik oyüzden bende çalışırdım rahmetli annemin vefat etmeden önce aldığı bebek eşyaları var benimde aldğım bikaç eşya mobilyaya girmedik zaten ev eşyasındaki acil olanları letgodan filan almaya çalışıyoruz benim kızdığım gerek siz harçama yapıyor yemeğe filan verse canım açımaz motor tamirine filan veriyor çok fazla ihtiyaç varken tamir bu kadar önemli değil bence ailesi de bi torun heycanı yokki zoraki bikaç çocuk eşyası aldılar oda benim annemin aldıklarına karşı onuda daha vermediler onlarda ayrılmayı koymuş bence kafalarına cünkü insan ilk torunu olucak diye heycanlanmazmı insanın hareketlerine yansır bu dediğim gibi insan gelinini sevmese bile ilk torunu için arayıp sorar bi anlayamadım ben bu aileyi ve tek başımayken daha iyi geçiniyordum maddi olarak

İnanın 4 aylık evliyken boşanma davası açtım halada açılı ama nasıl oldu nasıl hamile kaldım anlayamıyorum sürekli kavga etmekden konuşamıyorduk bile
Ablacım etme gözünü seveyim ya ne demek nasıl hamile kaldığımi anladım bu ne demek ??? 7 aylık hamilesin birşey demek istemiyorum

Ablacım etme gözünü seveyim ya ne demek nasıl hamile kaldığımi anladım bu ne demek ??? 7 aylık hamilesin birşey demek istemiyorum
Yav allahım ya neden yanlış anlıyorsunuz diğer yorumları da okurmusun okadar okumuşsun korunurken 4 ay içinde nasıl hamile kaldım aklım almıyor anlamında söyledim ki ilk evliliğimde3 yıl korunmasız hamile düşük hiçbirşey yaşamamışken bunları kastederek yazdım

Sizin deyimle ülkenin erkekleri iğrenç yeter yani ne alaka kendini kandıran beni kandiramaz erkek dede olsa sapığı sapık farkedin artık kadına tecavüze kalktılar hamile kadına al o evli ne değişti.Erkegin kötüsü kötü kafayı bı tarafına takan evli genç çocuk bekar boşanmış bunami bakıyor sanıyorsunuz alakası bile yok.Ebli kadınlar tacizden kocaları sayesinde korunuyor sanıyorsunuz alakası yok bilmem nerde elle tacize uğrayan insanın parmagindaki yüzük yanındaki çocuk farketmeyedebiliyor ikinci evlilik ve çocuk yerine bir fabrikaya girio herkesin ağzını kapatacak biri olmak daha evla olurdu.Cocukda şimdi bu hayatı yasayacak neyse.Yani ne diyeyim ölmekten beter hayat yaşamakta var şartları ailenizi bilemem işte koca ne ekonomiyi ne hayatı toplamaz iyice berbatda edebilir .Sartlari kabul edin kızınız umarım meslek sahibi olur

Yazdıklarınızın hepsi anlayamadım anladığım kadarıyla iyi şeyler söyledinizi varsayıyorum haklısınız ama şöyle bi gerçek var evli olduğunu gören bazı sapıklar uzaklaşıyor maalesef böyle bi gerçek var evli olmadığını gören sapıklar ise daha ısrarcı ve tehlike li oluyor ama yinede haklısınız kafayı takan evli bekar yaşlı dinlemiyor ve bu dünyaya bi kız çocuğuda getirmek allahım cidden aklımı korusun ne düşünüceğimi şaşırdım

Kendinize güvenin hayat birilerine siginmakla geçmez ilerde koca öldü evlat istemedi al yalnızsın koca öldü evlat öldü al yalnızsın çok basit anlatmaya çalışıyorum insanlardan bu kadar korkarak yaşanmaz her önüne gelen bize saldıracak değil bir önlem ıssız yerlere gitmeyi verin yasalar da korumak zorunda öyle oluyor böyle oluyor diyorsak o zaman bu yasaları daha kullanışlı hale getirecek bizi eve kapatmaktan evli kalmaya zorlamakla sorunun çözüleceğini düşünen insanları secmemeliyiz.Bunlar uzun konular korktukca bu tür insanlarda çevrede hayatda üzerinize üzerinize gelir

Kızı erkeği kalmadı hanımefendi haremde oglancilikda Osmanlı imparatorluğunda mevcuttu insanlar imparatorluklar da çok mükemmel şahane değildi yasadikmi gordukmu hayır kitaplardan anılardan anlatılanlardan.Dünya kurulalı var bunlar melek degildi eski insanlarda sadece gazete TV olmadigi için böyle açık açık bilinmiyordu kız çocuklarıda ordan burdan getirilip hareme kapatiliyordu erkek çocuğu kız çocuğu kalmadı artık sapık olan buna da bakmaz geçiniz

Ayrılıp ayrılmamaniz sizin bileceğiniz iş sadece 90 yaşında olsun 2 aylık olsun kadın olsun erkek olsun manyak insan için bunlar önemsiz .Sizde bir kadın olarak eve kapanıp yada kocayı başta tutuo bunlardan korkarak yaşamayın sesimiz çıkacak elbet evlere kapanıp erkeklerin iki dudağında ömür sürmeye gelmedik ben gelmedim canına okurum benim genel fikrim bu

Kocanız katil potansiyelinde mi? Yani ne yapıyor mesela sorununuz nedir? Ben tam anlayamadım
aynen ben de anlayamadım. boşanma korkusunu anladım da, eşinden nefret etmek falan anladım ama bunu anlayamadım

Abla sen yaşadığın bütün problemleri anlatmakla baştan hata etmişsin zaten ,bunlarda fırsat bilip ağzına geleni söylüyorlar belli ki

o zaman herkes korksun ve sırf bu yuzden evlensın, bu ulkede bekar kadın kalmasın. bu mu yani.

ya da bosanmak ıstesın ama sapıklar var dıye bosanmasın

her zaman heryerde karsımıza cıkabılır ıster bekar ıster dul dedıgımız o kötu tabırle. bunları da cok rahat yazıyorum kı anadoludan kucuk bır ılden bosanıp ıstanbula gelıp kendıne ıs bulan, sonra hatta yenıden evlenen, bır zamanlar bekar ogrencı bır zamanlar dul bır zamanlar evli halen evli derken.... ünvanlar ve hayatlar değişir, önemli olan tedbirler ve cesaret.

başımıza gelecekse de, gelir. anne baba dibinde, 70 yaşımızı görsek de yani.

önce bi kurtarmaya bakın derim çift terapistine başvurun. eğer kararlıysanız da elalem ne der diye düşünmeyin hayat sizin.

Yani artık 2. Kere evlenmişsin ne diye hemen çabuk yapıyorsun konularını geçiyorum. Biz konuşuyoruz da boşa konuşuyoruz. Ama benim merak ettiğim şeyler var
1- evlenmeden önce sevgiliyken olmayan evlenince ortaya çıkıp seni rahatsız eden şeyler neler ? Evlenmeden önce nasıl birisiydi?
2- şiddet mi var kadın cşnayetinden korkuyorsun? Eğer şiddet varsa bunu belgelendirdin mi ?
3- elalem dönsün kendi hayatına baksın olmuyorsa 5. Evlilikte biter

heryer katil sapık dolu ben nasıl yalnız yasarım demişsin...kocan koruman mı her dk yanında? Bu nasıl bir mantık. E bekar ya da bosanmış kadınlar ne yapıyor hepsi mi öldürülüyor tecavuz ediliyor? Abart istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…