Eşim ve onun melek ailesi

evlenmeden önce nasıldı ki? yani düğün zamanı vs hiç mi sıkıntı yaşamadınız da evlendiniz?
Eşimle yasamadm azcık moralm bozlsa kapıma geliyordu küs yatmayalm etmyelm diye... nişanlıyken de bir iki kez annesinin maddi sevdaları yüzünden tartsma oldu kendi aramzda cok nadir sorunmz oluyor o da normal kıskanclık boyutnda.. baska ailevi şeyler cıktı evlenince de git gide azaldı koruması onemsemesi.. annesi boyle duygu somurusu yapan biri gozyaslarnın akısından iki dk snra kahkaha atar. O duygusal hasta diyor aglaynca bn ailesi yüzünden aglaynca zırlama diyor.. bni hicbir konuda haklı bulmuyor.

kimse anne bbayı silemez ben sadece bunu belirtim ve herhangi bir olaydada haksız bulmaz kolay kolay eşine aksetiremden sen kendin haledeceksn politik olacaksın sonuna kadar
Oturup aglayasm gelıyorken gülemiyorm
Ki sesim cıkmasa da yüzüm asılıyor onlar yüzünden bn odadan cıknca niye yüüzü asık diye eşimi kışkırtıyorlar eve gecince de kavga.. bn nasıl olmlu davranablrm bunları yasarken

boşanabilirsin.

Anne olmayı ne kadar istesem de düşük yapmam da bir hayır vardı dmekki diyecek duruma geldim
Ailesiyle eşinin arasinda kalan adama çocuk yapma sakın ne zmaan sizin yapmanız aile oldunuzu annesinin babasinin yerinin ayrı olduğunu bilir ozman karar ver çocuk yapmaya yoksa kafanı çok taşlara vurursun

Ailesiyle eşinin arasinda kalan adama çocuk yapma sakın ne zmaan sizin yapmanız aile oldunuzu annesinin babasinin yerinin ayrı olduğunu bilir ozman karar ver çocuk yapmaya yoksa kafanı çok taşlara vurursun
Aileler tansmadan ne cok mutluyduk ne cok hayalmz vardıkolay vazgecemiyrm dilden bitti desem de ..

Aynı durum bizde de var çocuk yaptığıma bazen pişman oluyorum çünkü çekip gidemiyorum yoksa ailesiyle bas basa birakmak ne çok isterdim yesinler bosandiktan sonea birbirlerini diye
Cocugum olsa da gerekrse bosanrm Allahm kmseye yasatmasn da oyle seyler.. calsyrm bakarm Allahn iznyle olrsa da o güzel duygu için herseye deger

Cocugum olsa da gerekrse bosanrm Allahm kmseye yasatmasn da oyle seyler.. calsyrm bakarm Allahn iznyle olrsa da o güzel duygu için herseye deger
Bende bırakıp gitmek istyrm bazen anlasn yoklgmda beni diye.. oyle birsey yapsm geri donusu olmz bütün ilceye beni yayarlar eşimi doldrurlar..

Dertlesmek amacıyla yazdm buraya.. konusacak kimsesi olmaynca insan dha darlanıyor.bosanaym mı diye sorck duruma gelmedm şükür ama umarm iyilesr birşeyler.

dertleştin bitti gitti. yarın gelir bi daha dertleşirsin. adam düzelmediği sürece seneye gelir çocuğun 2 aylıkken gelir burada dertleşirsin. senin çözümün dertleşmek değil. ha ben çözüm aramıyorum diyosan, sen bilirsin.

Ama ben bosanmalı mıyım demedm ki.. bu durmlara geldk diye acıkladm. Evet dertlesip cozüm arıyorm.niyetimi biliyorm. Umarm oyle olmaz cocugum olrsa da ah vah etmem o boyuta gelnce gerekeni yaparm kalpte sevgi bitmeden o kararı veremm zaten hic kolay gelmiyor su an...

o zaman evlilik terapistine filan gidin. siz ağlarken zırlama diyen adam sizi sevmiyodur bence. gerçekleri görmüş olursunuz.

eşini karşına alıp kavga etmeden ailesni kesinlikle kötülemedn ben iyi olmak istyorum senşn ailen sonuçta felan diyerek bir yol izlesen

yok bea ben de gelinim
bi dene de oğlan doğurdum da geleceğe yatırım yapıyorum az şuralara iliştireyim kayıtta kalsın

o zaman evlilik terapistine filan gidin. siz ağlarken zırlama diyen adam sizi sevmiyodur bence. gerçekleri görmüş olursunuz.
biz kadınlar erkeklere göre daha duygusalız dimi kolay ağlarız hemen hemen herşeye zırlama diyen bir erkek sevmiyordur demek değildir bence gözyaşlırını o durum için gereksiz bulmuştur sadece

Bu konuda haklıısnz ne kdr kızsa da insn sevdigine oyle solemez.. kendmi degersz kıymetsz hissetttiriyo yoksa bni ailesi kolay kolay yıpratamaz biliyrm..terapist fikri yapılablr biraz sakinlesmemz gerekiyor şu an aynı evde küsüz.. umarm toparlar birbrmzi anlarz

eşini karşına alıp kavga etmeden ailesni kesinlikle kötülemedn ben iyi olmak istyorum senşn ailen sonuçta felan diyerek bir yol izlesen
Beni itecek seklde konusuyor hep barsmak için bn yaklasyrm eşime bu sefer o gelsn hatasnı anlasn diye beklyrm yine dayanamayp alttan alrm büyük ihtmal ozmn dha ılımlı olmya calscgm.. bn kendmi toparlıyorm da ailesi bir yanls dha yapnca bu sefer bn eski olayları da katıp patlıyorm kindar diyor bana.ama insn kolay untmuyor işte en ufak kotu bir sozu davransı

biz kadınlar erkeklere göre daha duygusalız dimi kolay ağlarız hemen hemen herşeye zırlama diyen bir erkek sevmiyordur demek değildir bence gözyaşlırını o durum için gereksiz bulmuştur sadece
Ona gore herseyim gereksz.. cok gamsız bnm düsündgm takıldgm seyler cok sacma gelyr ona..evet sevmiyor degldr belki ama kıyamzdı eskiden gozyasma kıymet azalms baya ki umrsamıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…