Eşim ve onun melek ailesi

Ama onlar bnm degismemi bekliyorlar tmm hep bir şikayet hep bir bahane gibi oluyor babası bile erkek haliyle bn yokken eşime bni şikayet ediyorms “yüzü cok azgın” “cok aksi inat yok deyince birseye daha hayr gelmez “seklinde.. büyükler bnm hatam varsa bile ogullarnın iyiligi için susup olsn iyi olun oglum dmeleri gerekmz mi ortada birsey yokken bnden bahsedip bni cekistriyo... kimblr daha neler soylerler eşim de bilmyrm bn yokken savunurmu bni.. yüzüme kızım boyle boyle yapma diye güzelce bana yaklasmadılar hic cünkü yüzleri yok.. evet onu yaptılar bunu yaptılar hos degil ama insanın canına tak diyor

Ogluna kiyamayan analar evlendrmeyin ya parasini yesinler ne elin kizin gunahna giriyorsunuz benimkide asla laf soyletmez kaynanami sulaledn seven bi tane insan yok akli fikri para mal mulk biktm be

Ogluna kiyamayan analar evlendrmeyin ya parasini yesinler ne elin kizin gunahna giriyorsunuz benimkide asla laf soyletmez kaynanami sulaledn seven bi tane insan yok akli fikri para mal mulk biktm be
Valla bnde oyle yastık altnda kalanlarn ne faydası olcksa bu dünyada da ahirette de Allah sabır versin size de Boyle kaynanalara da akıl fikir

Kötü cevap vermemiş ki, elleme yesin demiş ki hangi anne olsa öyle der.

Aranızdaki dinamiği bilmiyorum ama herkesin içinde , tabağı hakkında şaka yapmak yersiz.
Sanıyorum ki alıngan bir insansınız.

sen gel bir yavruyu doğur besle büyüt ,o yavru evlensin ,o yavrunun hanımı seni kocanı diğer evlatlarını dünyanın en kötü insanı bellesin , senin doğurduğun yavruya senden soğumuyor diye kin kussun....hay adaletini ....yiyim dünyaaaaaa

kimse ailesini silemez eşine ailesi için kavga edersen evliliğin kesinlikle biter ona akstermeden halediceksin kimse ama kimse ailesini haksız bulmaz kolay kolay

Kötü cevap vermemiş ki, elleme yesin demiş ki hangi anne olsa öyle der.

Aranızdaki dinamiği bilmiyorum ama herkesin içinde , tabağı hakkında şaka yapmak yersiz.
Sanıyorum ki alıngan bir insansınız.
Alınganlık da var ama aramzda bir şey konusamıyorz.. hemen atlıyor milletin içinde evlatlarını cok düsünüyor gosteriyorlar eşim herkes tarafından sevilen biri herkes agzını gozluyor konussun da gülelim diye.. yan yana otururken bile az kenara otur da oglum rahat otursn diyecek kadar karısıyor.ne var kay sende diyebilirsinz simdi. Ben orda eşek bası degilim bnde insan evladıyım onun cocugu kıymetli de ben neyim... ki bn sevdigim insanı düsünmeyip rhaatsz mı ediyorm.. dhaa nisanlıyken yagmurda ıslandık eve gittik ben kısa kolla sucuk gbi oldm eşimin montu var ah yavrum vah yavrum niye şemsiye almadın diyor siz bu ve daha adice bircok seyle karsılassanz gercekten de aa bunlar da birsey yok diyebilir misinz.

Ne kadar masum dmi evlat anaları babaları bnde bayılıyorm sorn olsn eşimle bosanma eşigne gelelm huzursz olalım diye.. hadi bn haksz sorunluym bu kadar sorn yasayan gelinlern hepsi mi suclu dmekki var erkek ailelernde genel bir sorun.

kimse ailesini silemez eşine ailesi için kavga edersen evliliğin kesinlikle biter ona akstermeden halediceksin kimse ama kimse ailesini haksız bulmaz kolay kolay
Silsin demiyorm ki sadece beni anlayıp tmm idare edelm deyip bna hakszlık yapıldgnda onları.. bn onlara yanls yaptgmda bana hatamı soylese... arayı bulsa yeter ama ailesi bize destek olmayp bn cabalayp etsem de gozunde yine onlar kıymetli.. tmm olsnlar aile... ama bni düsünüp bnm degerimi bilmeynce ne anlamı var evlilign aile olmaya calsmanın.. bana hakszlık ediyr zoruma giden tek o .. o bnm yanmda olsa üzülmemi engellemek için yolu yordamınca birseyler yapmaya calssa bn cabasını anlarm ama en ufak bir seyde bni gozardı ederse bn kendmi bu ailede evde yok gbi hissederm varlgm yoklgm birse niye evlendn ya dmeye hakkm yokmudr

evlenmeden önce nasıldı ki? yani düğün zamanı vs hiç mi sıkıntı yaşamadınız da evlendiniz?

kimse anne bbayı silemez ben sadece bunu belirtim ve herhangi bir olaydada haksız bulmaz kolay kolay eşine aksetiremden sen kendin haledeceksn politik olacaksın sonuna kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…