Eşim ve onun melek ailesi

Peki
Tek tavsiyem eşiniz "düzelene"kadar çocuk yapmayın

bende ilk başlarda böyleydim , şimdi on numara beş yıldız oyuncu oldum sayelerinde ,
bendeee oskar alirim
Kv hep haklidirr kocanin gozunde ne derse o durr
Yaa kizimon dogum vunuicin magnet secmeye gittikvde geldi tabii illa bu olsun diye tuttrdu yok dexim sise olacak parfum sor ogluma dedi attim resim beni karistirmayin dedi bende sise dedim kestirdim attim bi gor surat dustu dedigini almadim diye
Benim kizim benim dogum gunum kimse karisamaz dedim
Cunku esim alisti bu durunlara kvnin yaninda olma durumundan karismiyo agzi yandiii bayaa bi

bide bunu dene bakalim iste bihafta boyunca hep sevecen oll yanas esine gul kahkaha at sinirini belli etme accik onlar sinir olsunlar
Şu an küsüz dün babası markette kendmze aldklarmızı odemek istedi bnde ödetmedm kendm ödedm. Eşimde resmn bırak baba naparsa yapsn gbi davrandı.babası homurdanp durdu.snra biryere gitmemz gerekiyrdu ailesiyle gezdi bnde arkadan gittm babasnı gorup duymamak için. Suclu bn oldm. Kaynanam da o da ayrılırken grs bile demedi bana grs oglum dediler. Gorumcem konstu tek. Evde konsey toplanms bni konsmslardr.oglen de eşimi yemege cagrdm yemedi.. ters ters konstu.. cıktm bnde yemeden.. bu durmlar bitmeden konsmk davransmı degistrmek istmyrm. Bn ailesni idare ettkce kııymetm artcagna azalıyor.. simdilik sessz kalıp kendme bakcagm.. snrasını eşim cizecek

Darısı bizmkinin akıllanmasna insallah

haa,suanda kusse birak kus kalsin sen ne yap ac tvyi program izle eglen kendine suslen malyaj yap giyin guzelce ama kendin icin ona dwgil git muftaga o geldikten sonra ya tlf sarki ac ya tvden mutfakta mirildan kek yap pasta yap neseli ol bak bakalim noluyo ozaman o seni takmiyosa,sende takmiycannn

Cok neseli davranamasam da diger odaya gecip kendmce takılıyorm ama fikirler güzel onu düsünmüyorm sanıp neşeli oldgmu gornce belki suc bnde mi diye düüsnr

Cok neseli davranamasam da diger odaya gecip kendmce takılıyorm ama fikirler güzel onu düsünmüyorm sanıp neşeli oldgmu gornce belki suc bnde mi diye düüsnr
Beni umursamiyo diye sinirlenir o da
Bende mi sorun diye dusunur emin ol ben artik oyle yapiyorum esimcok kuserdi bana aboo delirirdim gonlunj alim kusmeyelim diye baktim ben yipraniyorum(aura migren hastasiyim cok yipranirsam hastalaniyorum felc iniyo) umursamamyi denedim ve oldu simdi kendi gelir yanima askimm diye espri yapar kendi kendine benle konusmaya baslar

Çok gecms olsn umarm hic üzmez sizi Bu sefer alttan alan gönül alan bn olmyacgm alısms sımartılmaya sen haklsn dememi beklıyor onceden nasıl kendi kendme mutlu yasıyorsam bnde evde onu gormezdn gelip yiyip içecegm

Hayır elbette var , can sıkıcı konuşmalar ancak duymazdan gelebilirsiniz.
Öyle aman aman kötü sözler değil.
Bağımlı anne türlerinden biri.

Hakaret , küfür , taciz olmadığı sürece görmeyin, eşinize dert yapmayın.
He deyin geçin hep.

Bunu yapmak çok daha kolay üzülmekten.

evet ama boyle basit seyler birike birike hep ben idare ettikce daha cok yıpranıyorm hıc saygımı bozmadm etmedm baktm olmuyor karsılık verdm.insan şişiyor yut yut fazlası gelıyor sonra takmıyor gbi goruneym diyorm yok... hakediyormym bunu diye bir sorgulamaya giriyorm eş de tek dertleeşeceblcgn insan canın oluyor bi yerde sinirlensem de üzülsem de böyle oldu diye anlatyrm o ters tepiyo ona normal geliyor hersey ama bn de annemn babamın kıymetlisiym neden beni ezmelerne degerszlestrmelerne göz yumaym evet mutlukluk için şart ama bn bir eve geln olnca bn tek kişiyim onlar 4 kişi bn hepsni memnun edemem ki... hepsni tanıyıp hepsnin yanlışını sineye cekemem ki onlar 4ü birden eşime ne anlatıyorlarsa eşim alışmamslardr dha sna diyor gelin herseye göğüs gereck neden eşiyle hzuurlu olablmek için... kaynana fln neden ugas göstermıyor oglumla eşi mutlu olsn bn uzakta da dursam arada gelr ederler diye bakmıyor olaya ... yapış yapış hicbir ağırlıgı yok kac yasna gelms ama yılışık....

haftada iki üç kez gidiyorz gidnce aglıyor dün gelmednz diye bizm bir hayatmz oldgnu oglunun bnle yan yana otrmasnı bile kabullenemiyor... bayanlar hissedr ya.. beni deli etmk için yapıyor sanki herseyi... tmm cok seviyor diyelm oglunu evlendi etti gelinin yanına dizine otrck gbi yapışmak etmk nedr tüylerm diken diken oluyor boyle düsüncesz patavatsz davranınca.. bnm annem hanımefendi çünkü.....

ilk eliliğim ailesine söz ger.remedi diye oldu.ama kötü örnk olmasın.bnm eşimsahip çıkmadı.herşey oturur belki zamanla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…