Eşim ve onun melek ailesi

naciye8789

NA
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2015
76
36
35
Ailesiyle tanıstıgımdan beri kabullenmediler beni akıllarında kim varsa artık.15aylık evliyim bir de düsük yaptım ama ne olursa olsun eşim ailesine bırakın laf soylemeyi elestirsem bile zoruna gidiyor hemen sinirlenip cekip gidiyor.Kıskanc bir kaynana ogluna bayaa düşkün.. babası da aynı dedikoducu lafcı.görümcem de aynı onlar!!! Birine bir lafım olsa bir olup bana tepki gosteriyorlar eşim de onları haklı bulup hep bana kotu konusunca ben evlilik denen şeyden iyice soguyorm.onların gercek yüzünü goremiyor cünkü eşimin yanında cok düsünceliler iyiler cok iyi rol yapıyorlar ondan ye bundan ye diye ama biliyorum zerre kadar kıymetim yok eşim yanımda olsa hepsi vız gelir ama o da benim gözyaşımı bile önemsemeyecek kadar büyülü ailesine tamam benim de yanlıslarım var cok fevriiym ama büyükler büyüklügünü yapmadı hic bir anlamda hep benden olgunluk bekleniyor.mecbur muyum sevdik ettik diye.sanki bir tek onların evladı var gormemisler 30yasında koca adamı cocuk gibi seviyorlqr laftamaddi manevi hicbir destekleri olmayan bu yalancı aileye tahammülüm kalmadı eşimle onun ailesi yüzünden kavga etmekten cok yoruldum

Malesef oyle kaynanam eşimle konusurken herseye atlıyor bir şaka yapıyorm hepsi birden bir savunma.. onlar oyle yapınca sevdigim adamı kotuluyorm resmen ne abartıyorsunz diye.. ister istemez ipler inceliyor ozman da

Korun

Neden cocuklarini severken rol yaptiklarini dusunuyorsunuz.Benim esimde ailenin en sevileniydi oyle seyler yasadimki hic boyle dusunmedim.Ama sunu biliyorum en cok sevilen en cok eziyeti goren oluyor, hayir diyemedigi icin.

Neden cocuklarini severken rol yaptiklarini dusunuyorsunuz.Benim esimde ailenin en sevileniydi oyle seyler yasadimki hic boyle dusunmedim.Ama sunu biliyorum en cok sevilen en cok eziyeti goren oluyor, hayir diyemedigi icin.
Dügünümüzde benim takılarımı almak istedi ben kendi cantama koyup anneme verdim hırszlar diye bagırdı benim aileme kaldım öyle herkes onu dinledi 10kişi zor sakinlestirdi kaynanamı. Oglunu sevse susardı cünkü onun hakkı degildi.ogluna takılan altınları vermedi bunlar kızımın hakkı diye kızını da hic sevmez hep kücük gorur.bencil bir anne eşinden bile para pul saklayan hic memnun olmayan.. benim esyalarmı kıskandı o kadar borca destek olmak yerine gitti kendne yıllardr idare edip ihtiyacı olmadıgı esyalar aldı. Sevgisi gercek olablrmi

Oyyyy en nefret ettiğim olaylar yaa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…