Eşim ve onun melek ailesi

Umarm gelinine el kızı diye yaklasan kotu annelerden olmazsnz gelininz yıllar snra arastırır bulursa bunları cok kırılır
valla bizim gelinler yandı Allah ömür versin görürsek eğer,kaynanaları internette su gibi akıyor ,şuracığa bir konu iliştirirse bdvlieber kaynanadan habersiz yanar

biz kadınlar erkeklere göre daha duygusalız dimi kolay ağlarız hemen hemen herşeye zırlama diyen bir erkek sevmiyordur demek değildir bence gözyaşlırını o durum için gereksiz bulmuştur sadece

gereksiz buldu ise bunu ifade ediş şekli zırlama şeklinde olamaz. düzgünce bence ağlaman gereksiz şu şu sebepten diyemiyor mu? veya kalkıp annesi ağladığında neden ona zırlama demiyor da karısına diyor? basbaya sevgisizlik işte.

valla erkekler bizim kadar duygusal değil diye diye odun erkekleri normalleştiriyosunuz hanımlar. yapmayın.

umarım toparlanırsınız tabi ki.

Bence boyle bi aileye verilecek en guzel cevap mutlu gozukmendir cunku acikca belli bu senin aglamani uzulmeni kirilmani istiyolar ve bundan zevk aliyolar esinle aran bozukdukca

Biz,sen iistemedik bak huzurunda yok mutluda degilsin oglum bizim tarafimizda sen bi hicsin demeye getiriyolar bi halleriyle bana kalirsa yani ben olsam inadina kavga etmem esimle hep guler yuzlu olmaya,calisrim catlasinlar bakin siz bana bunlari yapsanizda ben mutluyum seviyorum esimi de onlar ne derse desinler kapat kulaklarini lafla sakayla karisik tartisma bile acsalar kahkaha at git mutfaga pecetryi isir sinirini at geri gel gulerek
Cunku sen ne dersen dee ne yaparsan yapp esinin gozunde ailesi bi melektirr hele annesi woww dunyada bi tanedir tecrubeliyim yasadim bayaa bise bide oyle dene bakalim bi hafta boyunca degisceklermi aynimi olcaklar ( bende biktim kavgadan bayaa once artik umursamaz oldum herseye he he dedim guldum sinirimi attim kendi kendimi simdi kebdileri yanasiyo bana)

Cok fenasnzkorktm iyi ki bnm ki anlamıyor hemen ogluna soylerdi böyle böyle yazms diye
ay sen ne diyorsun benim annem de oğluşuna pek düşkün facebook yetersiz kaldı instagram hesabı açtı şimdiki nesil pek fena yapacak bir şey yok zamanında kaynanalardan dert yanan tüm teknolojik gelinler şimdi kaynana oldular bile sıra bize yaklaştı
şaka bir yana rabbim iyilerle karşılaştırsın bende çok hürmetkardım ,şu an kapıma koyasım gelmiyor ne yalan diyeyim

Umarm bn hak veriyorm biz idare ettkce boyutu artar.. once boyle sozler sonra küfür belki sonra siddet.. eyvallah dmemek lazm herrseye

Eşiniz değişmez sadece siz alttan ala ala ömrünüzden yersiniz.
Boşan diyenlere çıkışta bulunmanız da gereksiz ayrıca
Eşiniz size kıymet vermiyor
Siz göremiyor olabilirsiniz ama yazdıklarınızdan bu sonuç çıkıyor.

Evet güclü olup onlara bu zevki yasatmamm lazm

Umarm bn hak veriyorm biz idare ettkce boyutu artar.. once boyle sozler sonra küfür belki sonra siddet.. eyvallah dmemek lazm herrseye

yani. siz de ana baba evladısınız o da. yani siz onu zırlama diye azaralaybiliyo musunuz ya da kendi aileniz için kırabiliyo musunuz? hayır. o zaman onun da yapmaması lazım. ben bu zamana kadar eşimle ailesi yüzünden kavga ediyoduk hep bana kötü davranıyodu ama ben sabrettim düzeldi diyen birini görmedim.

İnsallah cok sevecegnz gelininz olrAmin Allah herkese kendi gbi insnlar nasip etsn o yeter Benim bilmiş kaynanam okuryazar degil olsa kacrmazdı sürekli ogluna yormlar yapardı

Bende gormedm valla vardr da cok nadirdir.. sonradn ailesinin yüzünü gorup pisman olan gördm ama yıpranp ettkten snra ne yapaym bni anlamasnı su an anlayp dinlemsi lazm bn orta yolu bulmaya calsrken onun umrnda degil. Bayanlar eşine kolay kolay laf soyletmez ailesni bile siler.. kotu laf soylenmese de bn ailemn yanındaykn onu koruyorm ediyrm. İnsn da karslık beklyor illa ki..

keşke olsa öyle erkek düzgünce ifade edebilen zırlama boşuna demeyecek bir erkek birazda onlrın gözünde bakmaya çalışıyoruz olaya normaleştırmiyorum ama uzun ilişkisi olupta bu laafı duymayan kadın varmıdır onlara göre bizim yaptıımız birçok şey gereksiz

Evet sevgisi ilgisi tükendi farkndaym.ama bn alttan almadan kendi bildklermi düzeltmeye calsrak onla devam etmk istmyrm.cıkısmak degil de “ boyle oldu bosanaym mı” diye sormadgm için tmm bosanablrsn gbi bir cvp beklemiyrdm kabullenmem karar vermem zor olr bosanmaya dedm cıksmadm bence

SAkın çocuk yapma

Evet sevgisi ilgisi tükendi farkndaym.ama bn alttan almadan kendi bildklermi düzeltmeye calsrak onla devam etmk istyrm.cıkısmak degil de “ boyle oldu bosanaym mı” diye sormadgm için tmm bosanablrsn gbi bir cvp beklemiyrdm kabullenmem karar vermem zor olr bosanmaya dedm cıksmadm bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…