Eşim ve Eski Sevgilisi

Eski bir anı için eski sevgililer doğru adres değil bana göre de, birşey yapmayacağım içimdeki seytana dur dedim bugün :)

Bence engellemeyin kadın kendi kendine benden etkilendi, beni unutamamış moduna girmesin. O zaman başka yerlerden ulaşmak isteyebilir. Böyle Kendini hint kumaşı sanıpta kendi egosunu tatmin etmek isteyen kadınlarımız çok var malum.

Eşinize de birşey belli etmeyin, aksine bence ona romantik bir ortam hazırlayın içimden geldi deyin ki eskisi ile iyi ki ayrılmışım desin.

Yani kadin illa eşimle birşeyler yaşamak için yazdı demek değil ama 10 yıl olmuş, adam evli çocuklu niye yazma geregi duyuyorsun, umarım düşüncesizlik yaptığını anlamıştır gerçekten
İnsanız işte, bazen yanlış yapıyoruz. İnşallah kötü niyetli değildir

Yabanilik lafımın yanlış anlaşılmasını istemem . Hani bazen başına gelmeden empati yapamazsın ya onun için kullanmıştım bu kelimeyi.
Eşimin telefonunda görsem görmemezliğe gelirim zaten . Tabi konuşma bu kadarla biterse :)
Nerdeyse çeyrek asır geçmiş aradan bir selamı hak eder bence ...
doğru değil demenize bir şey diyemem . konu başka yerlere kayar , akıl bulanırsa hakikaten yanlış olur.

Engellemedim ama bu açıdan bakmamıstim daha çok eşim okuduğumu anlamasın diye yapmadim böyle birşey.
Eski sevgilisiyle kıyas yapıp iyi ki demesi icin ekstra birsey yapmam, bunu kendime yakıştırmam :)

hiç bişey yapma. ortada sorun yok. kadın mesaj atmış. eşin de konuşmayı bitirmiş. ee.

Bende görmemezlikten geldim, ama icimden gecenlere de engel olamadım, siz böyle yazınca normal geliyor da konu eşim olunca sinir bozucu oluyor elimde değil :)

eşinin tavrı yeterince net hiç ortalığı bulandırma bence

sakın kadına mesaj atma
kadın hatalı evet ama eşin de hatalı
gereksiz diyaloga girmiş
ya cevap vermez ya da inst da engelleme var mı bilmiyrum engelleyebilir

ya da bana birdaha yazma yazabilir

sakın kadına mesaj atma
kadın hatalı evet ama eşin de hatalı
gereksiz diyaloga girmiş
ya cevap vermez ya da inst da engelleme var mı bilmiyrum engelleyebilir

ya da bana birdaha yazma yazabilir
Hiç konuşmasa daha iyi olurdu bence de ama normal muhabbetin dışına çıkmamış eşim, konuşmayı kesmiş o yüzden direk hatalı diyemiyorum,engelleme var Instagramda ama engellememis de kadını

Kadında ki şerefsizliğe bak. Heralde kendisi hala bekar. Çok sinir bozucu ama eşine helal olsun.

Senin yerinde olsam napardım bilmiyorum. Ama içim içimi yerdi benimde

bence de yazmayın ama anı yad etmek için mesaj atmıştır diyenler tuhafıma gitti. bu yad olayı 10 yıl sonra ayrıldığınız sevgilinizin çocuklu resmi üzerine mesaj yazarak mı yapılmalı bilemiyorum. basit bi davranış yoklamış alenen.

Değil mi, içi tuhaf olmus birde, bende masum bir durum olarak bakamıyorum açıkçası

On yıl geçmiş ustunden hala eski sevgilisine mi bakıyormus? Birşeyler ters gidiyor belki de hayatında eskiyi özlemiş demekki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…