Esim ve cok samimi yengesi.. (uzun)

Aykdn öyle yengrsi icin ayrilcakmisin diyor evlendikden sonra birsey demediyse ayrilmak diyor tabi ama bunfan sonra o telefona nasil bakcam ? Güven yok artik ya arkamdan yazisirsa? Is yerinde ? Ben nerdr bilcrm ve görcrm ama o kadinin numarasini alip güzelce bi saymak istiyorum
Kadına saydırın tabi ama yılanın diğer ucu kocanız.
Yengeyle değil bu karaktersizle 7/24 berabersiniz.
Güven olmadan nasıl bir arada yaşayacaksınız?
Şimdi evi terketseniz emin olun önce yengeye yazar, sonra yeni kızlar bulmasını ister. Çünkü sevmiyor sizi. Evlenmek için evlenmiş.

Şimdi evi terketseniz emin olun önce yengeye yazar, sonra yeni kızlar bulmasını ister. Çünkü sevmiyor sizi. Evlenmek için evlenmiş.
Yengeye erkeklik taslıyor bana kalırsa. Sevmediğini düşünmüyorum ben açıkçası. Ne varsa o yengede, her sözü yasa sanki.

Tatlım sen yanlış yapmışsın. Bir valiz hazırlayıp eşine diyecektin ki, tüm konuşmalarınızı okudum, beni sevmediğini anladım, ben paragöz değilim altında evde gözüm yok, al her şey senin olsun, sevilmediğim yerde durmam ben deyip çekip gidecektin.

sonra ailene ve ailesine ve de dayısına da bunları söyleyecektin. Yenge yüzünden yuvam dağıldı diyecektin sonra seyredecektin gümbürtüyü.

hala geç değil yap bunu. Kavga edip oturursan yarın yengeye bu kavgayı da anlatır sana b...kkk diye hitap ederek. Sular bulanmadan durulmaz.

Cok haklisiniz öyle yapmak gerekiyor

Keskw böyle oldugunz en basda gösterseydi..ben yazisdiklari okudukdan sonra ben nasil biriyle evlenmisim dedim.. cünkü kendini hic öyle göstermedi hep yanimda olsan beni seven sevgini hep gösteren yani tam istedigim gibi biri diyebildim ama gercek yüzü sonradan cikdi
nısanlılık donemınız olmus hıc yanınızda mesajlasıp konusmadı mı yengeyle hıc tanısmadınız mı sıze olan hareketlerı yengenın nasıldı
mesela yatak odasına bıle su parayı verdı demıs ya yengeye...orda magaza da tutumu nasıldı
mutlaka hataları olmustur da sız dıkkat etmemıssınızdır ya da duzelır sanır gormezden gelmıssınızdır cunku adamın genel hareketlerı komple falso .

Bende aynen bunu dedim ama tabi öyle dermi? Yok seviyorum ediyorum sevgimi hic mi hissetmedim gibi laflar kendime kiziyorum bana okadar sevdigini hissetirdiki okadar güvendim güvenim bosa cikdi yazik.

Bende aynen bunu dedim ama tabi öyle dermi? Yok seviyorum ediyorum sevgimi hic mi hissetmedim gibi laflar kendime kiziyorum bana okadar sevdigini hissetirdiki okadar güvendim güvenim bosa cikdi yazik.
Kötü yanı bu zaten.
Adam çok iyi oyuncu.
Size canım cicim, arkanızdan b.k, paragöz vs.
Seven adam böyle davranmaz.

Sakın evlenmeyin dicektim ki evlenmişsiniz. Cadaloz fitneci yenge ve kendini bilmez eş. Ne tavsiye versem bilemedim, boşanın demek çok tarzım değil en iyisi susayım.

nısanlılık donemınız olmus hıc yanınızda mesajlasıp konusmadı mı yengeyle hıc tanısmadınız mı sıze olan hareketlerı yengenın nasıldı
mesela yatak odasına bıle su parayı verdı demıs ya yengeye...orda magaza da tutumu nasıldı
mutlaka hataları olmustur da sız dıkkat etmemıssınızdır ya da duzelır sanır gormezden gelmıssınızdır cunku adamın genel hareketlerı komple falso .

Yengeyle hic tanismadim konusmadim..hep ben yokken yazmis veya gizki gizli yazmis
Ya para yönden oda pahali seyler hep aldi eve.. yani ucuzuna hic bir zaman gitmedi ama onlari yengeyi anlatmamis.. benim teyzem damat tarafina biz dügünsüz kiz vermeyiz demisdi.. esimda hemwn onu anlatmis yengesine ve diyorki az kalsin cok kolaysa git kendin yap teyzesi.. neden dememis ? Susup oturdu agzini acmadi. Yengesine karsi cok laflari var kendini öyle bi göstermis ki ama gercrkden anlattigi dedigi gibi biri dwgil ondan ben cok saskinim

Ben olsam eşimin ağzına s...
Sonra yengesini arar onun ağzına s...
Sonra kayınvalideme konuşmaları gösterirdim
Sonra gidip eşimin dayısına karınla yeğeninin konuşmaları böyle bu ne demek diye onada gösterirdim
YAPARIM ACIMAM GİRSİNLER BİRBİRİNE hiçte gocunmazdım NET😎

Yengeyle hic tanismadim konusmadim..hep ben yokken yazmis veya gizki gizli yazmis
Ya para yönden oda pahali seyler hep aldi eve.. yani ucuzuna hic bir zaman gitmedi ama onlari yengeyi anlatmamis.. benim teyzem damat tarafina biz dügünsüz kiz vermeyiz demisdi.. esimda hemwn onu anlatmis yengesine ve diyorki az kalsin cok kolaysa git kendin yap teyzesi.. neden dememis ? Susup oturdu agzini acmadi. Yengesine karsi cok laflari var kendini öyle bi göstermis ki ama gercrkden anlattigi dedigi gibi biri dwgil ondan ben cok saskinim
ya cok uzgunum bunları yazarkende okudugunuzda uzulecegınızı bıldıgım ıcın ekstra uzgunum ama
esınız yengeden hoslanıyor ve tabırı caızse onu tav etmek ıcın mı desem ılgısını cekmek ıcın mı desem ne desem bılemedım yengenın agzına gore serbet verıyor o yenge ıcın yazıyor bunları hakkınızda hanı sankı sızle mecburı evlenmıs kapı acıyor yenge zaten baaaayyyaaaa acık kapılı bellı ıkısıde bırbırlerıne masallah...

annenıze daha cok sinir oldum ben bosanma bır yenge ıcın demıs ya , ya ne ıcın bosanılır kı ılla kuma alıp eve mı getırmesı lazım anlamadım. annenız ıcın bu normal gelebılır ama genel toplum duzenı ve aıle bırlıgı ıcn normal ılıskıler normal sohbetler degıl ve esınızın coklu kısılıgı falan var heralde psıkolojısı de bellıkı normal degıl evlı kalırsanız bırde bu adamdan cocuk yapıp cogaltacak mısınız

dogrusu ne bılıyorsunuz bence kendınıze kotuluk etmeyın

Savunmadi yanlis olsugunu kabul etti ama onlsr sadece öyle yazilan seyler dedi seninle kavga edincr sinitle öyle yazdim ben dedi yazdiklarimin hic bir anlami yok dedi.. sevmedigim bir insanle neden evleneyim mutsuz olayim dedi ben seninle mutluyum hic mi görmedin anlamadin sevgimi bu bir ayds diyor ama inanmiyorum hersey yapmacik geliyor.. yengesi o kizls olursan beni unut demks.. ben o yengryi cok kötü ellemek istiyorum onunds iki tane kizi var.. o kadini arasam olur mu? Icim cok dolu ona karsi
Ben olsam yengenin eşine atarım o yazışmaları, haketmiş.
Eşiniz sizinle yurt dışına gelmek için evlenmiş olabilir mi? O nerde yaşıyordu?

Son düzenleme:
ya cok uzgunum bunları yazarkende okudugunuzda uzulecegınızı bıldıgım ıcın ekstra uzgunum ama
esınız yengeden hoslanıyor ve tabırı caızse onu tav etmek ıcın mı desem ılgısını cekmek ıcın mı desem ne desem bılemedım yengenın agzına gore serbet verıyor o yenge ıcın yazıyor bunları hakkınızda hanı sankı sızle mecburı evlenmıs kapı acıyor yenge zaten baaaayyyaaaa acık kapılı bellı ıkısıde bırbırlerıne masallah...

annenıze daha cok sinir oldum ben bosanma bır yenge ıcın demıs ya , ya ne ıcın bosanılır kı ılla kuma alıp eve mı getırmesı lazım anlamadım. annenız ıcın bu normal gelebılır ama genel toplum duzenı ve aıle bırlıgı ıcn normal ılıskıler normal sohbetler degıl ve esınızın coklu kısılıgı falan var heralde psıkolojısı de bellıkı normal degıl evlı kalırsanız bırde bu adamdan cocuk yapıp cogaltacak mısınız

dogrusu ne bılıyorsunuz bence kendınıze kotuluk etmeyın
Katılıyorum.
Hiç normal değil aralarındaki ilişki

X