Esim ve cok samimi yengesi.. (uzun)

Savunmadi yanlis olsugunu kabul etti ama onlsr sadece öyle yazilan seyler dedi seninle kavga edincr sinitle öyle yazdim ben dedi yazdiklarimin hic bir anlami yok dedi.. sevmedigim bir insanle neden evleneyim mutsuz olayim dedi ben seninle mutluyum hic mi görmedin anlamadin sevgimi bu bir ayds diyor ama inanmiyorum hersey yapmacik geliyor.. yengesi o kizls olursan beni unut demks.. ben o yengryi cok kötü ellemek istiyorum onunds iki tane kizi var.. o kadini arasam olur mu? Icim cok dolu ona karsi
Almanyadayım demeseniz bu kadın bızım basımızdakı yenge belası dıyecegım , onunda ıkı kızı var ..

Aslında konuşmaların hepsini dayıya gönderip karısının ne haltlar yediğini anlatmak gerekir ama bu tarz kadınlar zaten kocalarını sindirmiş oluyorlar

Bukadar konusfuklarini biliyor ama ne konusduklarini bilmiyor sanirim cünkü yengesi hep yazismalari siliyormus dayiya anlatmak lazim ama bana kim inanir ?
Yazismalari kaydettim ama telefonuma esimin haberi yok tabi

ee adam bari boynuzlarını törpüler , tövbestagfurullah
Benim başımda da aynı beladan vardı şükür uzaklaştı biraz gelip gitmiyor mahalleye , böyle adamların inan umurlarında değil karım benden uzak olsun benımle ugrasmasında kıme bela olursa olsun kafasını yasıyorlar .

Bukadar konusfuklarini biliyor ama ne konusduklarini bilmiyor sanirim cünkü yengesi hep yazismalari siliyormus dayiya anlatmak lazim ama bana kim inanir ?
Yazismalari kaydettim ama telefonuma esimin haberi yok tabi
Canım benim anlatacaksın , üzerine de göndereceksın mesajları ister inansın ıster ınanmasın onu baglar sen herseyı acıga cıkardıgın zaman vıcdanlı olan ınsanlar varsa o aılede gereken dersı verırler onları sakın sılme senın elınde kanıt hepsı ıyı saklaman lazım ,

Yok pismanim dedi öyle konusmasina ben izin verdim dedi.. ama onun söylediklerini ben hic ciddiye almadim dedi ama inanmiyorum görüsmeye kesdi ama bende o kadina söykemek istedigim bir kac cümle var yengesi ona o kizla olursan beni unut yazmis bende esime dedim eger yengenle devam görüsürsen asil sen beni unut.. ama iste eger arkamdan konusursa ? Güvenmiyorum ne yapcagimi bilmiyorum gidip kayinvaldeme anlatayim mi? Ama iste o da oglunu tutar ki
Aynen öyle. Kv oğlunu tutar.
Anneniz neden sizi tutmuyor peki?
Buna çok üzüldüm.
Ayrıca eşiniz yalancı.
Açıklaması berbat.
Hem sizi aldatmış başka kızla. Hem yengeye hem size bir sürü yalan söylemiş.
Yalan ağzında yuva yapmış.
Nasıl güveneceksiniz?

Böyle iğrenç kişiler insanın ağzını bozduruyor işte , adama demezler mi sen kimsin de tehdit ediyorsun benden uzak dur diye madem çok meraklı dayısını boşasın yeğenini alsın rezil kadın

Aynen öyle cok igrenc bi kadin tabi esim öyle borsey yazmadi diyor ama yazdi !! Kendim okudum o kadin az degil bide namazini kilan bi kadin 5 vakit namaz kiluyormus.. böylelrrinden korkacaksin iste ici kötü onun

Buna çok üzüldüm.
Ayrıca eşiniz yalancı.
Açıklaması berbat.
Hem sizi aldatmış başka kızla. Nem yengeye hem size bir sürü yalan söylemiş.
Nasıl güveneceksiniz?
Klasik anne savunması , başka insanlar için yuvanı yıkma adını çıkarma , işe gidip geliyor kötü alışkanlığı yok ne güzel eviniz var oturuyorsunuz millet bunu bulamıyor seni dövse aldatsa daha mı ıyı bırsuru sacmalık bu tarz anneler genelde boyle seylerın arkasına sıgınarak kızlarını savunmuyorlar , kendı annemden bılıyorum

Buna çok üzüldüm.
Ayrıca eşiniz yalancı.
Açıklaması berbat.
Hem sizi aldatmış başka kızla. Nem yengeye hem size bir sürü yalan söylemiş.
Nasıl güveneceksiniz?

Aynen öyle artik inanmiyorum ve güvenmiyorum ve ne yapcagimi da bilmiyorum.. o kizi istemedim diyor o yazismalarda istiyormusum gözüküyor ama ben sadece yengeme öyle yazdim diyor.. o öylr inansin diye hersey bana bakiyordu dedi herkezi ben yönlendirdim dedi.. senden ayrildikdan sonra önüme cikan bi kizla evlencrkdim yeterki ikimizde kurtulalim demis ama inanmiyorum.. öfkryle hareket ettim diyor..

ayrılırdım
kıme nasıl davranması gerektıgını bılmeyen mesafesını korumayan herseyı herkese anlatan daha ergenlıkten cıkamamıs bır ınsanla zaten evlenmemem gerektıgını en basından bılırdım, evlendıysem de sonu zaten bosanma olur cunku balık bastan kokmus

Klasik anne savunması , başka insanlar için yuvanı yıkma adını çıkarma , işe gidip geliyor kötü alışkanlığı yok ne güzel eviniz var oturuyorsunuz millet bunu bulamıyor seni dövse aldatsa daha mı ıyı bırsuru sacmalık bu tarz anneler genelde boyle seylerın arkasına sıgınarak kızlarını savunmuyorlar , kendı annemden bılıyorum
Kadının değerini bu anneler düşürüyor işte.

Aynen öyle cok igrenc bi kadin tabi esim öyle borsey yazmadi diyor ama yazdi !! Kendim okudum o kadin az degil bide namazini kilan bi kadin 5 vakit namaz kiluyormus.. böylelrrinden korkacaksin iste ici kötü onun
Allah böyle insanları nasıl biliyorsa öyle yapsın , onun adaleti şaşmaz ,
şimdi sizde ki son durum nedir ? ne zaman bildiğini eşine söyledin ?

Tatlım sen yanlış yapmışsın. Bir valiz hazırlayıp eşine diyecektin ki, tüm konuşmalarınızı okudum, beni sevmediğini anladım, ben paragöz değilim altında evde gözüm yok, al her şey senin olsun, sevilmediğim yerde durmam ben deyip çekip gidecektin.

sonra ailene ve ailesine ve de dayısına da bunları söyleyecektin. Yenge yüzünden yuvam dağıldı diyecektin sonra seyredecektin gümbürtüyü.

hala geç değil yap bunu. Kavga edip oturursan yarın yengeye bu kavgayı da anlatır sana b...kkk diye hitap ederek. Sular bulanmadan durulmaz.

Aykdn öyle yengrsi icin ayrilcakmisin diyor evlendikden sonra birsey demediyse ayrilmak diyor tabi ama bunfan sonra o telefona nasil bakcam ? Güven yok artik ya arkamdan yazisirsa? Is yerinde ? Ben nerdr bilcrm ve görcrm ama o kadinin numarasini alip güzelce bi saymak istiyorum

Aynen öyle artik inanmiyorum ve güvenmiyorum ve ne yapcagimi da bilmiyorum.. o kizi istemedim diyor o yazismalarda istiyormusum gözüküyor ama ben sadece yengeme öyle yazdim diyor.. o öylr inansin diye hersey bana bakiyordu dedi herkezi ben yönlendirdim dedi.. senden ayrildikdan sonra önüme cikan bi kizla evlencrkdim yeterki ikimizde kurtulalim demis ama inanmiyorum.. öfkryle hareket ettim diyor..
Ben olsam ayrılırdım sanırım.
Çünkü adam arkanızdan sürekli kuyu kazmış. Dedikodunuzu yapmış.
Yenge dış kapı mandalı da böyle bir yalancıyla yuva ne kadar sağlam olabilir ki?
Yarın birgün hamile kalsanız yengesine ben istemedim o tecavüz etti der, o kadar karaktersiz.

Aykdn öyle yengrsi icin ayrilcakmisin diyor evlendikden sonra birsey demediyse ayrilmak diyor tabi ama bunfan sonra o telefona nasil bakcam ? Güven yok artik ya arkamdan yazisirsa? Is yerinde ? Ben nerdr bilcrm ve görcrm ama o kadinin numarasini alip güzelce bi saymak istiyorum
İyi bir ders vermen gerekiyor ki için soğusun ,

Bu nasıl anne?? SEn onu boşver, akıllı kadın içgüdüsünü dinler. Sen yapman gerekeni yap, annei asla dinleme.

ayrılırdım
kıme nasıl davranması gerektıgını bılmeyen mesafesını korumayan herseyı herkese anlatan daha ergenlıkten cıkamamıs bır ınsanla zaten evlenmemem gerektıgını en basından bılırdım, evlendıysem de sonu zaten bosanma olur cunku balık bastan kokmus

Keskw böyle oldugunz en basda gösterseydi..ben yazisdiklari okudukdan sonra ben nasil biriyle evlenmisim dedim.. cünkü kendini hic öyle göstermedi hep yanimda olsan beni seven sevgini hep gösteren yani tam istedigim gibi biri diyebildim ama gercek yüzü sonradan cikdi

X