Eşim teyzem için bir daha bizim eve gelmesin dedi. Sinirimden çatlayacağım

Vallaha hic kafani takma güzelim,

Beyfendiler kusura bakmasin, dünya onlarin etrafinda dönmüyor, sirf onlarla evlendik diye tapulu mallari degiliz, ailelermizi akrabalarmizi bir kenara atip 24 saat her allahin günü onlarla ilgilenemeyiz, sen galiba esini cok kötü alistirdin... ne bu ya japon yapistiricisi gibi yapismis sana...tamam ilgi sevgi güzel hosta fazlasi bogar insani....kaydirigubbakcemile

Bundan sonrada sen teyzene git, madem onun yaptigi saygisizliya tahamül edemiyorsun kadincagizi hic davet etme yazik zor durumda kalmasin:nazar:

hayatta bensiz iş harici bir yere gitmez ne yaparsak beraber yaparız. Alıştırma değil hatta bneimle ilgilenmiyorsun bile der. Hasta olsa onun benle ilgilendiği kadar ben ilgilenmem doğrusu. o öylemi ilacından tut nane limonuna masajından tut eliyle yemek yedirmeye kadar ilgilenir. Ben se okadar onunla ilgilenmem. Takmıyorum ama hoş karşılamıyporum biliyorum içinde bi kötülük yok büyük ihtimalle benim zıttıma yapıyor. ben eşim olmadan bir yere gitmem asla gidersem sadece eşimle giderim ister hoşlanır ister hoşlanmaz

eşinizin bu davranışları ne olursa olsun bir terbiyesizlik eşiniz henüz çocuk demek ki ..misafire böyle davranmak utanç verici artık teyzen bi daha gelmez zaten...bu nasıl iğrenç bir muamele ya kadın yanına gitmiş ve kadın giderken kalkmamaış bile yerinden tepkinizde haklısınız aynısını onun akrabasına yapsanız ne yapar acaba beyefendi?

nerden bulayım şekerim bize gelen giden bir akrabası yok ayrıca bunu kendime yakıştıramam.

Çok iyi etmişsin ağzının payını vermekleŞeniz
Teyzene takmasının sebebini senin sigara içişin olarak göstermesin boşuna:kızgın:
Kadıncağız daha eve girmeden başlamış saygısızlığa:kızgın:
Sende onun ailesine yap aynısını bakalım nasıl olacakkötükedihüso

Muhtemelen teyzenizle size söyleyemediği bir mevzusu var. Öyle sigara içirtiyor diye tepki veriyorsa kusura bakmayın aptallık ediyor.
Bence olayın iç yüzünü öğrenmeye çalışın. Size gerçekleri söylemiyor gibime geldi.
Ama genede her ne olursa olsun eve gelen misafire saygısızlık asla kabullenilecek bir şey değildir.

Olayın başka içyüzü yok arkadaşlarım teyzeme gıcık okadar. başka bir sebep olsa o zaten anlatır bana. biraz geçensene ortada bişey yokken teyzemlede iyi anlaşıyorlardı taki geçensene bayramda oraya da gidelim bir yerde uzunca oturunca vakit biraz geç olmuştu başka zaman geliriz dedi bende teyzemi özledim bayram nasıl olsa gitmek istiyorum dedim zıtlaştık. ondan beri teyzemin bir suçu olmamasına rağmen teyzeem zıt gidiyor. bunun altında başka birşey yok. teyzem herşeye rağmen kocandır beni boşver ben gidince sarıl öp boşver dedi. orası benim de evim tabiki gelecek tabiki gidecek ister istesin ister istemesin bu konuda kesinlikle taviz vermem.

canım cevabını güzel vermişsin. tabiki ailenden istediğini çağırırsın. Sen de onun ailesinden insanları veine davet et bakalım. Böylece sinirleri yatışır belki.

sende onun ailesinden biri için aynı kelimeyi kullan bakalım ne tepki verecek,teyze anne yarısıdır bir insan evladı bebeği olsun diye tüp bebek yapacagını bile bile al siğara iç dermi yaa aklım mantıgım almıyor,elbette içiyorsan çaresizlikten içiyorsundur arada kalmana çok üzüldüm canım umarım herşey yoluna girer.

esin hatali olabilir ama bence eger teyzenin size gelmesi evliliginizi bu kadar etkiliyosa sen ona gidersin disarda görüsürsün .Bence cok fazla sorun etme bunu üstelik teyzende hissediyosa senin yuvan yikilacagina o gelmesin ne olacak.Sana görüsme demiyo anladigim kadariyla eve gelmesini istemiyor

bu sadece görgüyle alakalı bişey.ne söylesen ne anlatsan boş eşine.çünki görgüsüz.yaptığı çok yanlış.ama teyzenin sana gelmemesinden başka çare de yok.bunu teyzene uygun bi dille anlat.ama eşine de aynı şeyin bi gün kendi başına gelebileceğini mutlaka hatırlat

benim fikrim birascik farkli arkadaslar kizmayin...
esin ayip etmis cünkü kapindan iceri düsmanin girse güler yüzlü olmak zorundasin sev yada sevme farketmiyor...
ama bence esinin teyzeni sevmemesindeki sebep sadece sigara konusu degil gibi!yani belki teyzenin bi dedigi zoruna gitmistir,belki bisey duymustur,hani buda mümkün bisey sonucta...
bence esine fazla kizma,evliligini etkileyecek disardan ne etken varsa onlari uzlasmayla hallet derim.
bu bi cesit esler arasinda kiskanclikta olabilir,deneme yanilma yoluyla izle bakalim esinin davranislarini..

cnm eşinde bı yerde haklı sakın yanliş anlama teyzene tavrında kesınlıkle haksız ama yanlızlık ve kıskançlık piskolojisiyle yapmış olabılır bıde erkekler ayıp nedır kadınlar kadar önmsemıyorlar ben yanlış bışı yapsam kımse görmesın derım eşimse başkalarının düşüncelerıne bu kadar takılma der demek ıstedığim erkekler nezaman canı ne ısterse ona göre harket edıyolar ama bu cok yanlış bunu onlara uygun bı dılle anlatmak lazım ve eşinin sana şimdiki tavrı nasıl sana karşı mahcupmu yoksa umursamaz yada inatcı bı tavırmı sergiliyo sen sıkma canın olurmu:teselli::1hug:

Yok aramız gayet iyi beni öpücüklere boğuyor aramızda zaten fazla bir sorun yok sadece haksızlığı sevmiyorum. haksız yere teyzeme düşmanca davrandı ve bu beni üzdü kim olsa üzülür. Fazla İnatçı değildir enazından konu ben olduğumda suratım asık olsun o dayanamaz bana. Aramızda sorun yok ben sadece içimdekileri dökmek istedim çünkü haklı olarak sinirliydim. Ona zaten yanlız olmasından dolayı fazla üstüne gitmiyorum bende ona aynı diğerleri gibi yapsam olurmu hiç.Canım çok sağolasın

benim fikrim birascik farkli arkadaslar kizmayin...
esin ayip etmis cünkü kapindan iceri düsmanin girse güler yüzlü olmak zorundasin sev yada sevme farketmiyor...
ama bence esinin teyzeni sevmemesindeki sebep sadece sigara konusu degil gibi!yani belki teyzenin bi dedigi zoruna gitmistir,belki bisey duymustur,hani buda mümkün bisey sonucta...
bence esine fazla kizma,evliligini etkileyecek disardan ne etken varsa onlari uzlasmayla hallet derim.
bu bi cesit esler arasinda kiskanclikta olabilir,deneme yanilma yoluyla izle bakalim esinin davranislarini..

Canım benim benim evliliğimde bir sorun yok şuanda gayet iyiyiz anlaşıyoruz ama ben sizlerle dertleşmek içimi dökmek istedim. Ogün zaten böyle birşeyi kabul edemeyeceğimi söyledim. Teyzem eşimi kıracak üzecek birşey hayatta söylemez. Aslında çokda iyiydiler eşimle ikimizinn zıtlaşmasından sonra geçensene bayramda gidilim diye ısrar edince eşim geç oldu bende teyzemi epeyden görmüyorum özledim gidelim dedi orda bir zıtlaştı o gün bugün teyzem ne yaptıysa sanki teyzeme gıcık gidiyor. O oalydan sonra gidelim dedikçe gitmemek için bahaneler buluyor. durum bu . Eşimle aramız gayet iyi bir sorun yok. Aslında öyle bir insan değil eşim ama takmış işte. Bana mantıksız geliyor ama yapacak bişey yok.

bu sadece görgüyle alakalı bişey.ne söylesen ne anlatsan boş eşine.çünki görgüsüz.yaptığı çok yanlış.ama teyzenin sana gelmemesinden başka çare de yok.bunu teyzene uygun bi dille anlat.ama eşine de aynı şeyin bi gün kendi başına gelebileceğini mutlaka hatırlat

Eşimin böyle birşey başına gelmesi için akrabalarının gelmesi gerekiyor. Ama bir Allahın kulu gelmiyor maalesef keşke gelseler bende ağırlamaktan mutluluk duyarım. Aslında görgüsüz biri değil ama tabii yaptığı kabalık afedilir cinsten değil. Ama takmış. Beni sayıyorsa bi daha yapsın aynı şeyi valla dünyayı ona zindan ederim bunu gayet iyi biliyor:jeyyar::jeyyar: bi daha böyle birşey diyebileceğini sanmıyorum o biraz cesaret ister. :jeyyar:

X