eşim şuan hapiste ve ben kendimi çok eksik hissediyorum

tek tesellim bu zaten,girdi aklı başına gelsin bidaha üzmesin bizi,anlasın değerimizi(buzamana kadar çok kavgamız oldu ama şiddet olmadı ,oyüzden sırf oyılın cezasını herşey yolunda giderken nasıl verirler aklım almıyo( olduğu zaman atsalardı içeri aklı başına gelirdi cezasını çekerdi bukadarda perişan olmazdım çocuklarla,çünkü 2008de bebeğim yoktu henüz(

Son düzenleme:

kusura bakma ama etten puften bişi için adam ceza evınde degil resmen karısını yaralamış hem daha sonra yapmayacagının garantısını nerden verırır?allah korusun kavga olur gözü döner .yazık o cocuklara cidden annesıne boyle yapan bır baba olucagına babasız olsunlar karıısına zarar veren ailesine cocuklarınada zarar verırebılır allah korusunnn. yanarım yanarım o cocuklara. annenın evıne fln gıtsene cocuklarını alıp

peki düzelecek mi sence ya da eşin öyle mi düşünüyor? sana kızmıyor mu senin yüzünden hapisteyim diye? çıkınca ters tepki vermeyeceğinden eminsen çocukların için İnşallah düzelir evliliğiniz.

ozaman ya yilbasinda yasanan olay yüzünden, yada baska senin bilmedigin bir suc yüzünden girdi hapise simdi.
yahu anlatsana sunu bize dogru düzgün , niye girdi simdi :44:

E adam yaralamadan içerde adam. Neyla yaraladı seni??

ya kahretsin bunu baştan söylesenizya,ben diyorum nereye yazdım herkez bıçaktan bahsedip duruyo
ben bıçaklanmadım ben o yazıyı arkadaşlarıma yazmıştım geçen,espiri olsun diye ,çünkü sorduğu soru şuydu,eşin neden girdi içeri adam yaralama falanmıydı diyince,evet adam yaralama vardı o adam bendim dedimbildiğiniz dayak yedim ben nekadar hasar gördüysem onuda benzetmiştim hatta oda rapor almıştı,4ayda benim cezam vardı,ama tekrarlanmadığı için bişey olmadı,ama tekrarlanmadığı halde eşim i neden çağırdılar gir diye anlamadım

Son düzenleme:
ozaman ya yilbasinda yasanan olay yüzünden, yada baska senin bilmedigin bir suc yüzünden girdi hapise simdi.

canım bayan eşiyle 2008de tartışmış adam bayanı yaralamış..ondan sonra şikayet etmiş..sonra şikayetinden vazgeçtiği halde kamu davası devam etmiş davada yeni sonuçlanmış..ama onlar barışmışlar 2de çocukları olmuş..ama 4 sene önceki yaralama olayının cezası kamu davasını mütaakiben yeni verilmiş bilmem anlatabildimmi..

ne bilim konusahibi ikidebir anlamadim niye böyle oldu deyip durdu, e o anlamassa ben hic anlamam dimi

4 ay da konusahibine ceza verilmis simdi adam cikar kadini iceri alirlarsa sirayla akli baslarina gelsin diye :2:

Yaa herkes şaşırmış nasıl üzülürsün vs diye bu onun bileceği iş ikisininde hakkında hayırlısı olsun yargılamak bana düşmez.
Ben asıl şunu merak ettim bir avukat yok mu yaa cevap verecek... İkinci bir suç olmadı celpteki tarih kavgamızın tarihiydi diyor ayrıca onun da 4 ay cezası varmış, tekrarlanmadığı için ceza almamış ama burada bir tuhaflık yok mu????

Hadi diyelim ki başka suçu var eşinin onun haber yok e o zaman niye celpde kavga tarihi yazıyor???

Bu durumda o da 4 ay ceza aldığına göre ona da aynı celpden gelmesi gerekmez mi???

Ayrıca böyle durumlarda karşı taraf şikayeti çekse dahi hapse girme durumu söz konusu mudur - ya da sadece erkek için mi söz konusu???-

Son düzenleme:

Triendy sakladıgın bir şeyler var.

Bu adam 2. bir suça karışmasa ,
neden içeri alsınlar?

Denetimli serbestliğin süresi 5 yıldır.
5 yıl içinde adli bir vakası olmaması gerekiyor.

İçeri aldıklarına göre var yani...

Son düzenleme:
dayak olayından 4 yıl sonra mı eşini hapse atıyorlar şaka gibi:26:ne diyeceğimi bilemedim bu süre zarfında şiddet tekrarlanmamış eşn düzelmiş çocuklarında olmuş umarım yakın zamanda kocan yuvasına döner
bence sen iyi bir avukatla görüş mutlaka bir çözüm yolu vardır:44:

ya daha girmeden bigün öncesinde ayaklarıma kapanıyodu af diliyodu,istemedğin bişeyi yaptım diyodu pişmanım diyodu,(bu işte ne frikik ne aldatma nede başka bi şey var)tek suçu benim nefret ettiğim kadınla yan yana foto çekinmiş olması,hatta inanmayıp arkadaşlarının telefonundaki çekilen fotolarıda göster onlarda çekinmişmi dedim,onu bile gösterdi,şapa oturdum suçlıycak bişey kalmadı affetmek için düşünürken hatta süründürürken celp geldi,ve gittii,oyüzden o bana değil kendine kızsın,ben dedim zaten sen beni bukadar üzdünya kırdınya allah veriyo işte cezanı git aklın başına gelsin 5ay yatta,ayrı kalda bizden belki düzelirsin dedim,,bana senin yüzünden hapisteyim demeiyo hakkıda yok zaten,o kendi işlediği suçun cezasını çekiyo,
aynen arkadaşın dediği gibi,ben anlamadım diyorum çünkü cidden kafam basmıyo varsa bi açıklaması yapın,nasıl oluyorda olayın geçtiği günlerde yada aylarda olsun ceza verilmiyorda herşey bitmiş barışmısız 2bebemiz olmuş,temyiz ettirdik diye bişey çıkmaz diye rahatız 4yıl geçmiş ve şap diye cezanız var çekin neymiş efendim temyiz kabul edilmemiş,günaydın yani ne diyim
ne bilim konusahibi ikidebir anlamadim niye böyle oldu deyip durdu, e o anlamassa ben hic anlamam dimi

4 ay da konusahibine ceza verilmis simdi adam cikar kadini iceri alirlarsa sirayla akli baslarina gelsin diye :2:

bu devletten herşey beklenir şaşırmam inanki

canım gerçekten öyle olsa neden aldılar ozaman içeri,bak gelen kağıtta yazan şeyleri ilk sayfaya ve geçtiğimiz sayfalara yazmıştım görmedin heralde okusana başka bi suçtan değil o yılki suçtan

Son düzenleme:

][/QUOTE]

Arkadaşım;

Senin önceki konun açıga kavuşmadan
Yani eşinin senden ne gizlediğini ögrenmeden önce
celp gelmişti.

Şimdi burada neden lafı çeviriyorsun yahu? !!!

Son düzenleme:

Yani mutlaka ikinci bir suç mu gerekiyor??? Ama celbdeki tarih kavgamzın (4 yıl öncesinin) diyor konu sahibi....:44::44:

ya tabiki üzülür trendy, anliyorum onu ben
tamam dayak yemis sikayetci olmus, ama sonra barismislar esini af etmis bidaha olmamis aradan bunca sene gecmis.
esi aniden hapise girmis , belki isinden olacak adam, manevi maddi hertürlü zorluklar yasiyorlar , kolay degil hani.
adam trendiyi yeniden dövseydi derdim iyi olmus girsinde akli basina gelsin ama böyle

trendy bacim senin su 4 aylik cezanida bir arastiriver kamu davasi filan olmusmusmu bikac ay sonra senide süpriz bir sekilde iceri almasinlar

bide eger emin degilseniz öyle gidipte karakola sikayetci olmayin bundan sonra, bak cocuk oyuncagi degil sikayetci olmak , kimsenin gözünün yasina bakmiyorlar :2:

adam düzelmese bu kadın 2 çocuk yaparmıydı hiç....iyiyce abarttınız haaa

arkadaşımı da abisi darp etmişti oda karakola gitti ama kaç yıl sonra bilmiyorum onuda aynı bu şekilde hapse almışlardı paraya dönüşmüştü suçu galiba yani olabiliyo böyle bi kaç sene sonra karar gelmesi

Yani mutlaka ikinci bir suç mu gerekiyor??? Ama celbdeki tarih kavgamzın (4 yıl öncesinin) diyor konu sahibi....:44::44:

Evet 2. defa aynı ya da başka bir suç işlemesi gerekir...
Yoksa ne hükmü kalacak denetimli serbestliğin...
İmkanı yok yani.Eşinin hakkında tekrar bir şikayet olması gerek...

Triendy;

Daha önceki konunda o gece yani hani eşini bırakıp,
sonra onu aldattıgını söylediğin gece,
sonra ertesi gün celp gelmişti hani,
buraya gelip yazmıştın,
acaba ablam mı şikayet etti demiştin.

Komşular, ablan vs vs mutlaka bir şikayet var ortada.
Celp de aynı şey yazıyorsa,
yine aynı sebeptendir o zaman...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…