eşim saf mıdır ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Simdi ayni tarz konuyu bir erkek acsa topa tutardik burda. Evlenmissin esini begenmiyorsun diye. Dolayisiyla ben size sadece “ask bitmis simdi mantikla bakiyorsunuz bu sebeple de esinizi begenmiyorsunuz” diyorum. Sevmediginiz adami daha fazla utandirmayin bence. Ayrilin,begendiginizle evlenin o zaman. Mesaj atip adami uyarmak nedir,aynisini esiniz size yapsa agziniza geleni soylerdiniz

Olmesini beklemek cok uzun surmez mi? Bosanmak diye bir secenek varken hele

Adam normal yada degil ona biz degil uzmanlar karar verebilir.
Ama su zamanda trafik de kavga edem adam normal degildir.
Hırlısı var,hırsızı var.
Esiniz kendi halinde bi insan sanırım.
2 de cocuk varmıs.
Adamdan utanmanıza üzüldüm.
Napcaksınız hırt adamla,sokakta cok var onlardan

Ben esimi tutmaya calisiyorum inip millete satasmasin diye
Elalem kocasini begenmiyor

İlk mesajınızı ‘ yazık kıyamam ‘ diyerek okudum. Eşiniz belli ki biraz safça biri, anladım az çok ne demek istediğinizi. Sizin için de onun için de çok zor bir durum, siz sürekli onun arkasını toplamaya çalışıyorsunuz o ise sizin kurduğunuz baskılardan boğulup daha fazla saçmalıyor muhtemelen.
Yaptıklarınızı pek doğru bulmadım, mesaj çekerek uyarmak çok utanç verici. Bana yapılsa ben de o an yerin dibine geçer nasıl davranacağımı bilemem sanırım.
Eşinizle evlenmeden önce flört etmişsiniz, aile bireyleriniz sizi uyarmış ama siz bu durumu o zamanlar sorun etmemişsiniz. Ve diyorsunuz ki şu an eskiye göre çok çok olgun.
Yani sizin , eşinizin bu tavırlarını önemsemediğiniz zamanlara göre adamcağız bir hayli yol da almış. O zaman sorun ne? Niye sonradan problem ettiniz? Sevginiz bittiyse günahtır daha fazla üzerine gitmeyin adamcağızın. Herkes kendi yoluna baksın.

Ölsün isteyecek kadar kötüyse herşey boşanmak neden bir seçenek değil sizin için.

Bence birseyi yok. Bazi insanlar olur olmadik seylere fazla heyecanli tepkiler verirler yada sacmalarlar kimi zaman . Yada sizin olmasini istediginiz yapmasını istedgnz seyleri gereksiz bulurlar. Bende ailemin onunde çocuklasirim yada kimi zaman olaylari abartarak heyecanli gibi görürüm yada sacmalayarak insanların bana gülmesine sebep olurum ama gayet zeki ve saglikliyim cok şükür ne bilim dogal seyler bunlar ama size batmaya başladığından acaba düştü diyemi kafası böyle diye inandırmissiniz kendinizi.

Yaa uğraşma adamla bırak narin olsun işte... Benim eşim trafikte laf atana biz arabadayken dayilanir atışır çok kızarım yaa çoluk çocuk arabada sen niye artistlik yapıyorsun bir zarar verecekler derim. Ama dinlemez üstüne bide bana bağırır. Bana heyecanla hic birşey anlatmaz hic bir zaman gözlerinde heyecan görmedim... HeP sinirli hep ciddi. Arkadaş ortamımda beni takip eder ciddi olmam konusunda uyarır kkuzenlerimle kıskanır konuşturmaz. Konustugumda gozleriyle beni takip eder....

Eşiniz işinde gayet başarılı ve saygın bir adammış. Okulunda da hiç aksama olmadığını, başarılı olduğunu anlatmışsınız ayrıca herkesin ona akıl danıştığını söylemişsiniz. Peki siz neler yaparsınız, çalışıyor musunuz ? Sizde işinizde eşiniz kadar başarılı mısınız ? Artı özellikleriniz nedir ? Zeka ölçütünüz nedir ? Kısır günlerinde millete laf sokmak mı zekilik oluyor sizin için. Ya da herkesin içinde milletle ağız dalaşına girmek... Eğer eşinizin bir problemi olsa bu bilinmez miydi. İki çocuk yapana kadar hiçbir şey gözünüze batmadı da şimdi mi battı. Bence karakterleriniz zıt, yetişme tarzlarınız faklı hepsi bu. Lütfen eşinizle birlikte ıq testi yaptırın, sonucunuda buraya yazın çok merak ettim gerçekten özellikle sizin ıq unuzu...

Son düzenleme:
Yani cocukca bi sey anlatan biri bence icindeki cocugu öldurmemis biridir.ben hasretim ya iyi niyetli,kavgaci olmayan insanlara..icindeki cocugu yasatan vicdanli insanlara..bu toplum nahif insanlara salak,kibar insanlara aptal muamelesi yapiyo ya deli oluyorum.trafikte kavga etmiyomus,laf atan sapikla kavga etmiyomus,cocukca seyler soyluyomus. Bosan ya ben evlencem senin kocayla

Bazı insanlara rahatlık batıyor bu olsa gerek. Hemcinslerim kızacak ama beğenmediğiniz adamın koynuna da girmeyin ekmeğini de yemeyin NET ! evlenmeden önce bunu fark etmemen mümkün değil bence bile bile evlendin tek hoşuna giden bahsettiğin gibi işi mesleği mevkisi çok da bir açıklama yapmaya gerek yok bence

Sormak istediğim her şeyi tek tek sormuşsunuz.

Iq düşük olsa iş hayatında başarılı olamaz. Kişilik ile mi ilgili acaba? Ya da duygusal zeka ile ilgili. Nöroloji ya da psikiyatri anlar bunu.

Bence çok nahif bir eşiniz var :) İşindeki performansından da belli ki zekasında herhangi bir problem yok. Bazı insanlar toplum içinde nasıl hareket edeceğini bilemez. Sizi de iyi anlıyorum muhtemelen ben de olsam çocukça davrandığı zamanlar rahatsız olurdum. Eğer seviyorsanız olduğu gibi kabul etmekten başka çareniz yok gibi çünkü değişebileceğini zannetmiyorum

sende iki güne konu açarsın ozaman:d

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…