esim iyi biri ama ben evliligimde hic mutlu degilim

Eşin hiç eş olmamış sana bu nasıl bir duygusuzluktur ya? Ha eşin ha duvar

İyi bir eş olamayan adam iyi bir insan da değildir bana göre. Sen evdeki güzelim karınla 2 kelime etme, 2 güzel söz söyleme, dışarı çıkartma, cinsel ihtiyaçlarını görmezden gel sonra iyi insanım de. Valla bence bir insanı tanımak icin asıl aynı evde yasamak gerek, bu adam hiç de iyi bi adam değil.

Adam kendini sevgililik döneminiz de belli etmiş kadınların hatası evlenince değişir düşüncesi evlenince de değişmeyince aman çocuk yapayım değişir artık çocuk olunca da değişmeyince o zaman dank ediyor. Sizde de öyle olmuş maalesef ...

Aslında adam en başından belli etmiş. Seni seviyorum demek seven biri için bu kadar zor olmaz . Yaptıklarıyla da sevgi gösterdiğini sanmıyorum çok üzgünüm ama ya eşiniz sizi sevmiyor yada gamsız, ruhsuz bomboş adamın biri. Okurken adam benim bile ruhumu emdi zamanla sizi daha da tüketir bu durum.

Konuşmak çözüm mü bilmiyorum ama ben dedikten sonra benimle ilgilenecek zorla iki güzel söz söyleyecekse benimle zorla ilişkiye girecekse onu da istemezdim. Bence siz onu görmezden gelin evde hiç yokmuş gibi. Kendi kişisel alanınızda mutlu olun. Umursanmamak neymiş görsün. Düzelmezse de maddi durumunuzu ayarlayıp ayrılın

Eşinin iyiliği nerede. Yolda ki dilencilere
Para mı veriyor yoksa

Üzgünüm ama seni sevmiyor bariz belli
cinsellik konusunda acik acik konustum dedim ki ya aldatiyosun ya beni sevmiyosun yada bu konuda sagliksal bi problemin var , ayrica bunun icin doktora da gitti bi sorun cikmadi biz sertlesme durumu yasiyoduk tbi ayda bir olunca bu kacinilmaz oluyo doktorda oyle soylemis duzensiz iliskiden dolayi diye ilac verdi 2000 liraya aldi o ilaci iliskiden 2 saat ince icmesi gerekiyomus ama sadece iki kere kullandi , ya bana diyo ki mesela ilaci iciyim mi bana diyorum neden soruyosun deki ilaci ictim ben haberin olsun yani esine bunu demek bu kadar mi zor neymis o oyle isteyemiyomus

Eşinin iyiliği nerede. Yolda ki dilencilere
Para mı veriyor yoksa
ya nasil diyim kotu sozu yoktur kavgasi yoktur isten evine gelir bisey istesem hayiri cok yoktur ama bunlar beni mutlu etmiyo sorun bendemi acaba diye dusunuyorum ister istemez ama yok isin icinden cikamiyorum

evet malesef yaptiklariyla da gosteremiyo hani dedim ya iyi insan bana iyi davraniyo guzel davraniyo ters biseyi yok yani ama o herkese karsi oyle yani bana ozel birsey degil oyle olsa belki derdim ama diyemiyorum , konustum onu da yaptim dedim ki biz daha 5 senelik evliyiz bu sekilde sence nereye kdar gider bundan 5 sene sonrasini ben sana soyleyeyim mi ya bosaniriz ya aldatirsin ya aldatirim dedim acik acik yuzune bunu dedim bi 10 gun farklilasti duZeldi gibi oldu simdi yine ayni ve ben kendimde sunu fark ettim artik biseyleri bende istemiyorum icimden gelmiyo oyle sogumusum ki ve cok uzuluyorum gercekten suan su cumleyi yazarken aglamaya basladim inanin napicami hic bilmiyorum

inanirmisiniz tam anlamiyla oyle oldu sevgiliykende cok sohbet muhabbetimiz yoktu , isten cikinca 1-2 saat gorusurduk onda da yaptigimiz her seferinde bi cafede oturup cay icmek olurdu be haftada bir kez , kendimce dusunurdum ikimizde isten geldik yorgunuz saat gec oldu evlenince boyle sorunlarimiz olmaz farkli olur evlendik degisen hicbirsey olmadi dedim cocuk olsun kesin degisiriz ikizlerim oldu ve asla pisman degilim iki cocuk dunyaya getirdigime onlar iyiki varlar ve hep ikizlerim olsun cok istedim rabbim nasip etti cok sukur simdi de gelinen son durumumuz bu malesef

gercekten boyle mi dusunuyosunuz aklimdan gecmiyo degil ama yuzune bakinca boyle dusundugum icin vicdan azabi cekiyorum
Iyi biri olmasi evliligi surdurmeye sebep değil ki, ki kime gore neye göre iyi?
Dövüp sovmuyor diye mi iyi? Iyi de bu olmasi gereken zaten mesela?
Sizi yatakta mutlu etmiyor, ilgilenmiyor, yalniz birakiyor, kaliteli zaman gecirmiyorsunuz, her sekilde ofsayt bir adam bana gore. Bunlari yapamiyorsa neden var ki? Bostan korkuluğu mu?

Eşin kendine çeki düzen vermezse sonu uçurum bu ilişkinin.Böyle evlilikmi olur çok soğuk ve sıkıcı geçiyor günleriniz.
zaten soyledim bu evlilik boyle gitmez biz 5 senede bu hale geldiysek bundan bi 5 sene sonrasi ya bosaniriz ya aldatirsin ya aldatirim dedim bi 10 gun falan degisti duzeldi ama sonra yine ayni taaas ayni hamam

Sizinki ev arkadaşlığı. Bana bu yetiyor derseniz devam. Yok değilse aile terapisi oda olmadı sonu ayrılık başka çare yok yani

“seni seviyorumu 5 yilda maksimum onu da 4 kere falan soylemistir sevgililik donemimizde hele
hic soylemedi ben zorla nikahimizdan sonra soyltmistim “ Şu cümle bile yetti.Bu kadar sevgi fakiri birine neden evet dediniz ki

Cinsellikle ilgili konuda birşey diyemem ama duygusal yönden ilgisizlik hat safhada. Eşinizle oturup konuşmanız gerekirse çift terapisine ikna etmeniz gerekiyor. Baktınız olmuyor restinizi çekin. Ben eşinizin sizi sevmediğini düşünmüyorum bu arada sadece sevgisini belli ettiremiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…