esim iyi biri ama ben evliligimde hic mutlu degilim

No offense ama adam gay ya da hormonal problemleri var. Direkt soramıyorsan telefonundan kesin bir şeyler bulursun varsa. Bir şey yoksa doktora gidip tahlil yaptırsın. Testesteron yerlerde, esterojen de yok.
Ayda yılda bir birlikte olan bir adam karısı o şekilde karşısındayken üstüne atlamalı, bilimsel bir gerçek. Maalesef dünyayı olduğu gibi aileyi de hormonlar yönetiyor.

yanlis konuya yazmisim
konu sahibi cok özür diliyorum.
umarim tez zamanda bu evlilik denen seyi bitirir ve cocugunla gercekten mutlu bir hayat surersin, evde enerji emen bir canli olmadan

Ben oğlağım eşim başak. Gün içinde bin kere sarılıp öpüşüp koklaşıyoruz bizim burçlar bozuk mu

Benim eşimde oğlak. Öyle hergün 3 defa sevişelim modunda değil ama koltukta otururken bile elimi tutar, öper. Günde 393939 beni sevdiğini söyler. Her sabah kalpli mesajlar atar. 10 yıldır değişmedi.
Oğlakların çok hakki yeniyor. Bence en sevgi pıtırcığı burçlardan biri

Mantığımızla hareket ettiğimiz doğru ama mantığımız zaten eşimizle mutlu olmanın böyle güzel temaslardan geçtiğini biliyor

Maşallah de, benim eskisi selam bile vermiyordu. İkizler burcuydu. Burçla alakası yok ya, insan iyi bir eşse, karısını seviyorsa, her burçta iyi eştir.

Kiz migren süper yazmışsın hahaha çok süper bayıldım bu yoruma

Aslında adam öncesinde kendini saklamamış ki.

Bu şeye benziyor; pazardan aldığın salatalığın eve gelince muza dönüşmesi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…