Eşim-instagram-gizli hesap görme

Eşinizi direkt pc başına oturtup ya bu hesabın şifresini gir ya da seni boşarım deseniz? Daha çabuk sonuç alınır gibi.
Bana ait değil bilmiyorum derse ısrarla o durumda cinnet geçirsen ne fayda bende bu cevapla tatmin olmucam biliyorum.
O yüzden yapmıyorum.

1 takipcisi varsa uzgunum bir kadindir ve onunla konusmak icin acilmistir o hesap.Kac gonderisi var
Hiç gönderi yok.Ekleyen arkadaşlardan cevap beklicem.Bugün, yarın, bir ay...
Anca takipcilerini görünce rahat eder içim.
Ama bugün yine de bi sorucam bakalım.

Edevlet açıkmış madem, üzerine kayıtlı nolara da bakın madem. 92 ile biren var mı?
Bunlar ne güzel bilgiler ya
Baktım ama iki bildiğim hattı görünüyo sadece.
Bugün kendisine sorucam bakalım ama asıl takip edenlerden takipci fotosu gelirse o zaman içim rahat edicek sonuç ne olursa olsun.

Ya hesabı olsa ne olur ki benim eskiden 2 hesabım vardı biri normal bana ait öteki daha çok ünlüleri falan takip etmek için şimdi direk kendi hesabımdan takip ediyorum istediklerimi bu kötü birşey değil hepimiz herkese bakıp izliyoruz

Şimdi tekrar istek attım, haberdar edeceğim sizi.

Eski düzen sanal seksleri “snapchat” üzerinden yürürdü. Hatta kullananlar yığınla dolu. Onu kullanamayanlar fake anonim instagram hesaplarına yöneldi düzinelerce örnekleri var.

Bu hesap sahibinin kullandığı cihaz Huw..i Y6 2019
haberiniz olsun.
Eki Görüntüle 3101225
Hesaba giriş yapmadan kullandığı cihaz bilgisine nasıl ulaştınız anlamadım o kısmı sifre unuttum diyerek demişsiniz ama daha detaylı anlatir misiniz merak ettim
Sony var huw varsa benim bilmediğim yerdedir
Daha artık bu kadar uğraşıp telefon aldıysa da yani ...
7. Sayfaya kadar okudum bence bir yanlışlık var hesapla ilgili. Eşinize ait olsa ve böyle şeyler için 2.bir telefonu olsa sizin gördüğünüz cihazda kullanıcı adı ve şifreyi neden unutsun?Yani bu işler için kullandığı ayrı bir telefonu varsa bu işleri oradan halleder ve sizin görme ihtimaliniz olmaz.

Hesaba ait son iki rakamı görülen telefon numarası eşinize ait olan bir numara değilmiş, bu iş için yeni numara almış olsa yine aynı yere geliyoruz, bu kadar dikkatli olan biri sizin göreceğiniz başka bir cihazdan neden giriş yapıp delil bıraksın? Hesap da alt tarafı stalk için açılan boş bi hesap zaten.

Daha önce arama geçmişini falan görmüşsünüz gizli is çevirme konusunda çok dikkatli biri değil bence o yüzden bulduğunuz hesap muhtemelen eşinize ait değil ya da başka bi durum var. Şu şifreye ve mail adresine tam olarak nasıl ulaştınız orayı kısa bir özet geçebilir misiniz bana? E devletten bi şey bakmak için almıştınız, o sırada şifreler vs çıktı ama o şifreler nerede çıktı edevlet giriş ekranında mı? Yani siz çıkan hesap ismini ve o numaraların instagram hesabına ait olduğunu nasıl anladınız? İnstagram giriş sayfasında değil başka yerde bulmuşsunuz çünkü anladığım kadarıyla ve zaten eşiniz instagram kullanmıyormus. Bu kısmı gerçekten anlamadığım için soruyorum. Yardımcı olmaya çalışıcam netleşirse

Bugün kendisine sorucam bakalım ama asıl takip edenlerden takipci fotosu gelirse o zaman içim rahat edicek sonuç ne olursa olsun.
Sormayın bence sakin olun. Eğer düşündüğünüz durum varsa ve adam arkanızdan iş çeviren bi sahtekarsa gerçeği de soru sorarak öğrenemezsiniz haliyle. Şüpheniz varsa ispat etmenin bir sürü yolu bulunur sakin olun sadece

Fark ettiyseniz profilde kayıtlı olan numara da 92 ile bitiyor. Bence oradaki numara rastgele girilen bir şey değil

Bu olay sadece gmail hesaplarında geçerli. Hotmail hesaplarında böyle bir olay yok. Hesaplarını korumak isteyen kullanıcılar hem telefon numarasıyla bağlanıyor hem de telefonlarına gelecek kod ile. Şifremi unuttum kısmında da eğer kullanıcı hesabını telefonuna bağladıysa, kullandığı telefonun modeli görünüyor "x modeline bir kod gönderdik" diye

Değişen sadece uygulama isimleri :/

Şöyle e devlete giricektim.
Kendi tcsi yazılıydı otomatik şifre önerdi ve şifreleri yönet diyodu bende tıkladım.
Kayıtlı şiflere vardı işiyle alakalı e devlet vs. Biraz daha aşağı indiğimde kayıtlı olmayan şifrelerim kısmında instagramı gördüm.
Bende daha önce girmiş olabilirdim görüdüğüme çok şalırmadım ama tıkladım.
İnstagram sayfası açıldı.Aktif kullandığı iki maili kullanıcı adına tıklayınca otomatik belirdi artı olarak bu numara yazılmıştı.
Merak ettim kendi instagramımda baktım böyle bir hesap var mı diye karşıma yabancı isimli bu hesap çıktı numarayı yazınca.
Numaraları yazarken bile yoktur ya diyodum ama hesapla karşılaşınca şok oldum numaların bu kadar denk gelmesi tesadüfi değildi.
Uzun saatlerini bilgisayarda geçirdiği için ikinci bi telefonu olsa da bilgisayarından da açmış olabilir çünkü günün büyük saati evden pcden devam ediyo işi.

Hala sormadım evet sormıcam.
Benim mantıkta öyle arkadan iş çeviriyosa yalanı da söyler.O yüzden cevap tatmin etmez beni.
Neyse ya öyle veya böyle çözücem.Ona sormadan, bu kez sakin ilerliyorum.

Bir gün önce bi tedirgin oldu halim tavrım yansıdı sanırım sorun mu var dedi yo yorgun hissediyorum sadece dedim.Ertesi sabah telini aldım erken uyanacağı tuttu.Salonda oturuyorum teli diğer koltukta, aklına bi şey takıkıyosa bana sorabilirsin dedi ( hee sorayımda ıhla tısla surat yap olanca tavrı ben yiyeyim) yoo fotoğraflarımı attım kendime öyle bi derdim yok whatsappına bile girmedim dedim öyle kapandı.

merhaba,
benim de pek kullanmadığım bir emailim ile instagramda garip bir fetiş hesabi açılmış yıllar önce, ben bundan yıllar sonra gelen bir email ile haberdar oldum. takipçi ve paylaşım sayıları esinizinkine benziyordu. belki esinize de böyle bir şey olmuş, o da kontrol etmek için hesaba girmiş olabilir mi? çok mu hüsnüzan yoksa?

tedirgin olması da şüphe uyandırıcı. eğer email sifreleri kayıtlı ise direkt hangi emailden girildiyse şifre değiştirerek girin, sonrasını kendisi düşünsün.

Eğer hesap eşinize ait ise bence gizli olmasının tek sebebi eşinizin eşcinsel ya da biseksüel eğilimli olması olabilir.. Kadın ismi ile açılmış hesap ve yabancı bir isim bu sadece erkeklerin dikkatini çeker, bu kadar gizlilik ve dikkat bir erkek için çok fazla bu kadarı için 2. Bir hayat denebilecek kadar büyük bir şey olabilir, cinsellik ile ilgilide sorunları varmış... Kadınlarla olan ilişkikeri kamuflaj olabilir, evliliğide aynı şekilde. Yargılanma korkusu yüzünden gerçek cinsel eğilimini saklıyordur.

Merhaba kolay gelsin telefonunda kullandığı Google hesabı ile PC de kullandığı Google hesabı aynı ise eşinizin telefonundan Google 'a girip ayarlar kısmında şifreler var onların üzerine basınca hem e postası hem de şifresi otomatikmen görünür o şekilde bakabilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…