Eşim-instagram-gizli hesap görme

İphone da var mı o özellik
İlk defa duydum

Sağlam bir tesadüf oldu.Benimde bir yanım onun mu derken bir yanımda yok ya başka bi şey olmuştur diyo.
Başka bi şeyin cevabı yok ama.
Ondan başka kimse kullanmıyo pcyi.
İnstaya pcden gireceğini sanırım çünkü uzun saatler pcyle.
Fotoğrafını çekmeme gerek yok sürekli ulaşabilir haldeyim.İki maili ve o numaralar var
Formatta atılmıştı pcye aslında 8 ay kadar önce bütün bilgiler gitmiş olmaz mıydı ki

Postegroyu iptal etmeden silmeseydiniz,otomatik yenileme yapıp ücret kesiyor.
İptalini yaptım ama kontrol edicem yine hafta dolunca.Hesabı anında çalmaya çalışıyolar ama gerçketen fake hesapla girmek lazım.
Daha da kullanmam zaten işime de yaramadı.

Bakıcam.Teşekkür ederim.
Pcde buna baktım zaten ama ek bişgi orada var kı diye yine de kontrol edicem.

Şifre değiştir dediğimde kullandığını bildiğim bütün emailleri yazdım.Hepsine hesap bulunamadı dedi.

Muhtemelen maç, haber vs takip etmek için açtı. Benim de var öyle hesabım. Ana hesap kirlenmesin diye o hesaptan bakıyorum magazin haberlerine falan. Şu an kullanmıyordur bile

Son durum nedir araftagibi?
Olurda takip edenlerden birini kabul ederse
takip ettiklerinin kim olduğu haberi gelirse ancak o zaman bazı şeyleri oturtucam kafamda.
Harici hiç bir yöntemle bi bilgiye ulaşamadım veya farklı bi şeyle karşılaşmadım.
Sabır ve sükunetle bekliyorum bu sırada eski benden eser kalmamış onu keşfediyorum.Olgunlaşmak mı, duyarsızlaşmak mı, sevginin azalması mı nedir onu bilemedim veya güven mi
Ondan şüphe ettiğim bi dönemde değildim onunda etkisi var sanırım.İlk gün ki panik halini atlattım, beklemedeyim.Yeni yöntem duydukca da deniyorum.

Size özelden yazıcam

Rica ederimm isinize yaradiysa ne guzel hepimiz biriz burda

Ben de attım bakalım duruma göre yazarım da kötü niyetli olanlar mesaj atıp karınız görün sitesinde konu açmış yazabilir durum aleyhinize dönmesin.

Ben de attım bakalım duruma göre yazarım da kötü niyetli olanlar mesaj atıp karınız görün sitesinde konu açmış yazabilir durum aleyhinize dönmesin.
Teşekkür ederim.O ihtimali hiç düşünmedim.
Ancak bir erkek, bir erkeğe kendince yardım etmek amaçlı bunu yapar sanırım.Sitede erkeğe denk gelirse bu konu artık orası için yapılıcak bi şey yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…