Eşim-instagram-gizli hesap görme

Aaa ben bilmiyordum. Şimdi baktım kendi telimde. Şifreleri kaydet kapalı. Açmak mı lazım. Bir de ikinci bir hesap varsa onlarda görülürmü.

Merhaba konuyu bastan sona okudum dedektif ruhum kabardi ve o bir takipciyi buldum kullanici adi bts.nzmy bunun takip ettiklerine bakin onceki sayfalarda yazdiginiz esinizin hesabi oldugunu dusundugunuz profili takip ediyor hatta karsilikli takiplesiyorlar bence fake bir hesap acmis ona buna bakiyordur cok kafaya takılacak bisey değildir

Anladım şimdi ilk kez gördüm dediğiniz yeri. Şifreleri yönet kısmında daha önceden kullanıp değiştirdiğim instagram hesabımın kullanıcı adları çıktı haliyle şu anki şifrem ile açılmıyorlar. Ben o paylaştığınız numara ile bulduğunuz hesabın eşinize ait olduğunu düşünmüyorum başından beri. O numara bence başka bir şey. Hatta direkt şifrenin kendisi olabilir. O şekilde bi hesaba ulaşmanız da tesadüf olabilir. Yani o bulduğunuz hesap kesinlikle eşinize ait diyemeyiz. Keşke o an bi fotoğrafını çekseydiniz şifreleri yönet kısmının ya da çektiniz mi? Bazı ip kodlarını da numara olarak kaydetmiş bende mesela. Hala aynı şeyi düşünüyorum pcden instagrama gireceğini sanmam. Belki bilgisayarınızı kullanan başka birine aittir. Çok uzun zaman önce kullanmış bile olsa sifre orada çıkıyor baktım şimdi benimkinde kuzenimin hesabı falan çıktı

Yani instagramda hesabı var mı yok mu anlamak istiyorsanız telefonuna odaklanın bir haltlar karıştırıyorsa telefona bakın. Bazı telefonlarda ikinci alan diye bir sey var mesela bundan haberiniz var mı? Tek telefonu iki telefon gibi kullanmanıza yarıyor. İkinci alana geçtiğinizde ilk alan tamamen deaktif oluyor. Bu özelliği bilmiyorsaniz sabaha kadar kurcalayin bulamazsiniz.

Helal olsun kız nasıl buldun Allah aşkına

Bravo:)

Nazmiye sanırım, gercekte hesabı da, biosunda var gibi. O daha az, takipcili. Esmer bi kadın. Gercekse:)

Baktım hesaba ne saçma bi hesap.
İlk fake kabul edip sonra vazgeçmiş heralde anlamadım.
Bts.nzmy bi hesap daha öneriyo bts.nzmy ... ikisinde de şu çekil çocuklar var paylaşımlarda aynı kişiye ait sanırım.
Ama bizim durumla çok kel alaka duruyo.
Bence bi şey çıkmıcak burdan ya
Bravo ve çok teşekkür ederim bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…