Eşim-instagram-gizli hesap görme

Merhaba kolay gelsin telefonunda kullandığı Google hesabı ile PC de kullandığı Google hesabı aynı ise eşinizin telefonundan Google 'a girip ayarlar kısmında şifreler var onların üzerine basınca hem e postası hem de şifresi otomatikmen görünür o şekilde bakabilirsiniz
Aaa ben bilmiyordum. Şimdi baktım kendi telimde. Şifreleri kaydet kapalı. Açmak mı lazım. Bir de ikinci bir hesap varsa onlarda görülürmü.

Merhaba konuyu bastan sona okudum :dondurma: dedektif ruhum kabardi ve o bir takipciyi buldum:KK15: kullanici adi bts.nzmy bunun takip ettiklerine bakin onceki sayfalarda yazdiginiz esinizin hesabi oldugunu dusundugunuz profili takip ediyor:KK16: hatta karsilikli takiplesiyorlar bence fake bir hesap acmis ona buna bakiyordur cok kafaya takılacak bisey değildir

Şöyle e devlete giricektim.
Kendi tcsi yazılıydı otomatik şifre önerdi ve şifreleri yönet diyodu bende tıkladım.
Kayıtlı şiflere vardı işiyle alakalı e devlet vs. Biraz daha aşağı indiğimde kayıtlı olmayan şifrelerim kısmında instagramı gördüm.
Bende daha önce girmiş olabilirdim görüdüğüme çok şalırmadım ama tıkladım.
İnstagram sayfası açıldı.Aktif kullandığı iki maili kullanıcı adına tıklayınca otomatik belirdi artı olarak bu numara yazılmıştı.
Merak ettim kendi instagramımda baktım böyle bir hesap var mı diye karşıma yabancı isimli bu hesap çıktı numarayı yazınca.
Numaraları yazarken bile yoktur ya diyodum ama hesapla karşılaşınca şok oldum numaların bu kadar denk gelmesi tesadüfi değildi.
Uzun saatlerini bilgisayarda geçirdiği için ikinci bi telefonu olsa da bilgisayarından da açmış olabilir çünkü günün büyük saati evden pcden devam ediyo işi.
Anladım şimdi ilk kez gördüm dediğiniz yeri. Şifreleri yönet kısmında daha önceden kullanıp değiştirdiğim instagram hesabımın kullanıcı adları çıktı haliyle şu anki şifrem ile açılmıyorlar. Ben o paylaştığınız numara ile bulduğunuz hesabın eşinize ait olduğunu düşünmüyorum başından beri. O numara bence başka bir şey. Hatta direkt şifrenin kendisi olabilir. O şekilde bi hesaba ulaşmanız da tesadüf olabilir. Yani o bulduğunuz hesap kesinlikle eşinize ait diyemeyiz. Keşke o an bi fotoğrafını çekseydiniz şifreleri yönet kısmının ya da çektiniz mi? Bazı ip kodlarını da numara olarak kaydetmiş bende mesela. Hala aynı şeyi düşünüyorum pcden instagrama gireceğini sanmam. Belki bilgisayarınızı kullanan başka birine aittir. Çok uzun zaman önce kullanmış bile olsa sifre orada çıkıyor baktım şimdi benimkinde kuzenimin hesabı falan çıktı

Hala sormadım evet sormıcam.
Benim mantıkta öyle arkadan iş çeviriyosa yalanı da söyler.O yüzden cevap tatmin etmez beni.
Neyse ya öyle veya böyle çözücem.Ona sormadan, bu kez sakin ilerliyorum.

Bir gün önce bi tedirgin oldu halim tavrım yansıdı sanırım sorun mu var dedi yo yorgun hissediyorum sadece dedim.Ertesi sabah telini aldım erken uyanacağı tuttu.Salonda oturuyorum teli diğer koltukta, aklına bi şey takıkıyosa bana sorabilirsin dedi ( hee sorayımda ıhla tısla surat yap olanca tavrı ben yiyeyim) yoo fotoğraflarımı attım kendime öyle bi derdim yok whatsappına bile girmedim dedim öyle kapandı.
Yani instagramda hesabı var mı yok mu anlamak istiyorsanız telefonuna odaklanın bir haltlar karıştırıyorsa telefona bakın. Bazı telefonlarda ikinci alan diye bir sey var mesela bundan haberiniz var mı? Tek telefonu iki telefon gibi kullanmanıza yarıyor. İkinci alana geçtiğinizde ilk alan tamamen deaktif oluyor. Bu özelliği bilmiyorsaniz sabaha kadar kurcalayin bulamazsiniz.

Merhaba konuyu bastan sona okudum :dondurma: dedektif ruhum kabardi ve o bir takipciyi buldum:KK15: kullanici adi bts.nzmy bunun takip ettiklerine bakin onceki sayfalarda yazdiginiz esinizin hesabi oldugunu dusundugunuz profili takip ediyor:KK16: hatta karsilikli takiplesiyorlar bence fake bir hesap acmis ona buna bakiyordur cok kafaya takılacak bisey değildir
Helal olsun kız nasıl buldun Allah aşkına 🤓

Bravo:)

Nazmiye sanırım, gercekte hesabı da, biosunda var gibi. O daha az, takipcili. Esmer bi kadın. Gercekse:)

Baktım hesaba ne saçma bi hesap.
İlk fake kabul edip sonra vazgeçmiş heralde anlamadım.
Bts.nzmy bi hesap daha öneriyo bts.nzmy ... ikisinde de şu çekil çocuklar var paylaşımlarda aynı kişiye ait sanırım.
Ama bizim durumla çok kel alaka duruyo.
Bence bi şey çıkmıcak burdan ya
Bravo ve çok teşekkür ederim bu arada😍😍

X