Eşim-instagram-gizli hesap görme

Yani instagramda hesabı var mı yok mu anlamak istiyorsanız telefonuna odaklanın bir haltlar karıştırıyorsa telefona bakın. Bazı telefonlarda ikinci alan diye bir sey var mesela bundan haberiniz var mı? Tek telefonu iki telefon gibi kullanmanıza yarıyor. İkinci alana geçtiğinizde ilk alan tamamen deaktif oluyor. Bu özelliği bilmiyorsaniz sabaha kadar kurcalayin bulamazsiniz.
İphone da var mı o özellik
İlk defa duydum

Anladım şimdi ilk kez gördüm dediğiniz yeri. Şifreleri yönet kısmında daha önceden kullanıp değiştirdiğim instagram hesabımın kullanıcı adları çıktı haliyle şu anki şifrem ile açılmıyorlar. Ben o paylaştığınız numara ile bulduğunuz hesabın eşinize ait olduğunu düşünmüyorum başından beri. O numara bence başka bir şey. Hatta direkt şifrenin kendisi olabilir. O şekilde bi hesaba ulaşmanız da tesadüf olabilir. Yani o bulduğunuz hesap kesinlikle eşinize ait diyemeyiz. Keşke o an bi fotoğrafını çekseydiniz şifreleri yönet kısmının ya da çektiniz mi? Bazı ip kodlarını da numara olarak kaydetmiş bende mesela. Hala aynı şeyi düşünüyorum pcden instagrama gireceğini sanmam. Belki bilgisayarınızı kullanan başka birine aittir. Çok uzun zaman önce kullanmış bile olsa sifre orada çıkıyor baktım şimdi benimkinde kuzenimin hesabı falan çıktı
Sağlam bir tesadüf oldu.Benimde bir yanım onun mu derken bir yanımda yok ya başka bi şey olmuştur diyo.
Başka bi şeyin cevabı yok ama.
Ondan başka kimse kullanmıyo pcyi.
İnstaya pcden gireceğini sanırım çünkü uzun saatler pcyle.
Fotoğrafını çekmeme gerek yok sürekli ulaşabilir haldeyim.İki maili ve o numaralar var 🤷🏻‍♀️
Formatta atılmıştı pcye aslında 8 ay kadar önce bütün bilgiler gitmiş olmaz mıydı ki

Postegroyu iptal etmeden silmeseydiniz,otomatik yenileme yapıp ücret kesiyor.
İptalini yaptım ama kontrol edicem yine hafta dolunca.Hesabı anında çalmaya çalışıyolar ama gerçketen fake hesapla girmek lazım.
Daha da kullanmam zaten işime de yaramadı.

Merhaba kolay gelsin telefonunda kullandığı Google hesabı ile PC de kullandığı Google hesabı aynı ise eşinizin telefonundan Google 'a girip ayarlar kısmında şifreler var onların üzerine basınca hem e postası hem de şifresi otomatikmen görünür o şekilde bakabilirsiniz
Bakıcam.Teşekkür ederim.
Pcde buna baktım zaten ama ek bişgi orada var kı diye yine de kontrol edicem.

merhaba,
benim de pek kullanmadığım bir emailim ile instagramda garip bir fetiş hesabi açılmış yıllar önce, ben bundan yıllar sonra gelen bir email ile haberdar oldum. takipçi ve paylaşım sayıları esinizinkine benziyordu. belki esinize de böyle bir şey olmuş, o da kontrol etmek için hesaba girmiş olabilir mi? çok mu hüsnüzan yoksa?

tedirgin olması da şüphe uyandırıcı. eğer email sifreleri kayıtlı ise direkt hangi emailden girildiyse şifre değiştirerek girin, sonrasını kendisi düşünsün.
Şifre değiştir dediğimde kullandığını bildiğim bütün emailleri yazdım.Hepsine hesap bulunamadı dedi.

Muhtemelen maç, haber vs takip etmek için açtı. Benim de var öyle hesabım. Ana hesap kirlenmesin diye o hesaptan bakıyorum magazin haberlerine falan. Şu an kullanmıyordur bile

Son durum nedir araftagibi?
Olurda takip edenlerden birini kabul ederse
takip ettiklerinin kim olduğu haberi gelirse ancak o zaman bazı şeyleri oturtucam kafamda.
Harici hiç bir yöntemle bi bilgiye ulaşamadım veya farklı bi şeyle karşılaşmadım.
Sabır ve sükunetle bekliyorum bu sırada eski benden eser kalmamış onu keşfediyorum.Olgunlaşmak mı, duyarsızlaşmak mı, sevginin azalması mı nedir onu bilemedim veya güven mi🤷🏻‍♀️
Ondan şüphe ettiğim bi dönemde değildim onunda etkisi var sanırım.İlk gün ki panik halini atlattım, beklemedeyim.Yeni yöntem duydukca da deniyorum.

Sağlam bir tesadüf oldu.Benimde bir yanım onun mu derken bir yanımda yok ya başka bi şey olmuştur diyo.
Başka bi şeyin cevabı yok ama.
Ondan başka kimse kullanmıyo pcyi.
İnstaya pcden gireceğini sanırım çünkü uzun saatler pcyle.
Fotoğrafını çekmeme gerek yok sürekli ulaşabilir haldeyim.İki maili ve o numaralar var 🤷🏻‍♀️
Formatta atılmıştı pcye aslında 8 ay kadar önce bütün bilgiler gitmiş olmaz mıydı ki
Size özelden yazıcam

Baktım hesaba ne saçma bi hesap.
İlk fake kabul edip sonra vazgeçmiş heralde anlamadım.
Bts.nzmy bi hesap daha öneriyo bts.nzmy ... ikisinde de şu çekil çocuklar var paylaşımlarda aynı kişiye ait sanırım.
Ama bizim durumla çok kel alaka duruyo.
Bence bi şey çıkmıcak burdan ya
Bravo ve çok teşekkür ederim bu arada😍😍
Rica ederimm isinize yaradiysa ne guzel hepimiz biriz burda En Büyük KK:KK54:

İstek atarsanız çok sevinirim.Sanmıyorum neden bu kadar istek geldi diye sorgulasın eğer onun hesabıysa.

Arkadaşımın iş çevresinde yaşanan olaylarda hep sizin başınıza gelen olay gibi, yeni düzen bu mu olmuş anlamdım
Ben de attım bakalım duruma göre yazarım da kötü niyetli olanlar mesaj atıp karınız görün sitesinde konu açmış yazabilir durum aleyhinize dönmesin.

Ben de attım bakalım duruma göre yazarım da kötü niyetli olanlar mesaj atıp karınız görün sitesinde konu açmış yazabilir durum aleyhinize dönmesin.
Teşekkür ederim.O ihtimali hiç düşünmedim.
Ancak bir erkek, bir erkeğe kendince yardım etmek amaçlı bunu yapar sanırım.Sitede erkeğe denk gelirse bu konu artık orası için yapılıcak bi şey yok🤷🏻‍♀️

X